combine engine (Faval Cup 2015; 1. koht)
Combine Engine (Eesti Cup (2015); 2. koht)
Combine Engine (Eesti Cup 2017; 3.-4. koht)
Combine Engine (Eesti Cup 2018; 3.-4. koht)

Stand-out performance:
38-22 vs FrostBite (Winter Cup play-offi 1. ring, map 3)

Lühitutvustus

KhMm on üks neljast sellisest mängijast, kes on osalenud igal Favali turniiril (lisaks talle veel Tonight, Stahv^ ja aimb0t). Ta esimeseks turniiriks oli Faval Cup 2015, kus võeti küllaltki lihtne võit. combine engine alistas finaalis Faval Unioni 2-0, KhMmi finaali reitinguks kujunes koguni 2.30, hoides selles arvestuses siiani turniiride rekordit. KhMmi järgmiseks turniiriks oli FEL CUP, mis õnnestus tal taaskord tiimiga combine engine võita. Finaalis võideti tiimi [E]esti Laskurid 2 skooriga 2-0, KhMmi reitinguks kujunes 1.29. KhMm valiti aimb0ti, jobenzi ja Knightiga koos ka turniiri dream teami (4vs4 turniir). Edasised turniirid toimusid juba 5vs5 formaadis ning paraku pole KhMmil õnnestunud enam võidurõõmu maitsta. 2015. aastal toimunud Eesti Cupil jõuti taaskord finaali, kus tuli aga tunnistada 1HUNNIDe paremust. KhMmi finaali reitinguks kujunes 1.07, olles enda tiimist ainus, kelle reiting tuli üle 1. Turniiri K/D väärtuseks kujunes 1.18, KhMm tegi küll palju kille, kuid survival reiting oli nigel. Järgmiseks turniiriks oli Winter Cup, mille Combine Engine lõpetas 4. kohaga. Alagrupis teeniti kolm võitu, kuid play-offi esimeses ringis tuli tunnistada tiimi FrostBite 1-2 paremust ning langeti lower bracketisse, kus võideti kaks mängu. FVL Cup 2016l mängis KhMm tiimis GTR, Combine Engine'i mängijatest kuulus sinna ka Stahv^. Poolfinaalis võideti NeCrot 2-0, KhMmi skooriks jäi kahe mapi kokkuvõttes 41-13. Finaalis saadi aga hävitav kaotus 1HUNNIDelt, mõlemad mapid kaotati 1-16 ning KhMmi finaali reitinguks kujunes 0.50 (paremuselt teine tiimis). Eesti CUP 2017l saavutas KhMm tiimiga Combine Engine 3.-4. koha. Alagrupist mindi kolme võiduga kindlalt edasi, seejärel kohtuti veerandfinaalis tiimiga black and yellow, keda võideti tasavägises mängus 16-13. KhMmi skooriks jäi veerandfinaalis 30-21. Poolfinaalis pidi Combine Engine aga tunnistama tiimi [E]esti Laskurid mis mun koirat on 0-2 paremust. Eesti CUP 2018l jäi Combine Engine'i laeks taaskord poolfinaal. KhMm näitas turniiril enda kohta küllaltki ebastabiilset mängu ja ta turniiri K/D väärtuseks jäi 0.94. Parima skoorina võime välja tuua üleminekumängul CCHQ vastu lastud 24-17. KhMm on kokku mänginud neljas finaalis ning kahel korral turniiri ka võitnud, seega võib teda kahtlemata pidada üheks Favali turniiride legendiks. Ta tugevuseks on rifled ja Desert Eagle, lisaks on ta tuntud oma duckruni poolest.