Ideed

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Triotech
Triotech

Liitus : 28/07/2014
Postitusi : 476

PostitamineTriotech 12.12.14 18:20

NiceSk1ll3r kirjutas:Chatboxi võiks panna sinna, kus on punane joon pildil.
Ideed - Page 6 30roa5i

Põhimõtteliselt võiks selle chatboxi foorumi avalehe ülaserva integeerida. Oleks ka kohe näha, kas toimub siin mingit tegevust või mitte. Et see avalehel vähem ruumi võtaks, võiks ta kuvada, vaid paari viimast rida. Sinna peale klikkides avaneks chatbox niipalju, et sinna ka postitada saaks. Ei tea, kas seda tehniliselt raske teostada, aga eks Tonight kommenteerib.
Janeli
Janeli
Komeet
Liitus : 07/11/2014
Postitusi : 443

PostitamineJaneli 12.12.14 19:25

Kas see ei viiks foorumi osa fookusest välja? Jätaks mulje, et chatbox oleks põhiline. :)
Triotech
Triotech

Liitus : 28/07/2014
Postitusi : 476

PostitamineTriotech 12.12.14 19:31

Janeli kirjutas:Kas see ei viiks foorumi osa fookusest välja? Jätaks mulje, et chatbox oleks põhiline. :)

Minu arust chatbox kogu point ongi selles, et see oleks kohe kõigile näha ja hetkel foorumis olijad saaksid rääkida erinevatel teemadel. Mina isitlikult paneksin chatboxi üles foorumiossa, kuna kuidagi imelik on nii.
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 12.12.14 20:17

Kui chatbox peaks ülesse liikuma, siis ilmselt ainult koos peitmisvõimalusega. Kõige mõistlikum on teha hääletus, sest mõni eelistab chatti üleval ning mõni all.
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 25.12.14 19:12

Tekkis väike idee seoses selle uuendusega:
Tonight kirjutas:Lõpuks sai teostatud @NiceSk1ll3ri idee ning algas tagsüsteemi beta-testimine. :) Kasutades postituses @ (viimase karakterina), küsitakse sult, kas sa soovid kasutaja märkida.
Ideed - Page 6 Af11
Mis arvaksite, kui teavitusi saaksid ainult annetajad? Ise ma seda väga ei pooldaks, kuid hetkel puuduvad annetajatel peaaegu igasugused privileegid.
KEEEKZ
KEEEKZ

Liitus : 19/01/2014
Postitusi : 351

PostitamineKEEEKZ 25.12.14 19:15

Tonight kirjutas:Tekkis väike idee seoses selle uuendusega:
Tonight kirjutas:Lõpuks sai teostatud @NiceSk1ll3ri idee ning algas tagsüsteemi beta-testimine. :) Kasutades postituses @ (viimase karakterina), küsitakse sult, kas sa soovid kasutaja märkida.
Ideed - Page 6 Af11
Mis arvaksite, kui teavitusi saaksid ainult annetajad? Ise ma seda väga ei pooldaks, kuid hetkel puuduvad annetajatel peaaegu igasugused privileegid.

Mina oleksin poolt.
NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

Ideed - Page 6 Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 25.12.14 19:29

KEEEKZ kirjutas:
Tonight kirjutas:Tekkis väike idee seoses selle uuendusega:

Mis arvaksite, kui teavitusi saaksid ainult annetajad? Ise ma seda väga ei pooldaks, kuid hetkel puuduvad annetajatel peaaegu igasugused privileegid.

Mina oleksin poolt.
+1.
avatar
UskuMatu
Komeet
Liitus : 15/03/2013
Postitusi : 632

PostitamineUskuMatu 26.12.14 8:51

NiceSk1ll3r kirjutas:
KEEEKZ kirjutas:

Mina oleksin poolt.
+1.
Kui juba, panete mingid privileegid Annetajale siis võiksid ka mingid privileegid olla Scripteril?
Aga noh mina pole siin küll kõige suurem ütleja, eks ise otsustate.
NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

Ideed - Page 6 Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 26.12.14 13:23

Tonight kirjutas:
NiceSk1ll3r kirjutas:Kui keegi märgib sind teemas '@' märgiga, siis võiks tulla ülesse nurka kuhugi märguanne, et sind on teemas märgitud.

Näide: @Tonight, Mis homme teed?
Tonightil oleks siis selline teadaanne ekraanil: NiceSk1ll3r märkis sind teemas.

Kui ideest aru ei saanud, siis pärineb see Facebookist.
Kas just vajalik lisand foorumisse, aga väike tore lisa oleks küll. :)
Forumotioni vahendite juures oleks ainus võimalus privaatsõnum. Ehk kui sa märgid kellegi, siis saadetakse talle automaatselt Javascripti abil sõnum. Idee on hea, kuid raskesti teostatav. :)

Väike küsimus, kas seda saaks teostada ka nii?
Ideed - Page 6 2epsh81
(kiri oleks seal siis "Sind on märgitud teemas!" ning, kui sa vajutad sinise kasti / kirja peale, siis see viib sind sinna, kus sind märgiti)
Või saab ainult privaatsõnumi teel?

Tänud KEEEKZ abi & sõbrakutse eest! :)
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 26.12.14 23:44

NiceSk1ll3r kirjutas:Väike küsimus, kas seda saaks teostada ka nii?
Forumotioni keskkonnas mitte (välja arvatud juhul, kui nad ise selle teostavad server-side). Muidugi teoreetiliselt oleks võimalik jah, kui sirvid kõik teemad Javascriptiga läbi ning otsid märkeid, aga ma ei taha mõeldagi, kaua Faval sellisel juhul laeks.
avatar
UskuMatu
Komeet
Liitus : 15/03/2013
Postitusi : 632

PostitamineUskuMatu 27.12.14 11:31

Tonight kirjutas:
NiceSk1ll3r kirjutas:Väike küsimus, kas seda saaks teostada ka nii?
Forumotioni keskkonnas mitte (välja arvatud juhul, kui nad ise selle teostavad server-side). Muidugi teoreetiliselt oleks võimalik jah, kui sirvid kõik teemad Javascriptiga läbi ning otsid märkeid, aga ma ei taha mõeldagi, kaua Faval sellisel juhul laeks.
Phmt kui te tahate rohkem asju teostada, foorumisse siis oleks teil kindlasti, vaja Veebimajutus+Domeen ja veebimajutus.ee sealt saaks selle 13€ ja 20/30 senti täpselt ei mäleta.
Haylan
Haylan

Liitus : 25/12/2014
Postitusi : 158

PostitamineHaylan 28.12.14 1:19

Hetkel tuleb ise kontrollida, ega kisakastis uusi postitusi ole. Esilehel võiks kuskil märge ilmuda, kui sinna on vahepeal uusi lugemata postitusi tekkinud. Näiteks kisakasti menüükirje järele.
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 28.12.14 2:39

Haylan kirjutas:Hetkel tuleb ise kontrollida, ega kisakastis uusi postitusi ole. Esilehel võiks kuskil märge ilmuda, kui sinna on vahepeal uusi lugemata postitusi tekkinud. Näiteks kisakasti menüükirje järele.
Saatsin chatboxi developerile kirja, ilmselt tuleb see kaasa uue versiooniga. Sellega saavad ka bugid fixitud (smailide kadumine sõnumi muutmisel jms).
Yes, I saw it but will only be fixed in the next version ok?
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 28.12.14 16:58

Uurisin alafoorumeid, ning mõtlesin et võiks olla "Tehnika" alafoorum. Kus oleks nii Arvuti Tehnika, Auto Tehnika ja muud Tehnika alafoorum. :)
mac
mac

Liitus : 18/11/2014
Postitusi : 1670

Postitaminemac 30.12.14 22:36

Võiksite midagi sellega ette võtta, et iga postitatud postituse pärast mulle meilile kiri ei tuleks.. Ma ei jaksa neid kustutada enam :D
http://prntscr.com/5mqoin
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 30.12.14 22:43

Profiil -> Eelistused
Ideed - Page 6 S10
Elar19
Elar19

Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 302

PostitamineElar19 01.01.15 0:32

Yeke kirjutas:Võiksite midagi sellega ette võtta, et iga postitatud postituse pärast mulle meilile kiri ei tuleks.. Ma ei jaksa neid kustutada enam :D
http://prntscr.com/5mqoin

Ma arvan et saad ise maha võta selle asja.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 10.01.15 23:05

Võiks olla järgnevad võimalused (kui tavaliikmetele mitte siis näiteks Annetajatele)
1. Võiks saada ise teemat kinni panna ja ka lahti teha.
2. Võiks saada ise teemat ära kustutada (kustutab ära, teema kaoks nagu ära kuid administraator peab enne kustutamise kinnitama).
3. Kui keegi on peale sind teemat kommenteerind siis sa saaksid enda varasemad kommentaarid siiski ära kustutada.
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 10.01.15 23:36

Trotexify kirjutas:1. Võiks saada ise teemat kinni panna ja ka lahti teha.
Forumotioni vastus: Unfortunately locking topics is a moderator only feature. You will not be able to give users the ability to lock their own topics.
Hea võimalus soovist teada andmiseks on report nupp:
Ideed - Page 6 Report10
Trotexify kirjutas:2. Võiks saada ise teemat ära kustutada (kustutab ära, teema kaoks nagu ära kuid administraator peab enne kustutamise kinnitama).
Kinnitamine poleks Forumotioni süsteemis võimalik ning võimalik pole ka vist teema kustutamine, kui keegi on peale sinu veel sinna postitanud.
Trotexify kirjutas:3. Kui keegi on peale sind teemat kommenteerind siis sa saaksid enda varasemad kommentaarid siiski ära kustutada.
Praegu ei saa? Igas alafoorumis (peale Loosimiste) peaks saama.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 11.01.15 10:58

Tonight kirjutas:
Trotexify kirjutas:3. Kui keegi on peale sind teemat kommenteerind siis sa saaksid enda varasemad kommentaarid siiski ära kustutada.
Praegu ei saa? Igas alafoorumis (peale Loosimiste) peaks saama.
Ei saa, ainult siis saad kui oled viimati kommenteerinud ja siis saad ka ainult viimase kommentaari kustutada.
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 14.01.15 17:21

Selline värv võiks olla kasutajanimi neidudel, siis on kohe foorumist näha.
Tonight
Tonight

Ideed - Page 6 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17980

PostitamineTonight 14.01.15 17:49

Kunagi sai tehtud hääletus Neiu embleemi kohta:
Ideed - Page 6 Vote10

Embleem säilis, aga erilist värvust pole me kasutanud juba pikka aega. Põhjuseid on mitmeid:
a) sugu ei tohiks olla faktor, mis annaks kellelegi koheselt foorumis eeliseid
b) roosa nimi tõmbaks rohkem tähelepanu ja oleks totaalne Saamri-magnet
c) foorumis pole eriti tüdrukuid/naisi olnud ja seetõttu pole me uut gruppi vajalikuks pidanud

Kui ideel on veel pooldajaid, siis võime selle panna rahvahääletusele.
Rechine
Rechine

Liitus : 07/06/2012
Postitusi : 2680

PostitamineRechine 15.01.15 0:19

Olen ka idee pooldaja :)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 15.01.15 0:20

Tonight kirjutas:Kunagi sai tehtud hääletus Neiu embleemi kohta:
Ideed - Page 6 Vote10

Embleem säilis, aga erilist värvust pole me kasutanud juba pikka aega. Põhjuseid on mitmeid:
a) sugu ei tohiks olla faktor, mis annaks kellelegi koheselt foorumis eeliseid
b) roosa nimi tõmbaks rohkem tähelepanu ja oleks totaalne Saamri-magnet
c) foorumis pole eriti tüdrukuid/naisi olnud ja seetõttu pole me uut gruppi vajalikuks pidanud

Kui ideel on veel pooldajaid, siis võime selle panna rahvahääletusele.
Vastu.
Küsimus: Milleks ja kellele seda vaja oleks? Ühe-kahe inimese pärast pole vist väga embleemi hoida?
Lucky:*Cat
Lucky:*Cat
Liige
Liitus : 09/01/2015
Postitusi : 205

PostitamineLucky:*Cat 15.01.15 13:11

Trotexify kirjutas:
Tonight kirjutas:Kunagi sai tehtud hääletus Neiu embleemi kohta:
Ideed - Page 6 Vote10

Embleem säilis, aga erilist värvust pole me kasutanud juba pikka aega. Põhjuseid on mitmeid:
a) sugu ei tohiks olla faktor, mis annaks kellelegi koheselt foorumis eeliseid
b) roosa nimi tõmbaks rohkem tähelepanu ja oleks totaalne Saamri-magnet
c) foorumis pole eriti tüdrukuid/naisi olnud ja seetõttu pole me uut gruppi vajalikuks pidanud

Kui ideel on veel pooldajaid, siis võime selle panna rahvahääletusele.
Vastu.
Küsimus: Milleks ja kellele seda vaja oleks? Ühe-kahe inimese pärast pole vist väga embleemi hoida?

Kui sa oleksid neiu ja sa saaksid neiu embleemi, siis sooviksid kindlasti, et see sul olemas on. Ja meid, neiud, pole ainult 2 või 3, meid on rohkem. Meile peaks midagi jääma, natuke lugupidamist nõrgema soo eest.

Lehekülg 6, lehekülgi kokku 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele