Aasta 2013

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Aasta 2013 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight

Lõppenud on Favali kui foorumi teine kalendriaasta, mis möödus seekord ilma erilise särata ning Saamri naisejahita. Mäletatavasti aastal 2012 otsis saatest "Maamees otsib naist" napilt välja jäänud Saamer Favalist omale naist, avades mitmeid pakendeid ning süües ära ka viimase sepiku. Aga lähme nüüd postituse sisu juurde...

Aasta 2013...

...Good Guy
Aasta 2013 Good Guyks on kahtlemata Valve Corporation, kes jagas jõulude ajal soovijatele tasuta Left 4 Dead 2.

...Saamerdaja
Läbi valu ja pisarate, kuid kohale ta jõudis - tiitlikaitsja Janno Saamer. Mitmel puhul foorumist kaduma läinud, kuid hiljem jälle tee koju leidnud Saamer jäi võitu kommenteerides napisõnaliseks: "Raskelt, raskelt tuli see aasta. Peale on kasvamas uus Saamerdajate põlvkond. Marely on lähedal Saamerdajate koorekihi tippu jõudmisele."

...kvaliteetse muusika levitaja
Kes siis muu kui mitte Tonight? Just läbi tema reklaami on Iglesias suutnud vallutada tuhandete eestlaste südamed.

...ebakvaliteetse muusika levitaja
Ka sel aastal rändas see tiitel Mulgimaale. Võitjaks osutus kohalik noormees Numb, keda eestlased tunnevad paremini Krizz nime all.

...sepik
Aasta sepiku valimine oli kahtlemata üks viimaste aastate vaatemängulisemaid vastasseise, kuid lõpuks osutus valituks emopats Marely. Tihedalt tema patsi järel oli kasutaja musimusi.

...Scumbag
Administraator Alive, kes on suutnud kaks aastat järjest domeenirahast enda osa tasumata jätta.

..."Keskerakond"
Tähendus: grupp, mis ei saanud mingi asjaga hakkama.
Seekord teenis selle tiitli auga välja Viljandimaa kohalikest noormeestest koosnev rühmitus Mulgijulgid, mille ninameesteks on vonKrahw ja Numb. Nemad ei saanud kokkutuleku korraldamisega hakkama.

...kõige jubedam avatar
Pikalt asus selle edetabeli tipus kasutaja Numb, kuid viimasel hetkel suutis võidu Mäeltkülast kaugemale viia kasutaja musimusi, vahetades viimasel minutil enda avatari totaalse jubeduse vastu. Võidutöö:
Aasta 2013 100-9210

...ebaaktivistist aktivist
Selle tiitli võitis Türi uhkus ning täielik ebakvaliteedi kummardaja Sander. Ta on piisavalt aktiivne, et elavaks lugeda, kuid Saamri-sugust põhimõtetega meest temas ei leidu.

Tiitleid oli veel hunnikute viisi, kuid las ülejäänud jäävad Favali saladuseks. ;)

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Share this post on: reddit

Aasta 2013 :: Comments

.Smile.
.Smile.

Aasta 2013 Vetera11
Liitus : 20/10/2012
Postitusi : 4970

Postitamine 04.01.14 16:16 by .Smile.

Emopats marely :'D

Mu avatar on seksikas btw :D
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

Postitamine 05.01.14 0:08 by Pinxu

Wat? Kust otsast ma emopats?
avatar
Külaline
Külaline

Postitamine 07.01.14 13:58 by Külaline

Okei "Keskerakond" :D
avatar
Külaline
Külaline

Postitamine 15.01.14 23:45 by Külaline

sul kole avatar
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

Postitamine 19.01.14 15:57 by Pinxu

vonKrahw, olen ma küsinud? ;)
avatar
Külaline
Külaline

Postitamine 19.01.14 16:36 by Külaline

But you just asked.
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

Postitamine 19.01.14 16:52 by Pinxu

Oih, juhtus nii jah.
Pilvik
Pilvik

Aasta 2013 Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

Postitamine 22.01.14 0:11 by Pilvik

Paraku on tonight-l olnud raju õhtu ning tekst oli minu kohta üsna vigane... :(

...ebaaktivistist aktivist
Selle tiitli võitis Türi uhkus ning täielik kvaliteedi kummardaja Sander. Ta on piisavalt aktiivne, et elavaks lugeda, kuid Saamri-sugust põhimõtetega meest temas ei leidu.

Nagu mina olen saanud siis see saamer on mingi lambijorss, kes üritab ja üritab aga peale parema käe ta ikkagi kedagi kätte ei saa :D:D

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Create an account or log in to leave a reply

You need to be a member in order to leave a reply.

Create an account

Join our community by creating a new account. It's easy!


Create a new account

Log in

Already have an account? No problem, log in here.


Log in

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele