TEAM1 (Eesti CUP 2018; 1. koht)

Stand-out performance:
27-14 vs Silver Long (Eesti CUP 2018 poolfinaal, map 2)

Lühitutvustus

ummi esimeseks turniiriks oli 2016. aastal toimunud Winter Cup, kus ta saavutas TEAM1 koosseisus 1. koha. TEAM1 võitis oma alagrupi ning läks play-offi 1. ringis vastamisi tiimiga #LESBID#, keda võideti 2-0. Teises ringis alistas TEAM1 FrostBite'i 2-0, ummi skoorid olid 17-16 ja 16-8. Poolfinaalis kohtuti tiimiga Eesti Laskurid, keda võideti 2-0 (mapid 16-6 ja 16-0). Finaalis mindi uuesti Eesti Laskuritega vastamisi (kes pääsesid sinna lower bracketi kaudu) ning TEAM1 võitis neid taaskord 2-0 (mapid 16-3 ja 16-4). ummi finaali reitinguks kujunes 1.01, terve turniiri K/D väärtuseks jäi 1.55. Uuesti nägime me ummit Eesti CUP 2018l. TEAM1 võitis alagrupis kõik mängud ning läks seejärel poolfinaalis vastamisi tiimiga Silver Long, keda võideti 2-0 (mapid 16-13 ja 16-7). ummi skoorideks jäid poolfinaalis 22-18 ja 27-14. Finaalis alistas TEAM1 2-1 Legendid, ummi reitinguks kujunes 1.17 ning ta turniiri K/D väärtuseks jäi 1.36. Tuginedes Winter Cupi ja Eesti CUP 2018 finaalide statistikale, siis on ummi kolm kõige tugevamat relva järgmised: AK-47 (42% killidest), M4A1 (29%), MP5 (13%). ummi on ainus selline mängija, kes on osalenud vähemalt kahel turniiril ning ei ole kaotanud ühtegi mängu.