[RUST] Vanilla Playground [SOLO/DUO/TRIO]

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

haste
haste
Algaja
Liitus : 31/01/2021
Postitusi : 2

Postitaminehaste 31.01.21 2:14

iksdee

Uus klassikaline Eesti Vanilla server ilma modide/pay to win perkideta!!
☆ Mapi wipe toimub igal reedel kell 18:00!
☆ Blueprint wipe iga kuu esimesel reedel!
☆ IP: client.connect 54.37.244.155:25569
☆ Serveri asukoht: Euroopa
☆ Tiimi Limiit: 3
☆ Kohti serveris: 125

Kommuuni discord: https://discord.gg/fTvAdxaAFq
Ekux
Ekux

Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1383

PostitamineEkux 31.01.21 2:54

Tore näha, et Eesti mängumaastikul ka midagi toimub :)

Mõned tähelepanekud Discordist, ei pea puhta kullana võtma, lihtsalt märgin:
  • Meeldib, et te ennast liiga tõsiselt ei võta. Paljud uued serverid soovivad kohe näida et nad on hullud profid kuigi tegelikult see nii ei ole. "Ära ole kabi!" ajas muigama ja tekitas koduse tunde.
  • "Ainult eesti või inglise keele" reegel on kahe teraga mõõk. Ühte pidi võib tekitada arusaadavama õhkkonna, aga olen arvamusel, et sellisel juhul peaks olema lubatud ainult üks keel, nt inglise keel. Olen isegi kunagi (RSPS) serveri omanikuna sellist reeglit üritanud suruda ja lõpuks jäin ise väga rumalasse seisu. Mida siis teha kui keegi muus keeles räägib? Bännid ära? Samuti suunab ilmselt inimesi kuskil privaatselt Discordis või mujal rääkima, sest võib võõrkeelsetes inimestes tekitada teatud ebavõrdsuse tunnet - eesti keel on nende jaoks täpselt sama moodi (inglise keelega võrreldes) võõras nagu nende keel meie jaoks, aga meie enda keeles tohime rääkida ja nemad enda keeles ei tohi.
  • Soovitaksin täpsustada, et tegemist on küll eestlaste loodud, kuid nähtavasti ei ole tegemist Eesti serveriga. Pean silmas dominantset keelt, milleks näiteks Discordi serveris on täiesti selgelt inglise keel.


Muidu vahva, soovin edu!
haste
haste
Algaja
Liitus : 31/01/2021
Postitusi : 2

Postitaminehaste 31.01.21 12:37

Kohe üllatav näha positiivset tagasisidet :lol:
Kogu see dilemma "kas teha eesti või inglise keelne kommuun" on siiamaani mul kahevahel-kuna jamh olgem ausad, kust iganes vähegi eestlastele üritame reklaamida tuleb see korraliku backfire'iga tagasi. Hetkeseisuga ongi nii et lubame misiganes keelt enamasti kasutada tho kuna server on teist nädalat vana ja iga uus liituja on suur pluss ega hakka minema tõrjuma!
Lisan ka juurde et tõesti tegu on rohkem chill-back serveriga, ei aja taga mingit professionaalsust kuid põhipunktid püüame korrektselt välja tuua. Discord sai algul loodud lihtsalt et sõpradega rusti pelada ja sellest kujunes kiirelt välja oma server ning läks üle kommuuniks.

Loodan et kellegile jalgu ei jäe ja näeme peatselt serveris! (Y)
- [ A S A D ] - | SurPr!S
- [ A S A D ] - | SurPr!S
Komeet
Liitus : 01/07/2014
Postitusi : 489

Postitamine- [ A S A D ] - | SurPr!S 05.02.21 0:43

Serveril pole väga viga ;) Ainuke miinus minu silmis on 7 päevane wipe (algajatele serverile võiks olla ikka 14 päeva min)... Üllatusena mulle oli, et ole natuke rohkem aktiivsem ja tulemus kannab vilja... (võitsin kuigi ei olnud selleks valmistunud ...)

Üldislet soovitan!!!

Aga arenemise ruumi on sitaks...

Tulge kaema ja röökima tagasi!!

Serverid:

★★★RUST:★★★

54.37.244.155:25569
[RUST] Vanilla Playground [SOLO/DUO/TRIO] 9750156


★★★MUUD★★★

▐►Discord link: https://discord.gg/Pj6Hx5hsWU

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele