Favali JUTT

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

akkah

Maine : 57
Liitus : 19/08/2014
Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 07.08.15 7:40

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi
viljr
Liige
Maine : 1
Liitus : 01/01/2015
Vaata kasutaja profiili

Postitamineviljr on 12.08.15 22:14

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi
akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 13.08.15 3:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning
viljr
Liige
Maine : 1
Liitus : 01/01/2015
Vaata kasutaja profiili

Postitamineviljr on 13.08.15 16:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel
akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 13.08.15 21:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta
husky
Komeet
Maine : 59
Liitus : 02/12/2012
Vaata kasutaja profiili

Postitaminehusky on 13.08.15 22:59

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas

Are your parents retarded, 'cause you sure are special.
akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 17.08.15 3:08

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda
Wastumusi♥

Maine : 77
Liitus : 29/11/2013
Vaata kasutaja profiili

PostitamineWastumusi♥ on 17.08.15 9:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga

Heroes

Maine : 337
Liitus : 02/04/2015
Vaata kasutaja profiili

PostitamineHeroes on 17.08.15 17:40

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku

Wastumusi♥

Vaata kasutaja profiili

PostitamineWastumusi♥ on 17.08.15 22:08

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et

NiceSk1ll3r

Maine : 281
Liitus : 20/06/2013
Vaata kasutaja profiili

PostitamineNiceSk1ll3r on 17.08.15 22:19

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb

/// Teema pealkiri peaks olema: "Numbi & Saamri elulugu". :D

"I never think of what I am going to do before a game" - Lionel Messi
"Leo won't go down, he doesn't dive. Messi doesn't dive" - Ray Hudson

Football isn't just about scoring goals, it's about how you score them
Wastumusi♥

Vaata kasutaja profiili

PostitamineWastumusi♥ on 17.08.15 23:28

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas

Heroes

Vaata kasutaja profiili

PostitamineHeroes on 17.08.15 23:29

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama

akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 24.08.15 7:38

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii
Pinxu

Maine : 138
Liitus : 30/09/2012
Vaata kasutaja profiili

PostitaminePinxu on 18.11.15 14:56

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult
akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 19.11.15 17:39

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi
Pinxu

Vaata kasutaja profiili

PostitaminePinxu on 19.11.15 19:42

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi koerad
akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 20.11.15 23:54

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi koerad haukusid
Pinxu

Vaata kasutaja profiili

PostitaminePinxu on 21.11.15 3:36

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi koerad haukusid, sest
Heroes

Vaata kasutaja profiili

PostitamineHeroes on 05.12.15 10:36

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno

akkah

Vaata kasutaja profiili

Postitamineakkah on 08.12.15 13:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas
Breakdown

Maine : 204
Liitus : 15/02/2014
Vaata kasutaja profiili

PostitamineBreakdown on 13.12.15 22:23

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine

Viimati muutis seda Martin (13.12.15 22:24). Kokku muudetud 3 korda (Reason for editing : õ)

Tere:
Head aega!
Wastumusi♥

Vaata kasutaja profiili

PostitamineWastumusi♥ on 14.12.15 15:38

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine sa

Heroes

Vaata kasutaja profiili

PostitamineHeroes on 14.12.15 15:39

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine sa ka
Breakdown

Maine : 204
Liitus : 15/02/2014
Vaata kasutaja profiili

PostitamineBreakdown on 14.12.15 15:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine sa ka m**ni

Tere:
Head aega!

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Postitada saavad ainult liitunud kasutajad

Vastamiseks tee endale kasutaja või logi sisse.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.

Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.

Logi sisse