Mis on migreeni ja peavalude vahe?

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

PostitaminePinxu 19.06.15 1:24

Paljud teist teavad mis on migreeni ja peavalude vahe?
Heroes
Heroes

Mis on migreeni ja peavalude vahe?  Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 26.06.15 21:45

migreen on hull peavalu ja peavalu on mitte nii hull

paar nädalat tagasi oli kõrge vererõhk. arst määras metozoki ja alguses aitas. täna oli eriti hull peavalu ja kohin kõrvus. jõin kohvi ja läks paremaks. muidu olen suht palju kohvi joonud päevas. nüüd see paar nädalat kui neid rohte võtan olen piiranud kohvi aga täna ei joonud kohvi ennem kui peale lõunat kui peavalu eriti hulluks läks.
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

PostitaminePinxu 11.02.19 15:17

Kohv aitab alati. Avastasin ise ka, kui kohvi hakkasin kunagi palju tarbima, läksid mu peavalud (mille tõttu oleksin ma vajanud operatsiooni)
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 11.02.19 18:27

Pinxu kirjutas:Kohv aitab alati. Avastasin ise ka, kui kohvi hakkasin kunagi palju tarbima, läksid mu peavalud (mille tõttu oleksin ma vajanud operatsiooni)

Wut? Kohvi joomine ikka ei ravi ju inimest. Ajutiselt teeb jah paremaks nagu mingi tablettki teeks, aga pikas perspektiivis see sind ei päästa.

//OT
Migreen on haigus, mis põhjustab pidevalt korduvaid peavalusid, millele lisandub ka iiveldus, oksendamine ja valgus- ja müratundlikkus.
Põhimõtteliselt tuleta meelde viimane kord kui sul oli tõsine päikesepiste ja kujuta ette, et nii ongi pidevalt.
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

PostitaminePinxu 11.02.19 18:47

Ei no. Mul väideti, et peavalud tekkisid tänu sellele, et on ninavahesein kõver ja vajasin operatsiooni, mis jäeti tänu rauapuudusele sel ajal ära. Muidu olid peavalud igapäevased, aga kui kohvi tarvitama hakkasin hakkasid peavalud vähenema.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 11.02.19 19:30

Pinxu kirjutas:Ei no. Mul väideti, et peavalud tekkisid tänu sellele, et on ninavahesein kõver ja vajasin operatsiooni, mis jäeti tänu rauapuudusele sel ajal ära. Muidu olid peavalud igapäevased, aga kui kohvi tarvitama hakkasin hakkasid peavalud vähenema.

Nojah, kohvil ongi selline toime, aga mu point on see, et kui sul ikka mingi asi kõver on, siis peaks sellega edasi tegelema, mitte mõtlema, et kohv asja lahendab.
Pilvik
Pilvik

Mis on migreeni ja peavalude vahe?  Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 28.08.19 2:03

Mulle meeldib see migreeni ja peavalu teema spordi alafoorumis LUL

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele