#2 TÕLGE

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tehnik aK
Tehnik aK
Komeet
Liitus : 28/03/2013
Postitusi : 453

PostitamineTehnik aK 27.03.15 2:39

Tere, kas keegi saaks palun eesti keelest inglise keelde tõlkida?


Tere, küsiksin moderaatorite & administraatorite asjus. Kuidas & kes pääsevad meeskonda?
Olen 15aastane, olen pärit eestist. Tunnen väga palju pettureid mängusiseses territooriumil. Saaksin kindlasti hakkama, petturitetega, kes vajavad abi ja palju muuga. Olen üsna kindel, et minu kirjutus ei loe teile kindlasti mitte midagi ja kas ültse mingisugust vastust saan.
Tõendite näitamiseks mu vanuse kohta võin skypes näidata teile otse veebikaamerast enda ID-kaarti ehk isikut tõendavat dokumenti.
Üks kindel siht on selleni jõuda, pettur tagastaks asjad ja saaks hoiatuse, ei oleks vaja kohe kasutajat eemaldada.
Loodan ,et vastate mulle ja vastan teie kõikidele küsimustele.

Parimatega Eestipoju (kasutajanimi)
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 27.03.15 2:54

Hi, I asked the administrators & moderators things. How & who will go into the squad?I am 15 years old, I am from Estonia. I know a lot of fraudsters in-game territory. I could definitely handle, liars, who need help, and more. I am pretty sure that you do not read my write anything, and certainly not getting any response either to sell them. Evidence to show my age, I can show you skypes web camera directly to your personal ID card or proof of identity. One specific goal is to get there, fraudulent return the stuff and be able to warn the user would not need to be removed immediately. I hope that you will answer me, and answer all of your questions.

All the best Eestipoju (username)
Breakdown
Breakdown

#2 TÕLGE    Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 27.03.15 12:35

flammable kirjutas:Hi, I asked the administrators & moderators things. How & who will go into the squad?I am 15 years old, I am from Estonia. I know a lot of fraudsters in-game territory. I could definitely handle, liars, who need help, and more. I am pretty sure that you do not read my write anything, and certainly not getting any response either to sell them. Evidence to show my age, I can show you skypes web camera directly to your personal ID card or proof of identity. One specific goal is to get there, fraudulent return the stuff and be able to warn the user would not need to be removed immediately. I hope that you will answer me, and answer all of your questions.

All the best Eestipoju (username)

Google translate?
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 30.03.15 15:02

flammable kirjutas:Hi, I asked the administrators & moderators things. How & who will go into the squad?I am 15 years old, I am from Estonia. I know a lot of fraudsters in-game territory. I could definitely handle, liars, who need help, and more. I am pretty sure that you do not read my write anything, and certainly not getting any response either to sell them. Evidence to show my age, I can show you skypes web camera directly to your personal ID card or proof of identity. One specific goal is to get there, fraudulent return the stuff and be able to warn the user would not need to be removed immediately. I hope that you will answer me, and answer all of your questions.

All the best Eestipoju (username)

See on mingi nali?

Suht raske tõlkida seda, sest professionaalsus puudub su eesti keelsest tekstist täielikult. Aga kiiruga viskasin tööl midagi kokku, peaks enam vähem sobima. Pealegi ei teadnud ma mida sa mõtled petturite all, seega ma kirjutasin nagu sa räägiksid mingist mängust aka cheaterid. Ei hakkandu kirjutama "Swindlers" sest ei arva, et varastega mõtled tegeleda?

Hello,

I am a 15 year old boy from Estonia and I would like to ask about how Moderators/Administrators are recruited here.
I have a good amount of knowledge about cheatrs in different video games and I like to help those who need help.
To show proof of my age I could use my webcam to show my ID Card(Identity Document) on Skype.
One my goals is to start warning cheaters without banning them with moment's notice and so the victim could recive all his posessions back.
I hope to hear back from you and to answer all your future questions might you have any.


Best Wishes, Eestipoju.
Tonight
Tonight

#2 TÕLGE    Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight 30.03.15 18:30

Su eesmärk on pääseda mingis ingliskeelses mängus/keskkonnas meeskonda, kuigi sa tegelikult inglise keelt ei valda? See tekitaks vaid segadust.
NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

#2 TÕLGE    Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 30.03.15 19:00

Tonight kirjutas:Su eesmärk on pääseda mingis ingliskeelses mängus/keskkonnas meeskonda, kuigi sa tegelikult inglise keelt ei valda? See tekitaks vaid segadust.

Tehnik aK kirjutas:Nagu teate kõik ,et siuksed 9aastased jne mängivad growtopiat, teen growtopia foorumit ja ,et põngerjad saaksid ka osa mis ja kuidas mida täpsemalt teha. Sellejaoks teengi eestlaste growtopia foorumit.


Samas, Eesti Growtopia foorumi võiks hoida ikka eesti keelsena! + kui seal hakkavad käima 9.a (nagu sa väidad), siis nende inglise keele tase ei pruugi olla parimate hulgas.
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014
Postitusi : 1532

PostitamineKiteC 30.03.15 19:32

#2 TÕLGE    11081420_940674545966402_473287554_n
keegi tõlkida viitsib? :D
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 31.03.15 14:07

KiteC kirjutas:#2 TÕLGE    11081420_940674545966402_473287554_n
keegi tõlkida viitsib? :D

Hackimine lõbu nimel: Ma teen selliseid asju pidevalt. Facebooki tegin ma nädalaga...Ma ei avalikusta pooli asju mida loon. Eile programmeerisin 5 tundi ja tegin midagi lahedat mida näitasin sõpradele, ülejäänud linnak sellest ei tea. Mulle lihtsalt meeldib teha asju mis töötavad, nende edu on ka päris hea, aga see pole asja eesmärk.

Rohkem ei viitsi kirjtuada.
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014
Postitusi : 1532

PostitamineKiteC 31.03.15 16:09

Constantine kirjutas:
KiteC kirjutas:#2 TÕLGE    11081420_940674545966402_473287554_n
keegi tõlkida viitsib? :D

Hackimine lõbu nimel: Ma teen selliseid asju pidevalt. Facebooki tegin ma nädalaga...Ma ei avalikusta pooli asju mida loon. Eile programmeerisin 5 tundi ja tegin midagi lahedat mida näitasin sõpradele, ülejäänud linnak sellest ei tea. Mulle lihtsalt meeldib teha asju mis töötavad, nende edu on ka päris hea, aga see pole asja eesmärk.

Rohkem ei viitsi kirjtuada.
viitsi viitsi
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 01.04.15 9:26

Ma ei viitsi tõlkida rohkem, sest ma ei tea piisavalt palju sõnu eesti keeles. Ma saan kõigest seal aru inglise keeles, aga eesti keeles ei tule tihti sõna meelde siis pean translatorisse loopima. Istun nii palju arvuti taga, et eesti keel hakkab ära kaduma. Vanemad virisenud juba aastaid, et võiks ikka oma keelt osata.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele