Mittesoovituslik UltraGaming

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

PostitamineKoke#6 07.01.15 23:45

Eellugu (http://vahvel.net/showthread.php?178297-Mittesoovituslik-UltraGaming)
ArmyOps kirjutas:    Tere armsad Minecrafti huvilised!

   Mina ArmyOps endine sealne UltraGamingu juhtkonna liige soovitan teil mitte astuda sealsesse mänguserveri keskonda, kuna seal teie muredest ei hoolita. Nii mõnigi sealne mängija võib kirjeldada sealset poliitikat, kuidas neist lihtsalt üle sõidetakse.
   Lisaks on see server väga kuulus süüdistusega Ddosi rünnakute tõttu. Varem ma vaidlesin vastu neile, kes seda serverit süüdistasid, kuna ma lootsin, et CraftingB0y kes on selle tegevusvaldkonna pea süüdlane tõmbab end tagasi ja lõpetab selle pulli tegemise. Isegi, kui tema tegi pausi, jätkas nendega tema vend JussCraft. Nad naersid kõht kõveras iga kord, kui keegi KlotsCraftist või Pelarist neid süüdistama tulid "Ei meie olime paugu otsas, kui puu käis" Muidugi süüdistati nende rünnakute tegemises Olkzzz'i (Sealjuures ka mina), kuna päris alguses ei teadnud ma keda uskuda, sest kõik olid oma tegemiste üle uhked. Ma ei välista, et ta ei ddosinud kah, kuid tema oli sellegipoolest väike osa sündmusest.
   Muidugi räägivad nad uhkusega ka MinePlexi ründamisest, Starmani, kuid kui palju need tõesed on, ei oska ma öelda. Ilmselt tõmmati maha lihtsalt minu nett, et tõestada mulle, et nad ründasid Starmani, kuid see selleks.

   Igatahes, kui otsite serverit, kus teil oleks tulevikku, siis kindlasti valige midagi muud, sest vasasel juhul võib teid oodata neile kombeks tulenevad banni teated.
   "Bannhammer has spoken: Hey, tänan sind serverit toetamast"


   Miks mina sealt siis lahkusin, kui kogu see aeg neid kaitsesin?
   Ma sain aru, et nad ei lõpeta oma mineviku tegemisi, ning jätkavad samas vaimus uuemate ja suuremate minecraft serverite ddosimist. Ma ei tahtnud kuuluda serverisse, mis on täis valesid ja pettust, kuna olen alati olnud mängijate näol väga hea ja hooliv Admin.
   Ma võisin neis tekitada pettumust, kuid paraku ei ole mul võimalik nende foorumis oma tegudele vastust anda, kuna kõik minu postitused või Ultragamingu suunas ründavlikud kellegi teise postitused eemaldatakse koheselt.
   Mängijad elavad seal vales valguses ning nad ei tea, mis seal tegelikuses toimub. Neile valetatakse iga päevaselt ja lastakse üle väga tihti.
   Kunagi Rentis Ultragaming välja enda masina pealt üliodavalt serverit 12 Euri 16GB server, kuid need inimesed teavad jällegi omast käest öelda, kui kaua neil server oli. Jällegi Aitäh, et toetasite UltraGamingut.
   Minu poolne tegevus, et hävitada nende foorum ja rikkuda ära mänguserver ehk ei olnud õige lüke, kuid miks peavad nemad alati pääsema puhta nahana, kuna nad jätkavad endiselt teie serverite rikumist. See ei olnud ehk aus mängijate suhtes, kuid ma tahan anda teile mõista, et tulge sealt ära, kuniks veel mõistuse juures olete.

   Te olete Ärikaksikute orjad, kellele makstakse altkäemaksu kasvõi rangi või esemetega, mistõttu te ehk ei taha sealt lahkuda. Kuid teid ei oota seal ka mingi tulevik ja edasi areng.



   Sellest teemast võiks saada algus mingi serverite blacklisti jaoks, kuhu ei soovitata mängijatel minna ja iga serveri kohta ka kaebus, mis paneks mängijaid mõtlema, miks sinna mitte minna.

Tegin teema selleks, et info leviks.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.01.15 0:02

Trotexify kirjutas:Nonii terekest.
Siin vana tohman Gofey (kes tunneb, kuidas tunneb jne see jäägu sinna paika, hetkel on teemaks UltraGaming ja nende teod) enda elulooga.

Asi algas siis sellest kui UltraGamingu omanikel oli enda host nimega FnaticHosting. See võis olla mingi 1-3 aastat tagasi (selle aja vältel). Tellisin sealt endale Minecrafti mänguserveri, alguses nagu oligi kõik täiesti korras, kõik toimis ja asi oli super. Hiljem kui server sai väiksemat moodi kuulsust (20-40 inimest päeval sees) hakkasid tekkima probleemid, küll tõmmati map tühjaks, küll läks server ise kinni (rünnak või siis hosti poolne niiöelda nende ütluse järgi "ametlik hooldus"). Pidevalt anti märku nagu oleks käinud märatsemas ja rünnakuid tegemas hoopis keegi teine, näiteks olid märked KlotsCraft jne, see selleks, ei tulnud reklaamima siia servereid. Kui võtsin ühendust klienditoega kes pidi olema super ja lahendama ära kõik probleemid ja rääkisin murest, toimuvad rünnakud, griifitakse mappi ja palju muud siis oli neil öelda ainult üht "Meie pole süüdi, meie ei tea asjast midagi, sinu enda viga". Niisiis tegin siia foorumisse (Vahvel.net) teema kus küsisin abi ja muud siis tulid ka nemad targutama, et nemad pole midagi teinud ja nii edasi, siis uskus veel foorumi rahvas kõike nende juttu või siis lihtsalt üritas varjata, tegelt oli juba asi selge millega tiim *JUKU* tegeleb, oli ka varasemaid jutte nende tegudest. Niisiis hakkas foorumi rahvas mind selle jutuga põhimõtteliselt kuu peale saatma, et ei usu mida räägin, vaevalt teenusepakkujad enda klientidele "****" keerab, see selleks. Läksin üle Lionhosti, seal mured jätkusid (siis küll ainult rünnakud, ei mingit griifimist) ja seda ka siis kui server oli taas üles tõusmas. Aru oli saada, et nad soovivad eemaldada konkurendid. Niisiis lõpetasin mingiks ajaks Lionhostiga ära ja võtsin ühendust uuesti FnaticHostinguga, siis tundus, et asi on laabunud. Saime niiöelda partneriteks, mina tegin nendele smsidega serveri rendi raha tagasi ja nemad antsid serveri, server sai olla 2 päeva ja siis tuli välk selgest taevast "FnaticHosting lõpetab tegevuse" ja peale seda lendas serverisse griiferid, ründed ja ma ei tea mis asjad veel. Võtsin teema uuesti üles, siis juba suuremalt kui varem, samuti keegi eriti ei uskunud ja UltraGamingu asutajad soovisid, et ma kustutaksin teemad (ähvardasid nii politseiga kui ka muuga), seda mingit aega ma ei teinud, siis nad tegin mulle isiklikult ründeid, kadus ära nett ja tuhat muud asja, ei viitsinud jamada ja kustutasin teemad ja oli vaikus. Nüüd mõni aeg tagasi hakkasid nad jälle minu järel nuhkima, põhjust ei tea. Nüüd lugesin seda teemat siin ja mõtlesin rääkida loo siia.

Täpsemalt seda kes nende Armeest neid ründeid ja asju korraldanud on ei oska öelda aga üks on kindel, selle taga on "UltraGaming".

Samuti olen lugenud mujalt foorumitest ja kohtadest nende tegevuste kohta (Ürituste rikkumised, teiste mänguserverite rikkumised, isikutele ründed, ähvardused jne).

Mõned minu algatatud teemad nendega seoses foorumis (Vahvel.net):
http://vahvel.net/showthread.php?164542-Kuidas-kaitsta-serverit & http://vahvel.net/showthread.php?164506-Serveri-suured-probleemid

Niisiis lausest "Aga väljapressimine a la võta teema maha või muidu "politsei, andmekaitse, Zone.ee.".
siis selle koha pealt ütlen ma neile/teile nii palju, et mis õigus on teil teiste informatsiooni jne levitada (sh nime, pildid, ip aadressid jne).
Tulete siin targutama ja väljapressima aga ise keerate veel rohkem "*****".

See minu jutt võib olla segane ja mõned detailid veits valed või valesti seletatud, seda sellepärast, et asi oli ikka suht ammu ja ei mäleta kõike detailselt ja jutt sai kirjutatud suht kiiruga.

Ühesõnaga rahaahned & petturid kes soovivad inimeste elu rikkuda (rünnakute ja muuga jamaga mis nad korraldavad).

Igatahes minu jutt pole kommenteerimiseks ja targutamiseks siin, rääkisin enda loo mis minul nendega olnud. Kui keegi soovib veel infot või vaielda siis privaatsõnum mulle.


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 20:35). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Mõni kaak on kiiksuga.)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.01.15 16:18

Mittesoovituslik UltraGaming 52589fc363f08399a550d1672727e223
Mis juhtus? :o
Alive
Alive

Mittesoovituslik UltraGaming Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 09.01.15 18:01

See on ju hea uudis, vist.. :D
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 09.01.15 22:05

Craftberry läks Vahvli admini juurde et selle maha võtaks. Aga admin ei andnud alla, ei lubanud. Vaid käskis Nimed ära kustada.
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 09.01.15 22:18

Elar19 kirjutas:Craftberry läks Vahvli admini juurde et selle maha võtaks. Aga admin ei andnud alla, ei lubanud. Vaid käskis Nimed ära kustada.

Mida sa nüüd ajad? Seda palus Aron, mitte mina. Kui sa ei tea hetkel midagi, siis tasuks hoida suu kinni.
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 09.01.15 22:31

Pinkey kirjutas:
Elar19 kirjutas:Craftberry läks Vahvli admini juurde et selle maha võtaks. Aga admin ei andnud alla, ei lubanud. Vaid käskis Nimed ära kustada.

Mida sa nüüd ajad? Seda palus Aron, mitte mina. Kui sa ei tea hetkel midagi, siis tasuks hoida suu kinni.

Sina ütled mulle et hoia suu kinni? Vabandus, sa pole mu isa. :)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 09.01.15 23:35

Ühesõnaga UltraGaming läks lihtsalt Craftlyle üle, ütleme nii, et lihtsalt nimevahetus. Üks suur kokkumäng, muud ei midagi.
FVL Bot
FVL Bot

Liitus : 16/02/2012
Postitusi : 4730

PostitamineFVL Bot 10.01.15 0:21

Et muuta asja veidi ametlikumaks, siis kas oleks võimalik saada:
a) tõestust, et sa rentisid neilt serveri (nt maksepilt)
b) tõestust, et just antud teema juures fookuses olevad isikud ddosisid servereid

Ennetades isikuid, kes soovivad teema kustutamist:
Tonight kirjutas:Teema kustutamine peab olema autoriga (Koke#6) kooskõlas, kuna antud teema pole foorumi reeglitega vastuolus. Võid küll väita, et nimede avalikustamine pole lubatud, kuid need kaks isikut tegelesid serverite hostinguga ehk kuulusid majandussektorisse. Isik, kes on juhatuse liikmena kantud avalikku registrisse (kuigi siin on pigem tegu musta äriga), peab arvestama avalikustamisega ja sellega, et tema esitatud andmed on avalikkusele kättesaadavad. Nende andmete avalikustamist ei ole seadusandja kolmandatel isikutel keelanud.
Kuna ma olen vähemalt nii aru saanud, et need kaks isikut rikkusid Eesti Vabariigi seadusi, siis nimed eemaldame me vaid juhul, kui sellele eelneb avalik pöördumine/selgitus kannatanute poole.
Teema kustutakse ka juhul, kui lähiajal ei ilmu ühtegi tõestust isikute süü kohta. Laimamine ei ole Favalis tolereeritud.
FVL Bot
FVL Bot

Liitus : 16/02/2012
Postitusi : 4730

PostitamineFVL Bot 11.01.15 0:07

MadCuzMissed kirjutas:Lisaks ei ole nende 2 isiku andmed avalikus registris saadaval.
Variant A: Füüsilisest isikust ettevõtja peab enne tegevuse alustamist esitama avalduse enda kandmiseks äriregistrisse.
Variant B: Äriühing kantakse äriregistrisse. Äriühingu õigusvõime tekib äriregistrisse kandmisest ja lõpeb äriregistrist kustutamisega.

Kuna UltraGamingu hosting pole teinud kumbagi, siis jah, nende nimed pole avalikus registris saadaval, kuid kuskil kodulehel või kontaktandmetes oli nimi klientidele nähtav. Fakt, et firma oli ebaseaduslik, teeb seaduse silmis asja palju hullemaks. Ebaseaduslik äri + serverite ddosimine tooks endaga piisava tõestusmaterjali korral kaasa päris suure rahatrahvi.
Tonight
Tonight

Mittesoovituslik UltraGaming Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight 11.01.15 2:24

MadCuzMissed kirjutas:Firma oli täiesti olemas, lihtsalt antud isikud polnud ametlikult sellega seotud. Ning nagu ma ütlesin pole siiamaani keegi isegi tõestanud, et neid on rünnatud. Sooviks teada saada, et millal on foorumi meeskonna jaoks tõendite esitamise tähtaeg.
Registrikoodi saaks? Mitme inimese väited on piisavad selleks, et teema avada. Seaduse silmis läheb vaja aga enamat ning selleks on aega 30 päeva ehk tõendite esitamise viimane tähtaeg on 5. veebruar. Vastasel juhul on ärikaksikute nime teotatud ning neil on õigus avalikule vabandusele.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 11:09

MadCuzMissed kirjutas:
FVL Bot kirjutas:
Variant A: Füüsilisest isikust ettevõtja peab enne tegevuse alustamist esitama avalduse enda kandmiseks äriregistrisse.
Variant B: Äriühing kantakse äriregistrisse. Äriühingu õigusvõime tekib äriregistrisse kandmisest ja lõpeb äriregistrist kustutamisega.

Kuna UltraGamingu hosting pole teinud kumbagi, siis jah, nende nimed pole avalikus registris saadaval, kuid kuskil kodulehel või kontaktandmetes oli nimi klientidele nähtav. Fakt, et firma oli ebaseaduslik, teeb seaduse silmis asja palju hullemaks. Ebaseaduslik äri + serverite ddosimine tooks endaga piisava tõestusmaterjali korral kaasa päris suure rahatrahvi.

Firma oli täiesti olemas, lihtsalt antud isikud polnud ametlikult sellega seotud. Ning nagu ma ütlesin pole siiamaani keegi isegi tõestanud, et neid on rünnatud. Sooviks teada saada, et millal on foorumi meeskonna jaoks tõendite esitamise tähtaeg.
Oota, hetkel tahetakse väita, et FinaticHostinguga pole mingit seost ei *JUKUL* ega *UKUL*?
Kui jah siis miks vastasid klienditoes sellised isikud nagu *JUKU* ja *UKU*?
Firma oli registeeritud nende isale Andreasele.

Lisaks Faval BOT-ile, mul on võimalus ainult 1 aastane tagasivaade maksetest. - SEB
Mittesoovituslik UltraGaming 33fd2e1b30d255e703c02b2d6007e968
Ja üleüldse mida see aitab, ülekanded läksid Digimakse.ee keskonnale ja seega seos *JUKU* ja *UKUGA* puudub, niiet milleks teil vaja makse ülekannet?

No perse, üle 50 inimese on nende vastu, tahate öelda, et kõik ajavad enda asja niisama nalja pärast? Kui jah siis teil juhtkonnal on ka midagi ikka väga paigast ära. Vabandust tõesti kui solvasin.

Nonii, kui soovitakse tõestust siis MINA SOOVIN SAMUTI.
Palun näidake 250€-st ülekannet Crafted Universe omanikele või varasemat Craftly.eu (50€) ülekannet.
Ootan!


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 20:51). Kokku muudetud 4 korda (Muutmise põhjus : Mõni kaak on kiiksuga.)
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 11.01.15 11:31

Olen Trotexify-ga nõus. Ega siis Armyops ei pannud nalja pärast seda ülesse. Selleks et hoitada inimesi.
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 11.01.15 12:29

Mina mäletan seda et Pelarile tehti ka DDoS ning keegi rääkis et need olid UG tegelased.
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 11.01.15 12:35

Elar19 kirjutas:Mina mäletan seda et Pelarile tehti ka DDoS ning keegi rääkis et need olid UG tegelased.

Suvalisi rünnakuid liigub netis igal hetkel, samas kui keegi juba vaevub Sinu pihta DDoSi kasutama püsivalt, siis oled ka arvatavasti selle millegiga välja teeninud.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 14:16

Udukas kirjutas:Suhteliselt tõenäoline on see, et kui ma selle makse kasvõi siia paneks surutakse see nagunii maha ja nimetatakse seda võltsinguks.
Sama ütlen ka mina, miks pean mina siin mingit tõestust andma kui ka teie seda ei suuda teha?

See, et ArmyOps neid nägi mind absull ei huvita, kohe üldse mitte, kui mina pole midagi näinud siis pole asja olnud. Nõuate siin teistelt tõendeid, kus teie tõendid on?

Trotexify kirjutas:Mäletan väga hästi juhtumit kui mind ähvardasite Skypes *NOKU*, *JUKU* ja *UKU* ja ähvardus oli hiljem täitsa tegu.
Mis selle peale kostate, ütlete, et no pic no proof? Sorry kutid siis.
Ütlete, et ründajaid võib olla teisigi, tahate öelda, et see oli kokkusattumus või jälle seda, et no pic no proof (ehk siis asja pole toimunud)?

.lolturniirid. kirjutas:Drkmgc, smile ja Udukas, soovitan teil soojalt pöörduda mõne tervise asutuse poole tervisekontrolli. Midagi on tõsiselt paigast ära.

Lisaks mida ütlete selle peale, et enda kliente lihtsalt haneks tõmbate?
Klient soetab teenuse ja te lihtsalt hakkate talle näkku nussima, võtate serveri käest vms.

MadCuzMissed kirjutas:Ametlikult jah mitte. Kust pärineb informatsioon, et Crafted Universe sai 250€? Kui Sa ei usu mind, et domeenid on nende käes, küsi seda Crafted Universe käest.

Sooviks endiselt näha tõendeid, et mingid DDoS rünnakud on üldse toimunud.
Vabandust, CU maksis domeeni eest 250€ mitte nad ei saanud, see jutt liikus ringi.
Mina ei taha Crafted Universe käest tõetust, vaid *JUKU*, *UKU* jne.

Lihtsalt suur ja väga värdjas kokkumäng ja asjaga tegelejad (*JUKU*, *UKU*, *NOKU* jne) ei suuda lihtsalt välja öelda mis sitaga nad hakkama on saanud ja millega ka hetkel ilmselgelt edasi tegelevad, ainult eitavad ja ütlevad, et no pic no proof.
Mõistus tule koju.


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 20:51). Kokku muudetud 4 korda (Muutmise põhjus : Mõni kaak on kiiksuga.)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 14:48

MadCuzMissed kirjutas:Miks peaksin mina esitama mingeid tõendeid selle ostu kohta? Minu teada ei ole sa mingi maksuameti töötaja, et ma sulle enda tehingutest kõik detailid pean avaldama. Kinnitust tehingu kohta võid küsida Crafted Universe omanike Markkuse ja Jarmo käest, kes on ka vahvel.net foorumis moderaatorid.
Mina küsisin tõendeid sinu jutu kohta, on sul mingi põhjus olemas, miks sa neid avaldada ei taha?
Minu teada sa pole siin mingi politseinik kes mind üle kuulama tuleb.

Samamoodi nagu sina tood 100 põhjust, et tõendeid ei avalikusta ei avalikusta ka mina. Lihtne.
Ja palun vasta:

Trotexify kirjutas:
Mäletan väga hästi juhtumit kui mind ähvardasite Skypes *NOKU*, *JUKU* ja *UKU* ja ähvardus oli hiljem täitsa tegu.
Mis selle peale kostate, ütlete, et no pic no proof? Sorry kutid siis.

Ütlete, et ründajaid võib olla teisigi, tahate öelda, et see oli kokkusattumus või jälle seda, et no pic no proof (ehk siis asja pole toimunud)?


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 20:51). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : Mõni kaak on kiiksuga.)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 14:52

MadCuzMissed kirjutas:
Trotexify kirjutas:
Minu teada sa pole siin mingi politseinik kes mind üle kuulama tuleb.
Ma ei ole väitnudki, et ma olen politseinik, kes sind üle kuulab. Antud hetkel otsid lihtsalt vabandusi, sest sul pole tõestust ning ega sa seda ei leia ka.
Ja sina ei otsi vabandusi? Päris retard oled.
Tõesti otsi kuskilt abi.

//Kõnest ei anna pilti teha retard.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 14:55

MadCuzMissed kirjutas:
Trotexify kirjutas:
Minu teada sa pole siin mingi politseinik kes mind üle kuulama tuleb.
Ma ei ole väitnudki, et ma olen politseinik, kes sind üle kuulab. Antud hetkel otsid lihtsalt vabandusi, sest sul pole tõestust ning ega sa seda ei leia ka.
Samuti mina pole öelnud, et ma olen maksuameti töötaja. Tahad öelda, et sina ei otsi vabandusi?

Kärva ära ausõna. Kuradi ärikaksikud tiit ja teet.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 14:58

MadCuzMissed kirjutas:
Trotexify kirjutas:
Samuti mina pole öelnud, et ma olen maksuameti töötaja. Tahad öelda, et sina ei otsi vabandusi?

Kärva ära ausõna. Kuradi ärikaksikud tiit ja teet.
Antud hetkel käitud nagu maksuameti töötaja, sest küsid igasuguseid tõestusi maksete kohta - seda võib nimetada juba väljapressimiseks.
Hahaha okei aga mine politseisse siis juba selle asjaga, et ma sinult välja pressin.

//Mida kuradit sa siis targutad siin, iga asja kohta on midagi enda kaitseks öelda, oi no pic no proof.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 15:00

MadCuzMissed kirjutas:
Trotexify kirjutas:
Hahaha okei aga mine politseisse siis juba selle asjaga, et ma sinult välja pressin.

//Mida kuradit sa siis targutad siin, iga asja kohta on midagi enda kaitseks öelda, oi no pic no proof.
Mis ma siis ütlema peaks? Ma ei ole midagi teinud, seega võin väga hästi seda öelda.
Jajaja ilmselgelt sa pole midagi teinud, täitsa puhas poiss.Tiidu ja teedu äri.

Mind enda probleemides süüdistada? Mida sa selle all mõtled? Eiii kuule kohe mitte midagi ei saanud aru.

Olen mina selle teema üldse teinud? ei ole.

Ma ei saa aru mida sa targutad igal pool, iga asja peale on sul midagi öelda ja teisi maha teha. Lõpptulemusena paned faili ja hakkad tagasi ajama, et sa pole midagi teinud ja nii edasi.

Miks üle 50 inimese teie ärikaksikute peale vimma peavad? See asi pole niisama, vaid asi on põhjendatud. Ma saaks aru, kui selle teemaga tegeleks ainult mina aga selle teemaga tegelejaid on päris päris palju.

Tõmba parem nihhi.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 15:20

Ühesõnaga kui teema kustutatakse siis kutsutatakse. Mul pole sellest sooja ega külma.
Mina pole teemat teinud.
Teiseks, kui nimede avalikustamine juhtkonnale ei sobi siis miks nad ise neid ära ei kustuta siit?
Neil on ju nimede kustutamiseks täielik õigus ja võimalus.

Aga siiski ma ütlen, et see teema ei jää sinna paika nagu ta hetkel on (lahendamata müsteeriumiks) ja teiega pole siiski lõpp. Tuleb kasvõi ükski märguanne teie tegevuste kohta on asi suurem kui varem. Ja ütlen ka seda, et minu silmis olete te samad kaagid nagu Tiit ja Teet, ühesõnaga kõvad mehed kes ei saa asju ajada ausalt, vaja ikka teistele käkki keerata vms.

//Ärikaksikutel *JUKUL* ja *UKUL* ja nende käsilastel võib jääda mulje, et ma andsin alla.
Kuid nii see tegelikult pole. Põhjus, miks ma ei viitsi sellega hetkel tegeleda on see, et mul muud targemat ka teha kui nende debiilikutega päevast päeva jageleda. Nad lihtsalt ei mõista, et on mingid alaarenenud ja vaidlevad edasi ja ütlevad, et no pic no proof ja nemad pole midagi teinud. Nad lollitavad lihtsalt ennast, kõik teavad mis pasaga nad tegelikult hakkama on saanud aga nemad ei mõista seda. Aga nagu ma ka varem ütlesin, et kui kasvõi üks märguanne teie tegevuste kohta on siis tulevad jutud taas üles jne.

Igatahes minu soovitus on see, et lõpetage see asi ära. Te lihtsalt rikute enda mainet jne. Milleks?
Seda on ka varem öeldud, kuid teie debiilikud sellest kahjuks aru ei saa.


Viimati muutis seda Trotexify (11.01.15 20:51). Kokku muudetud 4 korda (Muutmise põhjus : Mõni kaak on kiiksuga.)
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 11.01.15 16:04

Mõtlesin et kui 50 inimest teeksid politseisse avalduse, mis siis juhtuks? Lendaks eriüksus ukse taha. :D

Trotexify kirjutas:
Aga siiski ma ütlen, et see teema ei jää sinna paika nagu ta hetkel on (lahendamata müsteeriumiks) ja teiega pole siiski lõpp. Tuleb kasvõi ükski märguanne teie tegevuste kohta on asi suurem kui varem. Ja ütlen ka seda, et minu silmis olete te samad kaagid nagu Tiit ja Teet, ühesõnaga kõvad mehed kes ei saa asju ajada ausalt, vaja ikka teistele käkki keerata vms.

Olen sinuga nõus, see teema ei lõppe nii pea. See on alles algus. :)
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 11.01.15 16:05

Ärikaksikutel pole mõistus ega austust.
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 11.01.15 17:00

Trotexify, sina rikud siin kõige rohkem mainet. Tõendeid ei oska tuua, et nemad DDoSisid.

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele