Soovituslikud muudatused

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Breakdown
Breakdown

Soovituslikud muudatused Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 09.03.14 18:28

*
Tonight kirjutas:Üritan siis välja tuua kõik foorumi ebaaktiivsuse põhjused.

1. Foorumi madal keskmine vanus. See ei kutsu liituma niiöelda arukamaid ning huvitavama jutuga (mitte tingimata) inimesi.
2. Halb moderaator. Moderaatori töö jätab foorumis väga soovida, pidevalt on märgata kustutamata topeltpostitusi või spämmi esinemist.
3. Leebe juhtkond. Juhtkonna leebuse tõttu on foorumis palju vaidlusi.
4. Vähene reklaam. Kui aus olla, siis ametlikku reklaami me vist polegi kuskil teinud (kui ei eksi?).
5. Adid. Külastajatele on nähtavad adid ning see ei kutsu inimesi liituma.
6. Pluginate pärast registreerumine. Paljud liikmed on liitunud vaid selleks, et tõmmata alla üks CSi plugin ning lahkuda.
7. Ebaaktiivne juhtkond. Olen vist juba üle 1 aasta seda põhimõtteliselt üksi vedanud ning nagu võibolla olete tähele pannud, siis ma ei viitsi enam eriti tegeleda sellega.
8. Ebaaktiivne turg. Turg kutsub paljusid inimesi liituma, et oma kaubale reklaami teha või siis seda müüa üritada. Paraku puudub foorumis nii ostja kui müüja.

Võrdlusmoment:
2012 oktoober: 2851 postitust
2013 august: 860 postitust
Allikas: https://www.faval.eu/t846-favali-ebaaktiivsuse-pohjused *


Soovitused:
- Foorumi tarkvara: IP.Board, vBulletin või tasuta tarkvara MyBB
- Korralik hosting, normaalse halduspaneeliga nt. Lionhost.org või Zone.ee (Hinda võrreldes oleks mõtekam valida Lionhost)
- Annetuse jaoks eraldi skriptid mis lisavad kasutajale embleemi automaatselt + lisada võimalus annetada ka läbi panagalinkide, sest enamus eelistavad seda võimalust. (Skriptid on endal olemas, tuleb ainult kysida)
- Uus kujundus, kuna see kujundus on hetkel läbi minu silmade lihtsalt kohutav.
- Valida meeskonda liikmeid kes on aktiivsemad & pakuvad välja erinevaid uuendusi, et kommuun koguaeg "värske" püsiks.
- Chatboxi lisamine oleks ka kindlalt hea idee, sellisel juhul ei oleks vaja kustutada teemadest spammi mis kipub koguaeg tekkima.

Nüüd ka küsimus: Miks on vaja "Favali serverid" alamfoorumit, kui te ühtegi mänguserverit hetkel ei halda/oma?

Aitäh tähelepanu eest!
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 09.03.14 19:10

#Martin kirjutas:
*
Tonight kirjutas:Üritan siis välja tuua kõik foorumi ebaaktiivsuse põhjused.

1. Foorumi madal keskmine vanus. See ei kutsu liituma niiöelda arukamaid ning huvitavama jutuga (mitte tingimata) inimesi.
2. Halb moderaator. Moderaatori töö jätab foorumis väga soovida, pidevalt on märgata kustutamata topeltpostitusi või spämmi esinemist.
3. Leebe juhtkond. Juhtkonna leebuse tõttu on foorumis palju vaidlusi.
4. Vähene reklaam. Kui aus olla, siis ametlikku reklaami me vist polegi kuskil teinud (kui ei eksi?).
5. Adid. Külastajatele on nähtavad adid ning see ei kutsu inimesi liituma.
6. Pluginate pärast registreerumine. Paljud liikmed on liitunud vaid selleks, et tõmmata alla üks CSi plugin ning lahkuda.
7. Ebaaktiivne juhtkond. Olen vist juba üle 1 aasta seda põhimõtteliselt üksi vedanud ning nagu võibolla olete tähele pannud, siis ma ei viitsi enam eriti tegeleda sellega.
8. Ebaaktiivne turg. Turg kutsub paljusid inimesi liituma, et oma kaubale reklaami teha või siis seda müüa üritada. Paraku puudub foorumis nii ostja kui müüja.

Võrdlusmoment:
2012 oktoober: 2851 postitust
2013 august: 860 postitust
Allikas: https://www.faval.eu/t846-favali-ebaaktiivsuse-pohjused *


Soovitused:
- Foorumi tarkvara: IP.Board, vBulletin või tasuta tarkvara MyBB
- Korralik hosting, normaalse halduspaneeliga nt. Lionhost.org või Zone.ee (Hinda võrreldes oleks mõtekam valida Lionhost)
- Annetuse jaoks eraldi skriptid mis lisavad kasutajale embleemi automaatselt + lisada võimalus annetada ka läbi panagalinkide, sest enamus eelistavad seda võimalust. (Skriptid on endal olemas, tuleb ainult kysida)
- Uus kujundus, kuna see kujundus on hetkel läbi minu silmade lihtsalt kohutav.
- Valida meeskonda liikmeid kes on aktiivsemad & pakuvad välja erinevaid uuendusi, et kommuun koguaeg "värske" püsiks.
- Chatboxi lisamine oleks ka kindlalt hea idee, sellisel juhul ei oleks vaja kustutada teemadest spammi mis kipub koguaeg tekkima.

Nüüd ka küsimus: Miks on vaja "Favali serverid" alamfoorumit, kui te ühtegi mänguserverit hetkel ei halda/oma?

Aitäh tähelepanu eest!
Olen peaaegu kõige elnevaga nõus, kuid selle Lionhosti välistan.
Endal kogemused milline ajuvaba host/laggib/pidevalt kodulehed ja serverid maas.
Breakdown
Breakdown

Soovituslikud muudatused Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 09.03.14 19:24

Gofey kirjutas:
Olen peaaegu kõige elnevaga nõus, kuid selle Lionhosti välistan.
Endal kogemused milline ajuvaba host/laggib/pidevalt kodulehed ja serverid maas.
Kusjuures endal ei ole olnud probleeme veebimajutusega Lionhostis, kuid Minecraft serverite kohapealt vastab see enamasti tõele. Muide kui tähelepanid, siis ma ei öelnud otseselt, et valima peaks Lionhosti veebimajutuse, vaid mainisin, et Lionhostil on märgatavalt soodsamad hinnad võrreldes Zone.ee veebimajutusega. Sellekohapealt tuli mulle meelde ka, et on olemas veel valikuid, aga lihtsalt unustasin need lisada. Näiteks on ka heal tasemel omahosting (http://www.oh.ee) & virtuaal.com

Aitäh tagaside eest! (:
Pilvik
Pilvik

Soovituslikud muudatused Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 09.03.14 19:32

#Martin kirjutas:
Gofey kirjutas:
Olen peaaegu kõige elnevaga nõus, kuid selle Lionhosti välistan.
Endal kogemused milline ajuvaba host/laggib/pidevalt kodulehed ja serverid maas.
Kusjuures endal ei ole olnud probleeme veebimajutusega Lionhostis, kuid Minecraft serverite kohapealt vastab see enamasti tõele. Muide kui tähelepanid, siis ma ei öelnud otseselt, et valima peaks Lionhosti veebimajutuse, vaid mainisin, et Lionhostil on märgatavalt soodsamad hinnad võrreldes Zone.ee veebimajutusega. Sellekohapealt tuli mulle meelde ka, et on olemas veel valikuid, aga lihtsalt unustasin need lisada. Näiteks on ka heal tasemel omahosting (http://www.oh.ee) & virtuaal.com

Aitäh tagaside eest! (:

Kindlasti mitte Lionhost, tegemist on suhteliselt algajatega, otsige majutusettevõte kes on kauem turul olnud ning olemas ka vastavad cpanel või muu paneeli haldamise sertifikaadid. Kui lionhosti mõnel kliendil on mingi suurem probleem siis tekib see olukord kus klient avab pileti lionhosti arvelduspaneelis - support saab pileti kätte ning läheb selle piletiga namecheap suppordi poole. See võtab kaua aega, pigem minge zone või mõne välismaa hostiga, kes teavad ikka mida teevad.
Tonight
Tonight

Soovituslikud muudatused Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight 09.03.14 19:49

Soovitused:
- Foorumi tarkvara: IP.Board, vBulletin või tasuta tarkvara MyBB
Tarkvara pole mõtet kindlasti praeguse aktiivsuse juures muuta. Milleks osta litsents, kui aktiivsus on väike - postitamine tarkvara taha ei tohiks küll jääda.
- Korralik hosting, normaalse halduspaneeliga nt. Lionhost.org või Zone.ee (Hinda võrreldes oleks mõtekam valida Lionhost)
Zonest võtsime domeeni, seega ilmselt võtaksime ka sealt serveri. Lionhostiga on halvad kogemused (seoses Minecrafti serveriga).
- Annetuse jaoks eraldi skriptid mis lisavad kasutajale embleemi automaatselt + lisada võimalus annetada ka läbi panagalinkide, sest enamus eelistavad seda võimalust. (Skriptid on endal olemas, tuleb ainult kysida)
Praeguse hostiga on see võimatu. Pangaga on see asi, et raha läheks omanikel pigem kõrist alla kui arendamiseks.
- Uus kujundus, kuna see kujundus on hetkel läbi minu silmade lihtsalt kohutav.
Märtsi keskel muudame kevadisemaks.
- Valida meeskonda liikmeid kes on aktiivsemad & pakuvad välja erinevaid uuendusi, et kommuun koguaeg "värske" püsiks.
Uuendamine on äärmiselt piiratud ning liigne Javascriptide hulk muudab foorumi aeglasemaks. Seetõttu oleme ka teinud ainult uuendusi, mis on meie arvates vajalikud.
- Chatboxi lisamine oleks ka kindlalt hea idee, sellisel juhul ei oleks vaja kustutada teemadest spammi mis kipub koguaeg tekkima.
Chatbox on olnud siin foorumis mitu korda - aktiivsus chatboxis on olematu.
Nüüd ka küsimus: Miks on vaja "Favali serverid" alamfoorumit, kui te ühtegi mänguserverit hetkel ei halda/oma?
CS-i server eksisteerib privaatsel kujul.
Breakdown
Breakdown

Soovituslikud muudatused Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 09.03.14 19:53

Sander kirjutas: Kindlasti mitte Lionhost, tegemist on suhteliselt algajatega, otsige majutusettevõte kes on kauem turul olnud ning olemas ka vastavad cpanel või muu paneeli haldamise sertifikaadid. Kui lionhosti mõnel kliendil on mingi suurem probleem siis tekib see olukord kus klient avab pileti lionhosti arvelduspaneelis - support saab pileti kätte ning läheb selle piletiga namecheap suppordi poole. See võtab kaua aega, pigem minge zone või mõne välismaa hostiga, kes teavad ikka mida teevad.
Kuna olen ise Lionhosti klient võiksin öelda ma kõigepealt, et veebimajutusega seal kindlalt probleeme pole, samuti on Lionhostil olemas ka cPanel mille kasutamisel ka jällegi ühtegi probleemi ei esine.

Aitäh tagaside eest (:
Pilvik
Pilvik

Soovituslikud muudatused Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 09.03.14 20:01

#Martin kirjutas:
Sander kirjutas: Kindlasti mitte Lionhost, tegemist on suhteliselt algajatega, otsige majutusettevõte kes on kauem turul olnud ning olemas ka vastavad cpanel või muu paneeli haldamise sertifikaadid. Kui lionhosti mõnel kliendil on mingi suurem probleem siis tekib see olukord kus klient avab pileti lionhosti arvelduspaneelis - support saab pileti kätte ning läheb selle piletiga namecheap suppordi poole. See võtab kaua aega, pigem minge zone või mõne välismaa hostiga, kes teavad ikka mida teevad.
Kuna olen ise Lionhosti klient võiksin öelda ma kõigepealt, et veebimajutusega seal kindlalt probleeme pole, samuti on Lionhostil olemas ka cPanel mille kasutamisel ka jällegi ühtegi probleemi ei esine.

Aitäh tagaside eest (:

Kindlasti ma ei kahtle, et see majutus mida nad pakuvad on kvaliteetne, kuna nad on namecheap edasimüüjad siis serveri poolseid asju haldab namecheap. On ka endal kogemusi namecheapiga (füüsiliste serverite rendiga), pm olematu downtime, võimsad ja kiired serverid. Kuid paraku rääkisin hetkel mitte cpanelist vaid cpanel sertifikaadist mis tõendab, et sul on olemas oskused seda õigesti hallata...
Breakdown
Breakdown

Soovituslikud muudatused Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 09.03.14 20:13

Tonight kirjutas:Soovitused:
- Foorumi tarkvara: IP.Board, vBulletin või tasuta tarkvara MyBB
Tarkvara pole mõtet kindlasti praeguse aktiivsuse juures muuta. Milleks osta litsents, kui aktiivsus on väike - postitamine tarkvara taha ei tohiks küll jääda.
- Korralik hosting, normaalse halduspaneeliga nt. Lionhost.org või Zone.ee (Hinda võrreldes oleks mõtekam valida Lionhost)
Zonest võtsime domeeni, seega ilmselt võtaksime ka sealt serveri. Lionhostiga on halvad kogemused (seoses Minecrafti serveriga).
- Annetuse jaoks eraldi skriptid mis lisavad kasutajale embleemi automaatselt + lisada võimalus annetada ka läbi panagalinkide, sest enamus eelistavad seda võimalust. (Skriptid on endal olemas, tuleb ainult kysida)
Praeguse hostiga on see võimatu. Pangaga on see asi, et raha läheks omanikel pigem kõrist alla kui arendamiseks.
- Uus kujundus, kuna see kujundus on hetkel läbi minu silmade lihtsalt kohutav.
Märtsi keskel muudame kevadisemaks.
- Valida meeskonda liikmeid kes on aktiivsemad & pakuvad välja erinevaid uuendusi, et kommuun koguaeg "värske" püsiks.
Uuendamine on äärmiselt piiratud ning liigne Javascriptide hulk muudab foorumi aeglasemaks. Seetõttu oleme ka teinud ainult uuendusi, mis on meie arvates vajalikud.
- Chatboxi lisamine oleks ka kindlalt hea idee, sellisel juhul ei oleks vaja kustutada teemadest spammi mis kipub koguaeg tekkima.
Chatbox on olnud siin foorumis mitu korda - aktiivsus chatboxis on olematu.
Nüüd ka küsimus: Miks on vaja "Favali serverid" alamfoorumit, kui te ühtegi mänguserverit hetkel ei halda/oma?
CS-i server eksisteerib privaatsel kujul.
Ega minu hääl siin nvn ei loe ega hakkagi lugema. Mina olin lihtsalt hetkel isik, kes soovitas midagi uut. Isiklikult arvan, et kui kommuunis midagi ei muudeta, siis inimesed kaovadki ja ei viitsi siin püsida.
Kas ma üldse palusingi otseselt teil muretseda litsents foorumi tarkvarale? Ei, ma oleks seda ise teinud, teiseks pakkusin välja ka tasuta tarkvara.
Raha mis teenitakse, tuleks suunata isiku kätte kes sellega reaalselt midagi kasuliku foorumi heaks teeb.
Meeskonda tuleks kindlasti hästi valida & nende "uuenduste" all ei mõelnud ma üldsegi midagi mingeid javascripti uuendusi jne.
Ja juba neljandat korda ütlen, et ma ei käskinudki valida Lionhosti vaid ma pakkusin selle lihtsalt välja.

Aitäh tagaside eest! (:

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele