Ask.fm-i vead

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Ask.fm-i vead Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight

Minu käest on nii mõnigi kord uuritud, et kas ma oman Askis kasutajat ning eitavat vastust kuuldes on fanboyd hakanud koheselt pärima, et miks ja miks ja miks... Põhjus on lihtne: juba Ask.fm-is kontot omades langeb su tajutav IQ intelligentsete inimeste silme ees kolinal ning ma olen enam kui kindel, et pikas perspektiivis hakkab ka su tegelik IQ järjest kahanema. Avades mõne hurmuri või enda lemmiktšiki Aski, on trükkimiskasti juures selgelt nupp "Küsi". Ometigi on enam kui pooled "küsimustest" hoopis komplimendid, solvangud ja ahelkirjad.

Idiootsused Askis:

#1
Ask.fm-i vead N110
Nii, keegi kribas su tüdruksõbra kohta halvustava teksti. Kas õigem poleks jätta sellele vastamata, et asi jääks ainult sinu teada ning ei ajaks teisi tuttavaid marru? Tundub, et vist mitte...

Ask.fm-i vead N210
Asjas pole iseenesest midagi enneolematut, kuid nüüd teavad su lugu ka kõik need, kes võivad seda sinu vastu halvasti kasutada. Edu uues klassis, kui põhikooli lõpetatud saad.

Ehk siis üldistatult: löövad endale ise noa kõhtu. Järgmine kord ajavad sama teksti juba kaks inimest, siis kolm ja nii edasi.

#2
Saades kelleltki enda postkasti solvangu, alustatakse vastust sellega, kuidas ei tohiks kedagi heitida. Lõpus aga visatakse paar krõbedamat sõna küsimuse saatjale, mis teeb täpselt sama välja.

#3
Negatiivse sisuga küsimused on kõik rämps ja hate, positiivsed kuld... Äkki oleks aeg ka negatiivseid tõsiselt võtta?

Need on vähemalt minu arvates kolm põhiviga Askis. Tõsi, võib-olla ongi inimesi, kellele meeldib enda maine rikkumine ning päevad läbi sarnastele küsimustele (oled ilus, sobite kokku jms) vastamine, seega tahan toonitada, et postituse eesmärgiks polnud Aski mahategemine, vaid vigade näitamine.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Share this post on: reddit

Ask.fm-i vead :: Comments

Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

Postitamine 01.10.14 19:57 by Koke#6

Nõustun kõigega, aga see #2 on kaheldav
Pilvik
Pilvik

Ask.fm-i vead Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

Postitamine 23.10.14 23:08 by Pilvik

see ka et kellegi ära pwnid tulevad sulle selle ajukääbiku tuttavad ja sõbrad lõuga pakkuma mis on asja juures kõige naljakam :D
SkyRimHD
SkyRimHD

Liitus : 03/02/2016
Postitusi : 314

Postitamine 11.03.16 19:01 by SkyRimHD

2 lahe xD
Wastumusi♥
Wastumusi♥

Ask.fm-i vead Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

Postitamine 11.03.16 23:29 by Wastumusi♥

Kirjutage ja loege lahedaid küsimusi https://ask.fm/WastWastikene

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Create an account or log in to leave a reply

You need to be a member in order to leave a reply.

Create an account

Join our community by creating a new account. It's easy!


Create a new account

Log in

Already have an account? No problem, log in here.


Log in

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele