Öelge veel, et Eesti meedia ei ole kallutatud.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ekux
Ekux

Öelge veel, et Eesti meedia ei ole kallutatud. Runesc10
Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 716

PostitamineEkux on 29.03.19 3:16

https://tvplay.tv3.ee/kolmedok/kolmedok-kas-pead-hakkavad-veerema-10316472/?fbclid=IwAR0TdB3R2TjmeHQowYEMdqOxO2iUKxXIDXu6jUl6waxDWj-XVNI5Xh21vOo

13ndast minutist edasi on reaalselt kokku monteeritud mitmest erinevast lausest ja lausa erinevatest teemadest raadiosaatest ("Räägime asjast" 24.03.2019), üks absoluutselt tõele mitte vastav "tsitaat".
Kuna eeldan, et enamik siinsest rahvast ei ole seda raadiosaadet reaalselt kuulanud, siis selgitan, kontrollimiseks võib igaüks seda muidugi teha.

Selle ca 40 sekundiga on püütud jätta mulje, et see seal ongi Martin Helme enda mõtte ja soovi väljendus lükata kõrvale demokraatia ja põhiseaduslik kord enda eesmärkide nimel. Ja selline mulje jääbki nendele, kes ei ole tegelikku saadet kuulanud ja ei tea, et tegemist on vist Eesti ajaloo kõige haigema kontekstist välja rebimisega üldse.
Tegelikult on suur osa sellest jutust seal Martini lause teine pool, mille esimeses pooles ta räägib sellest, kuidas üks Reformierakonna liige on avalikult väljendanud, et EKRE valitsusse mitte lubamine on olulisem kui demokraatia säilimine ning seejärel taunib sellist mõtteviisi ja hakkabki rääkima, et see oleks sama hea, kui .../see, mida ta seal 20 sekundit seletab/.

Lühidalt: sõna otseses mõttes on võetud ühe reformierakondlase välja öeldud mõtteviis, lõigatud tükkideks see, kuidas Martin Helme seda mõtteviisi taunib ja täiesti süüdimatult jäetud mulje, et see ongi Martini enda mõtteviis.

Selline saade lasti ilma igasuguse takistuseta TV3 eetrisse prime-time ajal ehk kell pool 8 esmaspäeva õhtul lootmisega, et väga palju inimesi raadiosaadet "Räägime asjast" ei kuula ning jääb seda jura uskuma.

Esimest korda telekast seda nägin, siis ma ei suutnud uskuda, et selline asi üldse võimalik on. Üldiselt mind ei ole väga lihtne üllatada, aga see pani küll õhku ahmima.

Kas keegi tahab veel öelda, et siin on kõik korras ja kahtlustada pole mitte midagi? Kedagi pole kuskil ära ostetud ega midagi pole kuskil maha müüdud, ma ajupestud ja deluded?

PS. Kui ei viitsi asjasse süveneda, tõestusmaterjali läbi kuulata või lihtsalt ajukast ei küündi nii kaugele, et asjast aru saada, siis pole mõtet siin teemas tatti pritsima hakata ka, aitäh.
Ken.
Ken.
Liige
Liitus : 02/01/2019
Postitusi : 130

PostitamineKen. on 22.07.19 19:05

welcome to Estonia!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid reklaamidest vabaneda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele