Minecraft server plugina tegija

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

BaixaMemoria
BaixaMemoria
Algaja
Liitus : 09/06/2016
Postitusi : 3

PostitamineBaixaMemoria 09.06.16 20:37

Tsau foorumi rahvas vajaks abi serveri pluginate muutmisel serveri ip ja port a4.lionhost.org:25565 vastu tasuks annaks Abistaja serveris.
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 09.06.16 23:22

ja saan teid aitata kui vaja raisk ! lasen ka servu õhku olen selles väga osav Xd
BaixaMemoria
BaixaMemoria
Algaja
Liitus : 09/06/2016
Postitusi : 3

PostitamineBaixaMemoria 09.06.16 23:23

Haha :D
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 10.06.16 22:17

TFexi ei soovita, keerab väga palju sitta teile, enda serveriga ta ei oska ammugi tegeleda, ma ehtasin talle serveri ülesse.
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 11:08

Tead mis kui hakkad tagasi ajama siis seda pole mõtted teha lionhost sai juba kõik historis asju ka kätte ja nad nägid ka kui sa online olid sa ehitasid aint paar asju ülesse enam sittagi aga pärast keerasit servu P*rsse et isegi terve spawn oli katunud ja teine maailm oli ültse pidin ise tagasi võttma mingid moodi kuna sa ei teatnud kuidas seda tagasi saada pmst keerasit sa P*rsse ja sittagi sa ise pluginatega teha oskad ültse midagi tra kui tahan siis ma õpin ise kohe sellkeks ja võin ära teha vedi mõtlemist ja viitsmist aga plugina tegemine seda ühel omanikul rake suht käib ka üle jõu üks kord kurati tatt nii et hoiia oma teada ja ära oma lõusta siia postitusele näita !

NB: Meie otsime korraliku kes ei tule midagi P*rsse keerama vaid oskab ja tunneb oma tööd ja teab kuidas mis käib et teda pmst segama ka ei pea teab ise ära mis teha !
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 11:10

Pealegi pole oma servut P*rsse keeranud miks peaks sa idioot ütlesid ahh jah oskan Faction teise maailma panna ütlesid ma pean kausta ühte panema vaatasin sada korda kas on ikka nii jah oli aga hoopis keeras servu P*rsse !
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 11:13

NB:mai keera mitte kellegile sitta taha et servu saaks kiiresti oma koha paealt korda ja kõik pole minu viga mis sa valesti tegid isegi sa ei saanud spawni tagasi panna vähemalt öölda kuidas seda tagasi panna !
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 11:16

Üks asi veel kuidas sa servu P*rsse üleeile keerasid et mingi su sõber inglane tra tuli oma spambotiga mu servu ja spammas loginit ja välja logimist jooksutas serveri kokku aga õnneks sul tuleb veel lionhostiga tegemist ja kaebusi ! nii et edu ! :/
Heroes
Heroes

Minecraft server plugina tegija Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 11.06.16 11:43

@TfexTV 'Muuda' nupu kasutamine ei tohiks olla nii raske!
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 12:36

Mul ei sa ju kui vajutan muuda siis kurati slavesta muudadusi siis ma seda nuppu ei sa vajutata ta ei tee midagi
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 11.06.16 14:09

mis ma selles süüdi olen, et ta tuli spambotiga peale?
sa keerasid enda serveri p*rse, mitte mina, sa ise liigutasid asju, ise kaotasid enda spawni ära, ütle mulle ka, mis sa neile siis kirjutasid? :D:D:D
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 15:49

Tra ütlesin ära oma siia lõusta näita ttat tra küll kao nahui kui närvi saab ajada sinu sugused idu karjad !

Pealegi sa võid P*rsse minna sa ei oska valetada üritad tagasi ajada et sa ei keeranud sittagi P*rsse V*rdj*s tont !

Pealegi se oli sinu mingine afro-ameeriklane sõber kes kõik P*rsse keeras oma mõttetu spambotiga ei tea mida te kuradi saavutate ?

sinu asi pole mida ma ka neile kirjutasin pealegi varsti pole sul lube käia lionhost servritesse sest kes teab kus sa jälle sitta keerad igale ühele tra ütle kohe ära kui sa midagi ei oska teha nahui valetama tuled et oskad midagi teha sa oskad aint P*rsse kõik keerata ! ja siis ei julge seda sitta välja tunnistata retart fuckt up noh kasva suureks !
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 11.06.16 16:00

haha, mida ma tegin siis? mida ma p*rse keerasin? afro-ameeriklane, hästi õpid minult, poja. spambotiga ei saa servut prse keerata, pane ülesse uuesti :D
usumind, ma saan iga ilmaga iga ajaga käia lionhostis ja lionhosti serverites, kui mul pole õiguseid, millega ma sitta keeran? mida ma teha ei oska? ma oskan rohkem kui sina, ma ehitasin sulle selle serveri ülesse, donk :D ma oskangi asju teha, p*rse ma küll midagi ei keera, mida ma ei julge tunnistada?
ma sinust kindlasti vanem, tuletame meelde, kes pani ilma asjata mulle bani? sina, ma ütlesin su sõbrale, et mis see tema asi on, mida ma sinult küsin ja peale seda sain ma bani + mu sõber sai ka bani, kuna rääks inglise keeles.
tee teene kõigile, ole vait ja näed targem välja.
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 17:14

Tra nagu sai mäleta ega ei tea midagi mida sa P*rsse keerasid **** tra idu fatboy facking nerd faggot retartne p*d*k*s tra kuidas vihkan sind kao nahui tra sa kirjutad oma paska siia ei vinna su sitta teksti näha kus ajad valed ja labast sitta teksti välja tra fatboy nahui. Ja hui saad lionhosti sa p*de sind ei taha keegi saad banni tra iga servus kui vaja sest sa P*rsse oskad keerada ja kõvad tarka venda mängima ja sa ei oska mitte sittagi nende pluginatega tra hoorakas *** idu ja päris sittasti ehitasid servu ülesse et LÕPP TULEMUS OLI KATUNUD SPAWN MIS OLI SINU ÖÖLTUD JA JUHATATUD ET P*rsse KEERADA VÄRTJAS inimene ! donk on su nimi varsti haha xD !

NB: Tra kus asjata ban oli ei tea vms ? Tra eesti serveris on eesti inimeset kes kirjutavad eesti keeles mitte huina muina keeles chati nahui ja siis sina sõimad ja võimutsed serveris ! tra õpi rohkem lugema facking retartne p*d*k*s reasoni ka ei näe mis kirjas on äkki pime vms ? Mai pane kunagi kellegile lampi ban ja sina oled selle ära teeninud jah vb tõesti oled foorumis või mujal vinge vend aga siis kui keegi ei kuule ega näe siis oled teine vend järgmine kord panen su screenshoti igale poole üles kui d*b**l sa oled ja mis paska sa ajad serveri chatis !
Sky.
Sky.
Staar
Liitus : 31/01/2015
Postitusi : 1152

PostitamineSky. 11.06.16 17:23

Gosh, it's just a game. Kasva suureks.
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 18:00

Ongi mäng aga kas sa ka mingi mängi lolli või oled loll süge tunne et sa ka aru ei sa tead kui raske oli ta sitta fixita korda ja spawni tagasi saada ja sa kasva mõistusega ka suureks !
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 18:03

Ongi mäng aga kas sa ka mingi mängi lolli või oled loll süge tunne et sa ka aru ei sa tead kui raske oli ta sitta fixita korda ja spawni tagasi saada ja sa kasva mõistusega ka suureks ! ei meeldi valetaja kes ns veel ajab tagasi et ei mai teinud midagi plapla kurat tunnistata ka ei julge et tegid sitta aint.
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 11.06.16 20:16

mu sitta fixida? võta siis factions maha, võta kitid maha, võta multiverse maha, mis hädaldad? selleasemel, et ise enda serverit teha, tuleb kellegil ehitada see ülesse ja siis mingi kuradi nolk hakkab sitta ajama, et sitasti ehitatid. no mida v**tu ausalt? kas sa üldse kuradi oled serverit ehitanud? ei? jah? selleasemel, et seletada, võiks midagi kasulikku teha, taun. kas sul tõestust on, et mina keerasin? tõmbaks sinusugusele kiilakale labakäega vastu pead.
mn.
mn.
Juunior
Liitus : 13/12/2015
Postitusi : 32

Postitaminemn. 11.06.16 20:23

Võta ühendust Skype-s ;)

NonStopTvMC

:)
Head Päeva!
BaixaMemoria
BaixaMemoria
Algaja
Liitus : 09/06/2016
Postitusi : 3

PostitamineBaixaMemoria 11.06.16 21:19

Lisasin
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 21:21

mu sitta fixida? võta siis factions maha, võta kitid maha, võta multiverse maha, mis hädaldad? selleasemel, et ise enda serverit teha, tuleb kellegil ehitada see ülesse ja siis mingi kuradi nolk hakkab sitta ajama, et sitasti ehitatid. no mida v**tu ausalt? kas sa üldse kuradi oled serverit ehitanud? ei? jah? selleasemel, et seletada, võiks midagi kasulikku teha, taun. kas sul tõestust on, et mina keerasin? tõmbaks sinusugusele kiilakale labakäega vastu pead.

haha mis tekst enda kohta räägid kõik välja siin v ? xD

Kui võttaks kõik maha siis se s*tt tegu otsast peale alustata ja nolk oled sina kes sitta ajab ja olen ise jah servut ehitanud normaalne tuli ma ütlesins ulle kunagi ammu oskasin aga nüüd oskus läind ja hui oskan enam midagi ! Ja taun on su ees nimi varsti xD ! Testusi ei ole aga kui vaja saan seda "! ja hui tõmbad sina mulle käelapaka vastu pead pealegi ma pole kiilakas aasa oled vist mind näind jälgisid mind nagu p*de v sest tead et ma kiilakas v haha owned kid ! Tra aga saame päris elus kokku kuradi tatt ega mul pohh taon ära ka su sitta maa sisse ! kui palju veel kõvad venda mängid !

NB: TRA ÜTLESIN ÄRA ENAM OMA FACKING LÕUSTA SIIA NÄITA SA IKKA TULED SADA KOMEENTAARIIII FACKING TEGEMA TÕMBA ÜKS KORD SIIT NAHUI ! Kiilas fat boy !
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 11.06.16 21:29

sulle ei meeldi ju minu pandud asjad, võta maha siis, tee terve servu nulli ja alusta enda teed selle tegemisega, mis sitta ma ajan? ehita uuesti enda server siis. teada ja, et su eesnimi on Taun :~~) kui tõestust ei ole, siis kust sa need saad? tahaks hea meelega näha. ma tõmban kõik ära, algul väidad, et sa pole killakas ja pärast väidad, et oled, kes asi sa oled siis? :D sa ainuke kid siin ju prg :D sa 9 aastane, sa peaks praegu liivakastis mängima, mitte siin lõugama - rekt m8. sa ainukesena mängid kõvat venda :D
ma ei näitagi lõusta, sul vist midagi väga korrast ära, kui näed mu lõusta :D mis sada kommentaari? ma pole postcounter, ma pole sina <3
kiilakas pole ja sa kade, et mul talvel soe <3 :D:D:D

E:/// ma keerasin kõik p*rse? ok?
Minecraft server plugina tegija 2016-05-20_19.04.19
edu sulle.
TfexTV
TfexTV
Juunior
Liitus : 15/12/2015
Postitusi : 48

PostitamineTfexTV 11.06.16 22:21

Ohohho kus se rekt on ja m8?
ma keeran su elu P*rsse see on m8 varsti saad teada ka kuidas ma oskan revange teha minuga pole vaja huiatta!

Ja palun ütle mis se facking screenshot seal all teeb nagu pff üritad midagi näitata v retart tra nagu kottib v su screenshot jah sa keerasid servu P*rsse not me noob facking faggot ja Miks peaks otsast peale alustama tegemist kui saab ka muuda veidi ja ütlesin ma ei mäleta kuidas facking seda sitta pluginaid paigultata sinna mai mäleta huiigi kas sa mingi V*rdj*s v vms ? ja mis sellega üritad (teada ja, et su eesnimi on Taun :~~)) Se tekst on hale kuidas sa ikka noob oled sinu nimi on taun sest ma ütlesin ennem kui haha sa muud ei oska kui ahvid sõnu xD.
(pole killakas ja pärast väidad, et oled) kus oli et ma ütlesin ma olen siis järsku kiilas ja mingi kiimas P*d*r*st v tra tont paugu vähem tead kõva vend mirko fat boy haha fatboy fatboy what u gone to whit fatboy motherfacker fatboy who feed shit in mouth and get more fat xD see on rekt ja nice solv vastu vms raisk !

ja kui tõesti arvad et ma mingi 9 aastane siis dav saame kokku klaarime asjad ära raisk kes meist vanem ma arvan mind sa näha ei taha sa joogsed nagu sittakott ära ju xD SIND VIST KORRA PUUDUTA ON ISEGI HALB tra äkki sa sittakott lähed veel haisema ja emale kittule tissi alla Boom rekt more u fatboy fän xD !"
siis ängid sina juba liiva kastis koos gangbang p*de karjaga xD ! hahaha ?postcounter? haha wut vb aga sa ka ju vms ? (kiilakas pole ja sa kade, et mul talvel soe <3 :D:D:D)

ma pole kade sorts man aga tean seda et kui sa kiilas külmud talvel surnuks ja mina ei xD mul soe sonks ja kena ilus xD .

Edu sulle kah !
mn.
mn.
Juunior
Liitus : 13/12/2015
Postitusi : 32

Postitaminemn. 11.06.16 22:38

BaixaMemoria kirjutas:Lisasin
Sa pole mind lisanud ju?
kults
kults
Staar
Liitus : 14/02/2015
Postitusi : 838

Postitaminekults 11.06.16 22:45

1) ma olen tunduvalt sinust vanem enda kirjaga
2) kus su need rektid on kadunud?
3) ma näitan inimestele, et sa ajad enda tehtud asja minu kaela
4) mul vähemalt on ema, kelle tissi alla nutma minna
5) kas sa midagi muud ka peale halvustamise oskad?
sind tuleks siit ära bannida, lol

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele