Uus kujundus

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Uus kujundus Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 14.04.17 16:23

Uus kujundus Aow0a3X

Otsustasime muuta aastaid Favalile truu olnud kujundust, eelkõige põhjusel, et see oli ajale jalgu jäänud. Aasta on 2017 ja tuleb arvestada sellega, et foorumi sirvimiseks kasutatakse erinevaid seadmeid (mitte ainult arvutit). Selle tulemusena võtsime kasutusele responsive disaini, mis muudab enda mõõtmeid ja paigutust vastavalt resolutsioonile.

Siia teemasse ootame kasutajate mõtteid ja ideid, mida tuleks muuta või lisada.
Rannatuul
Rannatuul

Liitus : 25/12/2015
Postitusi : 7987

PostitamineRannatuul 14.04.17 16:48

telefonis chat veits cancer :/ vähemalt mul :D
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 14.04.17 18:30

Esimesed asjad mis pähe tulevad:
1) Kui vana kujundus jäi ajale jalgu, siis praegune logo jääb uuele kujundusele jalgu. Arvan, et vajame uut - midagi suurt, lihtsat ja ilusat, et keskele panna (mitte vasakule nagu praegu on)
2) Chatbox võiks ikka üleval olla.
3) Legendis võiks lihtsalt värvitud grupinimed olla, nagu vanasti, mitte nende kastidega.
4) Moderaatori grupi värv sööb silmi night-mode'is.
5) Tervet lehe max-width'i võiks koomale tõmmata ja kenasti keskele joondada, kui juba alafoorumi pealkirja ja viimase postituse tegija vahe on ~1400px ja nende vahel pilgu muutmiseks peab silmade asemel pead liigutama (seda ka pikema postituse lugemisel), siis arvan, et seda on natuke liiga palju.
6) See võib olla minu isiklik kapriis, aga neid värvivahetuse valikuid ei ole minu arvates vaja. Paljud värvid ei sobi ülejäänud foorumiga kokku ja muidugi võiks öelda, et igaüks kasutab sellist, mida tahab ja kui ei sobi, siis keegi ei sunni, aga mingil põhjusel mulle isiklikult näib ebaprofessionaalselt tobe ja jätab sitamaitse suhu.
7) Kas neid widgeteid on sinna paremale vaja? Jah, saab kinni panna, aga kas üldse on vaja? Ma ei tea... Avaldage arvamust teised, aga neid keywordse sinna kindlasti vaja ei ole.

Üldiselt kõik on praegu äärmiselt harjumatu ja silmahäiriv, alguses kui tulin siis kohe ehmusin, et kuhu ma nüüd sattunud olen.
Kõigele häirivale ei oskagi hetkel nime anda, tuleb paar päeva harjuda ja siis uuesti kriitilise pilguga üle vaadata.

Tubli töö igatahes, uuendusi on ikka vaja ning kui natuke timmida, siis ma arvan, et saab täitsa 5+ :)
Rannatuul
Rannatuul

Liitus : 25/12/2015
Postitusi : 7987

PostitamineRannatuul 14.04.17 18:37

Ekux kirjutas:
5) Tervet lehe max-width'i võiks koomale tõmmata ja kenasti keskele joondada, kui juba alafoorumi pealkirja ja viimase postituse tegija vahe on ~1400px ja nende vahel pilgu muutmiseks peab silmade asemel pead liigutama (seda ka pikema postituse lugemisel), siis arvan, et seda on natuke liiga palju.
Kas sa kasutad monitori asemel telekat ve DansGame #hdtanel Kappa
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 14.04.17 18:39

Rannatuul kirjutas:
Ekux kirjutas:
5) Tervet lehe max-width'i võiks koomale tõmmata ja kenasti keskele joondada, kui juba alafoorumi pealkirja ja viimase postituse tegija vahe on ~1400px ja nende vahel pilgu muutmiseks peab silmade asemel pead liigutama (seda ka pikema postituse lugemisel), siis arvan, et seda on natuke liiga palju.
Kas sa kasutad monitori asemel telekat ve DansGame #hdtanel Kappa

Dunno, arvan, et 23'' monitor on tänapäeval täitsa tavaline ja ma pole kindlasti ainuke, kes arvab, et veebileht ei peaks servast-servani olema.
Uus kujundus LheDsWE


Viimati muutis seda Ekux (14.04.17 20:07). Kokku muudetud 2 korda
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 14.04.17 18:39

Custom themes võiks olla mingid taustapildi moodi asjad, et igaüks saaks muuta, värvidel ei näe mõtet väga, sest neid nii palju ka ja enamus ei sobiks..
Chati all, peale send nuppu, on poolikud kastid, ilmselt on need (bolt) jne, sellle võiks küll ära muuta
- [ A S A D ] - | SurPr!S
- [ A S A D ] - | SurPr!S
Komeet
Liitus : 01/07/2014
Postitusi : 489

Postitamine- [ A S A D ] - | SurPr!S 14.04.17 21:20

Kogu asja muutmisel lihtsam poleks olnud teha telefoni versiooni (automaatselt tunneb ära kas telo, tahvli või arvutiga), nagu meil on?
Tonight
Tonight

Uus kujundus Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 14.04.17 21:48

Pisut vastuseid:
Chatbox: parandatud (otsustasin nupud ära peita) ja liigutatud tagasi ülesse.
Custom themes: kuna see on kaasaegne theme (võimalikult vähe pilte), siis jätame sinna ainult värvid. Anname kasutajale võimaluse luua foorumile enda jaoks meeldiv ilme, otseselt ei tohiks see kedagi segada (liigutatud footerisse) - kasutab see, kes soovib.
Widgetid: annavad kasutajale informatsiooni ja võtavad väga vähe ruumi, minu arvates on neist palju kasu (eriti 'Latest topics' widgetist). Tulevikus lisame sinna custom widgeteid (üritused jms), hetkel kuvame basic andmeid.
Legend: kastid torkavad rohkem silma, erilist vahet aga pole, kas värvusega on tekst või kast. Võib-olla muudame, võib-olla mitte.
Foorumi laius: hetkel on kõigi jaoks harjumatu ning ma ei soovi liiga vara otsuseid langetada.

- [ A S A D ] - | SurPr!S kirjutas:Kogu asja muutmisel lihtsam poleks olnud teha telefoni versiooni (automaatselt tunneb ära kas telo, tahvli või arvutiga), nagu meil on?
Lihtsam? Kindlasti. Aga see ei tähenda, et ka targem. Favali eelmine välimus oli moes 3-4 aastat tagasi ning sai aastaid tagasi disainitud 4:3 monitori alusel. Kujundus meeldis mulle isiklikult ja ilmselt kõik vanad liikmed olid sellega juba ära harjunud, kuid varem või hiljem oleks tulnud ikka muudatusi teha. Pigem praegu, kui foorumis pole väga suur aktiivsus.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 14.04.17 22:55

Tonight kirjutas:Legend: kastid torkavad rohkem silma, erilist vahet aga pole, kas värvusega on tekst või kast. Võib-olla muudame, võib-olla mitte.
Tegelikult on vahe. Hetkel ei ole sellel "legendil" mitte mingit seost reaalsusega peale selle, et gruppide teksti värv on sama, mis "legendis" oleva teksti tausta värv.
Kasutasin jutumärke, sest tegelikult ei olegi tegemist legendiga - mitte kuskil mujal peale meie "legendi" ei ole kasutajanimede taustal värvilisi kaste.
Kas Administraatoritel on kasutajanimed valget värvi, aga Eeskujulikel musta värvi? Ei ole.
Sellist intelligentsist tuletatavat kaudset seost ei saa legendiks nimetada ning mitte ainult ei ole see uue kasutaja jaoks segadust tekitav vaid ka järjekordne asi, mis on ebaprofessionaalne ja jätab sitamaitse suhu.

Ehk võtta neilt elementidelt täitevärv ära ning panna lihtsalt 1px border musta värvi ning siis sinna sisse gruppide nimetused vastava värviga?
Hakkab samuti väga hästi silma, aga samas on lihtne ja soliidne, mitte nagu värviraamat.

Also, selles osas sul oli õigus, et see helesinine ei sobi.
kRm.
kRm.
Juunior
Liitus : 15/04/2017
Postitusi : 33

PostitaminekRm. 15.04.17 16:31

1) Kui vana kujundus jäi ajale jalgu, siis praegune logo jääb uuele kujundusele jalgu. Arvan, et vajame uut - midagi suurt, lihtsat ja ilusat, et keskele panna (mitte vasakule nagu praegu on)
Täielikult nõustun.
Need pilved küll seal üleval teevad natukene ilusamaks aga logo võiks suurem olla ja ka keskel. 

+1 oleks ka, kui oleks võimalik sinna ülesse näiteks reklaame tellida vms? :) See on muidugi minu arvamus. :D

//EDIT
Uus kujundus Ca51f9d297d2bc310f1fecaa9fa1f2c1
See kindlasti kuidagi väiksemaks teha, võtab footeris liiga palju ruumi imo.
Tonight
Tonight

Uus kujundus Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 17.04.17 18:01

Üldine layout on paigas (vähemalt praeguseks), järgmisena on plaanis uus logo ning nuppude tõlkimine.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 19.04.17 18:28

Ütlesin juba varem et ei meeldi, aga eks pea ära harjuma.
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 21.04.17 15:43

Näen, et oled natuke kitsamaks teinud - väga hea. Ma ise tõenäoliselt teeksin natuke rohkem, aga hea küll, nagu ütlesid, las praegu annab aega harjuda.
Lihtsalt mainin, et vaata ükskõik millist edukat veebilehte ja näed, et igal pool on informatsioon enam-vähem koondatud kuskile, mitte kuskil ei ole täies laiuses kõik. See lihtsalt on nii.
Footeriga samuti tubli töö, tahtsin ise seda mainida, aga keegi jõudis ette :)
Legend on jätkuvalt rõve.

Ning logo kohta siis üritasin omalt poolt natuke teha, kuna nagu selgunud on, siis see on üks peamine element, mis hetkel inimeste silmailu rikub.
Tegin ühe prototüüp logo ning kuna ma olen täielik idioot ning just praegu avastasin, et ma unustasin .psd salvestada, siis lihtsalt jagan siin neid kolme näidet, mis ma koostasin.
Kui inimestele meeldib, siis teen uuesti täpselt samasuguse (mul on kõik meeles, kuidas tegin) ja muudame vajadusel detaile.
Rahva otsus on siis sobiv taust valida sinna headerisse ning saamegi omale ilusa uue logo, mis sobib uue kujundusega :)

Näide 1:
Näide 2:
Näide 3:
Sixthen
Sixthen
Juunior
Liitus : 06/06/2016
Postitusi : 63

PostitamineSixthen 21.04.17 15:59

Täitsa mõnus kujundus, pole millegi üle viriseda
Koke#6
Koke#6

Liitus : 30/04/2014
Postitusi : 1306

PostitamineKoke#6 21.04.17 22:05

Uus kujundus on professionaalsem kui eelmine :P Mulle meeldib :P
avatar
fURXER

Uus kujundus Script12
Liitus : 29/10/2012
Postitusi : 934

PostitaminefURXER 29.04.17 14:09

Ei saagi chati kirjutada.
avatar
fURXER

Uus kujundus Script12
Liitus : 29/10/2012
Postitusi : 934

PostitaminefURXER 29.04.17 19:34

Refresh aitas.
.Smile.
.Smile.

Uus kujundus Vetera11
Liitus : 20/10/2012
Postitusi : 4970

Postitamine.Smile. 30.04.17 5:25

Miks logo vasakul ääres on?
Tonight
Tonight

Uus kujundus Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 30.04.17 20:25

.Smile. kirjutas:Miks logo vasakul ääres on?
Sest praegune logo ei sobi enam keskele. Vana kujunduse juures läks läbi, sest terve foorum oli koondatud keskele.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele