Legend: kuidas kaks tüüpi teineteist Jõgeva rongijaamas üles ei leidnud

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux

Möödunud laupäeva paremas pooles olla aset leidnud miskit nõnda kummalist, et see pole veel tänase päevani selge, mis seal täpselt juhtus, ja ei tea, kas kunagi saabki olema.
Olnud siis kaks vanakooli maameest, Ekux ja Robin, kokku leppin'd et nemad tol pärastlõunasel tunnil rongijaama kõrval asuva Selveri parklas kokku peavad saama. Ja nii saigi - üks seisis autoga vaata et peaaegu täpselt risti mainitud poe ukse ette ja ise omakorda sellesama auto ette, et poleks mitte võimalik tema olemist seal märkamata jätta ning teisest mehest mööda vaatamine oleks pidanud sama võimatu olema, pooles osas tema välimuse pärast ning teises pooles selle pärast, et ta oli ilmselt üks inimene kahest, kes Jõgeval rongi pealt maha astus, teiseks inimeseks olnud piletimüüja, kes rongile astunud rahva enne pardale asumist üle luges.
Kõik eeldused olid seatud kindlaks õnnestumiseks, kuid ennäe imet! Olles juba minuti või kaks pärast rongi lahkumist kella hakanud vaatama, sai Selveri parklas seisnud Ekuxile selgeks, et midagi on valesti - kus hiidlane on? Ta ei soovinud midagi saatuse hooleks jätta ning hakkas otsekohe rongijaama poole tõttama, ise aina rohkem veendudes, et suurest linnalärmist häiritud noormees on valelt poolt rauteed maha läinud ja vaata, et võib-olla isegi ära unustanud, et ta Selverisse minna soovis ning asunud kindlal meelel hoopis mõnes muus suunas maad mõõtma. Ekux ei olnud aga rumal, ta kirjutas kõndimise ajal ka Robinile ning suureks üllatuseks sai ta oma küsimusele "kus oled lol" vastuseks ei miskit rohkemat ega vähemat kui "selkus". Kogu maailm purunes tema ümbert, ta ei saanud enam midagi aru, ta pööras otsekoheselt otsa ringi ning Selveri uksest sisse astudes nägi, et hiidlasepoeg oli juba mõne hetke pärast kassast väljumas. Kuidas ta sinna sai? Kas keegi toimetas ta sinna salaja? Kas ta elas seal juba enne? Need ja paljud teised küsimused on jäänud tänase päevani vastuseta ning mõned isegi ütlevad, et mehed võisid lihtsalt teineteise jaoks nähtamatuks muutuda.
Üks on aga kindel: midagi loomulikku selles asjas kindlasti ei ole.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Share this post on: redditgoogle

Create an account or log in to leave a reply

You need to be a member in order to leave a reply.

Create an account

Join our community by creating a new account. It's easy!


Create a new account

Log in

Already have an account? No problem, log in here.


Log in

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele