Favali blogi

Teemasid

Auschwitz

Hey. Seekord teen veidi teistsuguse postituse. Just nimelt enda Auschwitzi külastusest. Ma arvan, et nii mõnelegi pakub see juudi suvelaager huvi.
Kohale jõudes oli huvitav tunne. Kuidagi hea oli olla. Ma olin elevusest tulvil, sest sinna minek oli üks mu suurimaid unistusi. Kui kellelgi on plaan minna, siis soovitan giidiga, sest giidi jutt on väga huvitav ning nemad ju teavad kõike.
Anyway, käisime seal ringi, käisime punastes majades olevates muuseumites jne. Kõik see mis räägiti oli kõhedust tekitav ja äge. Ruumis kus ei tohtinud pildistada oli 2 TONNI juukseid laiali jaotatud (pool...
6
Vastuseid
720
Vaatamisi
Pinxu Vaata viimast postitust
on 11.02.19 13:57

Favali oldschoolerid


Favali oldschoolerid

Favalis peetakse oldschooleriks kasutajat, kes liitus foorumiga selle algusaastatel (2012-2013), on teinud hulgaliselt postitusi ning on siiani osaline foorumi arengus.
-----------
6
Vastuseid
835
Vaatamisi
Pinxu Vaata viimast postitust
on 11.02.19 13:50

Kuidas Saamer 1. aprilli tähistab

Arvestades asjaolu, et Saamer on alati olnud silmapaistev just oma huumorimeele poolest, siis otseloomulikult on tänane päev tema jaoks äärmiselt tähtis - lausa pühaks võiks seda nimetada.
See on ju tema kõrgeaususe jaoks suurepärane võimalus selgitada välja, millisel neiul on just see kõige-kõige kenam naeratus, et siis hiljem talle oma südant saaks pakkuda.

Juba hommikust saati on päev tema jaoks eriline.
Ta ajab ennast püsti, sügab vasakut tuharat, hambaid ei pese, pead ei kammi, avab leivakapi, karjub sinna sisse "uhhuuu!!" ning läheb siis trepi peale urineerima.
Hmm......
by Ekux
2
Vastuseid
608
Vaatamisi
.Smile. Vaata viimast postitust
on 29.04.17 10:50

Favali 7 maailmaimet

Maailmaimede nimekirju on olnud erinevaid, kuid mitte ükski neist pole olnud niivõrd faktirohke ja tõene kui Favali poolt koostatud list.

Nimekiri:
1. Numb pole online
Esimene maailmaime on kõigist ilmselt kõige šokeerivam ning vägagi haruldane nähtus. Esineb harva, jälgijad on näinud seda vaid paaril korral. Ühel neist õnnestus sündmus ka jäädvustada.


2. Saamer ütleb ei
Taaskord vägagi haruldane nähtus, esineb sageli enne palgapäeva....
9
Vastuseid
1378
Vaatamisi
Ekux Vaata viimast postitust
on 01.03.17 16:26
11
Vastuseid
564
Vaatamisi
NiCeMaN Vaata viimast postitust
on 23.02.17 10:40

How to kill Jews step by step

Step 1.

They are allready dead because i slayed them all.
8
Vastuseid
749
Vaatamisi
Shawn Mendes Vaata viimast postitust
on 22.02.17 16:11

Jõululuuletused

Saamri jõuluõhtu

Kirves pähe, nuga kõhtu,
Saamril algas jõuluõhtu,
kingituseks herneid viis,
tänuks ütles 'no oky siis'.
Pinxu jõulud

Inimtühi tuba ja mitte ühtegi kinki,
sest et Pinxu ei nühkin'd koolipinki,
pole aga hullu, Dota on elu,
Pinxut...
5
Vastuseid
802
Vaatamisi
Rannatuul Vaata viimast postitust
on 22.12.16 0:04
10
Vastuseid
803
Vaatamisi
Alive Vaata viimast postitust
on 07.12.16 16:19

Suvi?

Kool on nagu rasedus. 9 kuud kestev tsükkel, mille lõppu sa ei suuda kuidagi ära oodata. Aga kui saabub aeg, et selleks õppeaastaks on kõik, ei teagi, mida selle vabadusega peale hakata. Inimesi on erinevaid - mõni veedab suve arvuti taga (tervitaks siinkohal seltsimees Krizzi), mõni otsustab maale vanavanematele külla minna, mõni naudib lihtsalt vaba aega ning mõni otsustab tööle minna. Just neid viimaseid ongi kõige rohkem (kuulun ka ise nende hulka). Raha teenida on muidugi hea ja palgapäev on veelgi parem, kuid tekib küsimus, miks võtta endalt uuesti vabadus? Miks vahetada 3 kuud vabadust kolme...
1
Vastuseid
882
Vaatamisi
Numb Vaata viimast postitust
on 29.11.16 10:10

Anonüümsed saamerdajad

Liigne okytamine algas Favali juhtkonnale teadaolevatel andmetel juba keskajal, mil Pinto Saamer juhtis tänapäeva Belgia aladel oma armee eduka võiduni kohalike needitaride üle. Seda sündmust loevad mõned teadlased ka saamerliku maailmavaate sünniks. Saamerlus levis üle Euroopa, rahvas kummardas oma vaimset liidrit ning kõik olid õnnelikud. Peatselt saabus saamerluse kõrgaeg, viidi läbi reform, mille käigus võeti Euroopas kasutusele rahaühik saamer. Vanadele dokumentidele tuginedes võime väita, et näiteks päts leiba maksis 3 saamrit. 16. sajandi alguses hakkas aga saamerlus...
5
Vastuseid
1075
Vaatamisi
Ekux Vaata viimast postitust
on 26.08.16 0:26

Favali legend Saamri ja laulja Getter Jaani armuelu on läbi

Saamer Ja Getter Jaani olid pikas pikas suhtes ütleme, et oma 2-aastakest. Nad postitasid küll koos pilte, kus oli näha kui suures erektsioonis Saamer kogu aeg oli kuna Getter ei tahtnud kätte anda.
Tänu sellele, et Getter Saamrile kätte ei andnud sai Saamer vihaseks, ning hakkas Getter Jaanit petma küll Tonighti suguste ja KiteCite sugustega. Kui Getter Jaani kord Favalisse vaatas avastas ta Tonighti armukirju Saamriga kus Tonight ja Saamer vahetasid pilte enda alakehast (paljalt), kui Getter Saamri käest küsis: "Mis asi see nüüd on?" Siis Saamri käest sai vastuse: "ma ei usu seda".
Seekord...
14
Vastuseid
1077
Vaatamisi
Pinxu Vaata viimast postitust
on 01.06.16 20:17

Ask.fm-i vead

Minu käest on nii mõnigi kord uuritud, et kas ma oman Askis kasutajat ning eitavat vastust kuuldes on fanboyd hakanud koheselt pärima, et miks ja miks ja miks... Põhjus on lihtne: juba Ask.fm-is kontot omades langeb su tajutav IQ intelligentsete inimeste silme ees kolinal ning ma olen enam kui kindel, et pikas perspektiivis hakkab ka su tegelik IQ järjest kahanema. Avades mõne hurmuri või enda lemmiktšiki Aski, on trükkimiskasti juures selgelt nupp "Küsi". Ometigi on enam kui pooled "küsimustest" hoopis komplimendid, solvangud ja ahelkirjad.

Idiootsused Askis:
4
Vastuseid
1044
Vaatamisi
Wastumusi♥ Vaata viimast postitust
on 11.03.16 23:29

Favali pahad poisid

KiteCPärnumaa hirm ja Pinxu unelm ehk lühidalt KiteC liitus Favaliga 19. juulil 2014 - päev, mis oli eriline selle poolest, et Puuxu sisestas Favalisse tulles parooli õigesti juba esimesel korral. KiteC kogus kuulsust sellega, et tegi juba esimestel päevadel mitu varikontot, mille kokkulugemisega tekkis tuntud matemaatikul Pinxul suuri raskusi. Tänaseks on KiteC Favali üks kuulsamaid nonnereid, kes ei ole pingutustest hoolimata suutnud endale...
28
Vastuseid
2187
Vaatamisi
- [ A S A D ] - | SurPr!S Vaata viimast postitust
on 07.03.16 16:10

Swaggerid

Räägitakse küll ’swag’-ist kui lühendist, mis tähendab salajast gei-fetišiga inimese riietusstiili, aga olgem ausad, see pole eriti tõenäoline ning on ilmselt välja mõeldud vastukaaluks sellele stiilile.
Millest sai ’swag’ alguse?
- ’Swag’ sai alguse sellest, et tüdrukute maitse poiste suhtes muutus, mehelikkus ei olnud enam oluline faktor ja seetõttu muutusid ka poisid. See leidis aset umbes 2010. aastal (või varem?).

Intervjueerisime mõnda inimest, et nad annaksid selgitusi ja räägiksid, kuidas asjad tegelikult on.

„Nende laste mures ja kurjad emad helistavad...
3
Vastuseid
669
Vaatamisi
WenoN Vaata viimast postitust
on 07.07.15 18:36

Favali ebajumalad

Ebajumalaks loetakse imetlus- ja ihaldusobjekti, kes on kas väga ilus või mingis valdkonnas andekas. Allpool toon välja Favali kõige kuulsamad ebajumalad, kes on püsinud liikmete südametes juba algusaegadest saadik.

Getter JaaniAlustame ainsa kodumaise ebajumalaga, kes on Saamri südames olnud nii okytamise kui ka jhhitamise ajal. Kisakõrist lauljahakatisel on olnud au olla Favali legendiga ka ühe pildi peal ning seda koguni mitmel korral....
6
Vastuseid
919
Vaatamisi
Pinxu Vaata viimast postitust
on 18.06.15 19:14

Favali õigekeelsussõnaraamat

Allpool leiate sõnavara, mis jäi segastel asjaoludel kõige uuemast Eesti õigekeelsussõnaraamatust välja. Mõistete tundmine aitab kasutajatel foorumi tegevustest paremini aru saada.

altkäejäätis - saamerdamise põhivõte, kus üritatakse jäätise ostmisega sulatada noorte tüdrukute südameid
bimbo - isik, kes on teadatuntud eneseimetleja
ebaaktivistist aktivist - ebaaktiivne kasutaja, kellel on tutvuste poolest ikka veel Aktivisti embleem
Favali kuldaeg...
1
Vastuseid
1059
Vaatamisi
Breakdown Vaata viimast postitust
on 11.03.15 21:59

Kasutaja Krizz

Esmapilgul võib Krizz tunduda täiesti südamliku ning korraliku moderaatorina, kuid see kõik on täielik VALE. Tegemist on totaalse ebakvaliteedi kummardajaga, alustades muusikast ning lõpetades brändidega. Kas õige mees kannab Monsteri pusa? Jah? Ei? Kõik, kes vastasid jah, võivad ennast erakonda Sepikud kirja panna (esimees Ain Seppik). Õige vastus on ei. Monsteri koht on puberteediea alguses olevate patsiga poiste juures. Kas õige mees kuulab Linkin Parki? Ei kuula! Linkin Park on tütarlaste muusika, mis on suutnud areenil püsida vaid tänu sellele, et maailmas on naisi rohkem kui mehi (liidame...
10
Vastuseid
978
Vaatamisi
wUffeL ? Vaata viimast postitust
on 04.03.15 21:16

Mustade kõrvadega laste fenomen


(mustade kõrvadega laste levik Eestis 2013. seisuga [ovaali sees])

12. aprillil oli StarFMil külas Inno Saamer, kes on uurinud paranormaalseid nähtusi üle 35 aasta. Intervjuus keskendus Inno Saamer oma viimasele avastusele - niiöelda "mustade kõrvadega laste fenomenile".

Kas nende laste kõrvad on siis täiesti mustad?
Jah, kõrvad on üleni mustad. Kõrvaauk on vaevu paista.

Kas nendest lastest on teateid ainult Favalist või ka mujalt foorumitest?
12
Vastuseid
1427
Vaatamisi
WenoN Vaata viimast postitust
on 16.02.15 22:26

Favali inside-naljad

Nali nr 1:
Mis vahe on Saamril ja paavstil?
- mis soo asi on

Nali nr 2:
Kumb oli enne - võitja või giveaway?
- Unikaalne

Nali nr 3:
Mis on räpasem - kõrtsi põrand või Saamri sokid?
- vonKrahwi minevik

Nali nr 4:
Kuidas tänada hea toidu eest?
- söö ise oma putru muti

Nali nr 5:
Mis vahe on Saamril ja Pinxul?
- Pinxu leidis isa abiga Logi sisse nupu ülesse, Saamer otsib alles isa.

Nali nr...
1
Vastuseid
790
Vaatamisi
Rechine Vaata viimast postitust
on 11.01.15 7:32

Needitsism ja alternatiivne stiil

Favali blogipostituses "Naiste stiilid läbi Favali silmade" on välja toodud ka needitsism ja seda mitte heas valguses. Seletan teile, miks see tegelikult midagi erilist ja halba ei ole.

Needid (kui augustused) on tegelikult tavalised ehted (nagu kõrvarõngad), lihtsalt vähemlevinud ning ekstreemsemates kehapiirkondades, näiteks huuled, kulmud ja naba. Kõige tihedamini kannavad neid inimesed, kes on alternatiivse (riietus-) stiiliga ning uskuge või mitte, aga nemad ei pea seda naiselikuks ega imelikuks, nagu paljud mitte-silmapaistva stiiliga inimesed teevad.

Neetide kandmine...
by Numb
4
Vastuseid
787
Vaatamisi
Janeli Vaata viimast postitust
on 23.11.14 22:04

Tonightism

Tonightism- Usuvool. Kummardavad Enrique Iglesiast (võib ka leiduda selliseid, kes peale Iglesiase kummardavad veel Pitbulli).

Tonightism on järjest kuulsamaks saav usuvool. Sellega kaasneb liigne Iglesiase kuulamine, teiste muusikastiilide maha tegemine ja tänu sellele ka vähe und.
Tonightismide arv on ohtlikult kasvamas. Statistika kohaselt on Iglesiase kummardajate arv kasvanud viimase 2a jooksul 7x, kui aga 5 aastat tagasi oli nende arv kahanemas.
Miks selline jõuline kasv?
- Oletuste kohaselt sellepärast, et nad suudavad inimestega manipuleerida ja neid...
2
Vastuseid
616
Vaatamisi
Janeli Vaata viimast postitust
on 22.11.14 23:27

Naiste stiilid läbi Favali silmade

TONIGHTISMtonightism - stiil, mis on saanud Tonighti poolt heakskiidu

Stiil paljastab naise jalad ning põhirõhk on suunatud kehakujule. Eelduseks on see, et naisel on vaatajale midagi pakkuda. Iga Maali seda stiili kahjuks välja ei kanna.

SAAMERISM

0
Vastuseid
1160
Vaatamisi
Tonight Vaata viimast postitust
on 15.11.14 2:11

Saamerdamise jumal on tegelikult tulnukas?

Eestis üks levinumaid liike on saamerdamine. Eriti levinud on need kohtades Viljandi ja Saaremaa. Infoallikad nagu Sakala, Postimees ja Delfi kuulutasid hiljuti, et saamerdajate jumal on tegelikult pärit teisest ilmast.
On see nii?
Hiljuti Reporteri klipis näidati, kus käidi isiklikult Saaremaal, et teha juttu saamerdaja pealikuga, kuid teda ei leitud.
Teadlased uurivad, kus kohast võis Saamer tegelikult pärit olla.
Kas Saamer on jumal enda maailmas? Kas tema ilmas on kõik saamerdajate usku? Kas Saamer on ka tegelikult pärit teisest maailmast?
Kahjuks nendele küsimustele...
3
Vastuseid
739
Vaatamisi
NiceSk1ll3r Vaata viimast postitust
on 09.11.14 12:04

Erakond Eestimaa Saamerdajad

Üldinfo
Esimees: Janno Saamer
Asutatud: 2012
Peakorter: ühika rõdu
Moto: igasse linna vähemalt pool Saamrit

Liikmed
JannoSaamer
Noort ja võimekat, mitmete teaduskraadidega pärjatud JannoSaamerit peetakse üheks 21. sajandi kõige võimekamaks inimeseks....
5
Vastuseid
837
Vaatamisi
Janeli Vaata viimast postitust
on 07.11.14 22:02

Swagismist, needitsismist ja saamerismist

Mõisted:
swagism - maailmavaade, kus elu ilma kolme capita pole väärt elamist
needitsism - enda kehasse lisaaukude tegemine
saamerism - aktiivselt saamerdamisega (selline käitumine, kus isik ei taju ümbritsevat keskkonda ning üritab leida omale iga hinna eest hingesugulast) tegelemine


Swagism
Swagism tekkis väidetavalt Saamerdajate dünastia tippajale eelnenud perioodil. Tegu on stiiliga,...
2
Vastuseid
1065
Vaatamisi
Koke#6 Vaata viimast postitust
on 15.09.14 2:51

Viimne jäätis ("Viimse reliikvia" ainetel)

Saamer sündis kohalikus kõrtsis lihuniku pojana. Nooruspõlv oli raske, sest isa oli väga suur saamerismi pooldaja ning kohaliku valla jhhitamise meister. Aga hoolimata sellest, veetis Janno palju aega kogudustes, et levitada okytamise ausaid põhimõtteid. Saades 16, otsustas isa oma poja kodust välja visata, kuna ei uskunud poja edusse. Tekkis Janno elu esimene raske hetk - tuli leida kodu ning väikepere laen tundus olevat õige samm selle hankimiseks. Vähemalt Janno arvates. Sel hetkel tundus pangast saadud rahapakk väga suur olevat ja Janno arvates oli õige samm alustada kulutamist Raksi ostmisega....
5
Vastuseid
767
Vaatamisi
avatar
Külaline  Vaata viimast postitust
on 08.07.14 15:18

Saamerdamine

Plankingu, owlingu ning milkingu kõrval on Eesti noorte seas hakanud populaarsust koguma saamerdamine, mille kodukantsiks peetakse Saaremaad. Erakordseid võimeid nõudev tegevus on eestlaste seas südamelähedaseks saanud viimase poole aastaga ning sellele on kaasa aidanud Saamerite dünastia kõige silmapaistvam esindaja ja selle nõudliku ala absoluutsesse tippu kuuluv Janno Saamer. Tõeliseks raskekahurväeks peetav noormees suutis oma tegutsemisega Favalis võita tuhandete eestlaste südamed.

Mis on saamerdamine?
Saamerdamine on selline käitumine, kus isik ei taju ümbritsevat keskkonda...
5
Vastuseid
770
Vaatamisi
Alive Vaata viimast postitust
on 19.04.14 14:28

Mida tähendab sõna "Sepik"?

Ammu ammu muistsel all' meie esiisad,-emad sõid sepikuid et kõhtu täita kuid tänapäeval on olukord muutunud, aafriklastelt (loe: neegritelt) varastatakse kõik toit ära ja tuuakse Euroopasse mis tähendab et meil on toitu liiga palju ja sepikud on peaaegu poelettidelt kadunud. See on toonud kaasa sõna "sepik" kadumisele kuid tohutu sepikute populatsiooni suurenemine on toonud selle sõna tagasi kasutatavaks, see uus rass mis sigib end järjest massiivsemaks kutsutakse Sepikute rassiks. Miks? Nende IQ on nii väike et isegi koolid sulgevad uksed. Favali kommuun on loonud isegi "Sepikute Tõrje" raamatu...
by Külaline
2
Vastuseid
950
Vaatamisi
Ence Vaata viimast postitust
on 07.04.14 1:06

Astronaut Saamer

Isehakanud astronaut ning kohalikus külakoolis alghariduse omandanud Saamer on juba kindlasti paljudele astronoomiahuvilistele tuttav nimi, kuid teadmiste poolest kitsamate inimeste jaoks tutvustan noormeest lähemalt. Saamer, fooruminimega JannoSaamer ja kodanikunimega Janno Saamer sündis 80ndate lõpus, mis oli Saamerdajate dünastia tippaeg. Võimule oli tulnud Saamer XI, kes oli põhimõtetega mees ning ei öelnud kunagi ära retkest Holstre lähedal asuvasse internaatkooli, kus sai vajaduse korral uusi saamerdajaid tekitada. Nooruspõlves oli Saamer vaikne ning meeldiv poiss, kes omas mitmeid tutvusi...
5
Vastuseid
833
Vaatamisi
avatar
Külaline  Vaata viimast postitust
on 18.02.14 4:00

Aasta 2013

Lõppenud on Favali kui foorumi teine kalendriaasta, mis möödus seekord ilma erilise särata ning Saamri naisejahita. Mäletatavasti aastal 2012 otsis saatest "Maamees otsib naist" napilt välja jäänud Saamer Favalist omale naist, avades mitmeid pakendeid ning süües ära ka viimase sepiku. Aga lähme nüüd postituse sisu juurde...

Aasta 2013...

...Good Guy
Aasta 2013 Good Guyks on kahtlemata Valve Corporation, kes jagas jõulude ajal soovijatele tasuta Left 4 Dead 2.

...Saamerdaja
8
Vastuseid
836
Vaatamisi
Pilvik Vaata viimast postitust
on 22.01.14 0:11

Enrique Iglesias vs Linkin Park

1. YouTube

Enrique Iglesiase vaadatuim muusikavideo on I Like It 159,041,193 vaatamisega, Linkin Parkil New Divide 152,804,835 vaatamisega. Kuna erinevus on küllaltki väike, siis selle eest Iglesias veel punkti ei saa. Küll aga teenib Iku punkti tänu sellele, et Linkin Parkil (nagu mitte eriti populaarsele bändile kohane) puudub VEVO poolt tehtud kasutaja. Enrique Iglesias 1-0 Linkin Park

2. Kontserdid

Enrique Iglesiast loetakse juba viimased kümme aastat maailma üheks parimaks live-artistiks ning seda just enamjaolt...
4
Vastuseid
797
Vaatamisi
Alive Vaata viimast postitust
on 01.01.14 21:24

Favali ebaaktiivsuse põhjused

Üritan siis välja tuua kõik foorumi ebaaktiivsuse põhjused.

1. Foorumi madal keskmine vanus. See ei kutsu liituma niiöelda arukamaid ning huvitavama jutuga (mitte tingimata) inimesi.
2. Halb moderaator. Moderaatori töö jätab foorumis väga soovida, pidevalt on märgata kustutamata topeltpostitusi või spämmi esinemist.
3. Leebe juhtkond. Juhtkonna leebuse tõttu on foorumis palju vaidlusi.
4. Vähene reklaam. Kui aus olla, siis ametlikku reklaami me vist polegi kuskil teinud (kui ei eksi?).
5. Adid. Külastajatele on nähtavad adid ning see ei kutsu inimesi liituma.
6....
3
Vastuseid
774
Vaatamisi
Tonight Vaata viimast postitust
on 30.09.13 2:02

Mandrirahva nõrgad küljed võrreldes saarlastega

Esiteks, mainin kohe ära, et vaated põhinevad Favalis kogetud sündmuste põhjal. Kui keegi tunneb ennast häbistatuna või puudutatuna, soovitan pöörduda Saamri poole.

mandrirahvas = melonid (lühem kirjutada)

1. Kõige suurem erinevus on minu arvates enesekindluses. Paari väitega on võimalik melonite enesekindlus viia nullilähedaseks ning vastuseks hakkad sa saama ridu "ise oled" või "pole su asi, kuidas ma elan/käitun/räägin vms".

2. Üks nõrgemaid külgi melonitel on ka muusika, kuid selle juures ma ei viitsi pikalt peatuda. Mainin lihtsalt ära, et Enrique Iglesias...
3
Vastuseid
662
Vaatamisi
avatar
Külaline  Vaata viimast postitust
on 16.05.13 11:00

Miks kuulab mandrirahvas ebakvaliteetset muusikat?

Juba pikka aega on saarerahvas õllelauas arutanud, et miks kuulab just mandrirahvas ebakvaliteetset muusikat. Ühesele vastusele pole jõutud, kuid see-eest on pakutud välja mitu ulmelist teooriat. Mõne rumalama mehe teooria oleks justkui Marely suust tulnud, seega neid ei hakka siin välja tooma. Küll aga on olemas ka täiesti reaalseid teooriaid.
Minu isiklik lemmik on tulnud kalamehe suust. Mehe nimi oli vist Jürko. Olin suvel temaga koos paar päeva merel juba olnud, kui teemaks tuli jällegi see kuulus teema - mandrirahva kehv muusikavalik. Tema arvates on selle taga kehv haridustase ning muusikatunni...
1
Vastuseid
689
Vaatamisi
Pilvik Vaata viimast postitust
on 04.05.13 17:38

Sepikud

Mulgimaale minnes kohkub tavainimene ära - igal pool on nähtaval sepikud. Noored sepikud, blondid sepikud, vanad sepikud ning punapäised sepikud säravad möödaminejale vastu. Sepikute järjest kasvav populatsioon on aga toonud endaga kaasa ka paar "negatiivset" tagajärge - nimelt on välja suremas Linkin Parki fännide kogukond. 2013. aasta alguses kuulus sinna veel koguni 3 inimest, kuid sepikute katk on enda alla matnud ka tugevamaid mehi ning seega ei olnud võimalust pääsemiseks ka Oliveril ning Rolfil. Sinna kogukonda ongi jäänud alles ainult 1 liige - organisatsiooni pikaaegne esimees ning igasuguse...
4
Vastuseid
830
Vaatamisi
Pinxu Vaata viimast postitust
on 01.05.13 19:08
 

Kasutajad seda foorumit lugemas: Puudub
Moderaator

Moderaator

Permissions in this forum:

Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele