Lionhost

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Alive
Alive

Lionhost Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 20.06.13 23:31

Meie uue dedicated serveri IP on : b2.lionhost.org:25574
Hetkel pluginad puuduvad, kõik saavad mängida, downloadige minecraft ja alustage mängimist!
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 28.06.13 16:48

Lisage pluginad ka ära. Teavita mind Alive kui mängima lähed või midagi.
Alive
Alive

Lionhost Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 30.06.13 20:09

Proovisin lisada, aga Lionhosti poolt tuli tagasipõrkeid, aga proovin siis korda saada.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 30.06.13 20:49

Jään ootama
Tonight
Tonight

Lionhost Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17985

PostitamineTonight 30.06.13 21:47

Erisoove ka pluginate osas on?
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 30.06.13 23:28

1. Password Login/Register
2. Area Protection/Security (Prott)
Need on kaks mida praegu vaja on.

Lisaks hiljem mingi Land Editor vms creator, ma ei mäleta plugina nime.
.Smile.
.Smile.

Lionhost Vetera11
Liitus : 20/10/2012
Postitusi : 4971

Postitamine.Smile. 07.07.13 18:43

Wtf, sethome ka ei saa teha, Mv ?
Tonight
Tonight

Lionhost Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17985

PostitamineTonight 08.07.13 2:51

Sethome on plugin, mitte sisseehitatud funktsioon. Ilmselgelt serveris see plugin puudub (hetkel).
Alive
Alive

Lionhost Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 08.07.13 17:30

musimusi kirjutas:Wtf, sethome ka ei saa teha, Mv ?


Saab, aga kahjuks see on hetkel ainult OP-dele, ehk siis minule ja Tonightile, aga mingiaeg peab Permissionid ära tegema, ja igasugused commandid avalikuks muutma.
Alive
Alive

Lionhost Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 08.07.13 17:33

vonKrahw kirjutas:1. Password Login/Register
2. Area Protection/Security (Prott)
Need on kaks mida praegu vaja on.

Lisaks hiljem mingi Land Editor vms creator, ma ei mäleta plugina nime.

1. Parooli plugin ei toiminud korrekselt, see tahtis kohe parooli, ilma, et sa oleks saanud endale selle valida.

2.Area Protection/Security - Chest protection on olemas, aga millegipärast see plugin ka ei tööta...

3. World Edit/Guard/flag on serveris olemas ja töötab korrekselt.



- Vabandades topelt postituse eest, Alive.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 08.07.13 17:39

Alive kirjutas:
vonKrahw kirjutas:1. Password Login/Register
2. Area Protection/Security (Prott)
Need on kaks mida praegu vaja on.

Lisaks hiljem mingi Land Editor vms creator, ma ei mäleta plugina nime.

1. Parooli plugin ei toiminud korrekselt, see tahtis kohe parooli, ilma, et sa oleks saanud endale selle valida.

2.Area Protection/Security - Chest protection on olemas, aga millegipärast see plugin ka ei tööta...

3. World Edit/Guard/flag on serveris olemas ja töötab korrekselt.

On need pluginad minecrafti versioonile vastavad?
Ence
Ence

Liitus : 01/02/2014
Postitusi : 2109

PostitamineEnce 07.04.14 1:13

Lionhost on Eesti üks halvimatest hostidest üldse, pidevad läägivad ja crashivad serverid. Seletavad, et viga on ainult sinul, et teistel sellist jama ei ole, kuid see on kõik puhas vale olen kuulnud mitmelt inimeselt, et neil on pidev lääg ja crashid. Lionhost on küll viimane host kust midagi rentida.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 10.04.14 4:16

Miks su MC server üldse offline näitab?
Ence
Ence

Liitus : 01/02/2014
Postitusi : 2109

PostitamineEnce 10.04.14 11:37

vonKrahw kirjutas:Miks su MC server üldse offline näitab?

Kuna server on kinni, müüsin maha kuna ise ei kannatanud seda lionhosti pasast kvaliteeti ära enam.
Pilvik
Pilvik

Lionhost Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 10.04.14 18:14

Ence kirjutas:Lionhost on Eesti üks halvimatest hostidest üldse, pidevad läägivad ja crashivad serverid. Seletavad, et viga on ainult sinul, et teistel sellist jama ei ole, kuid see on kõik puhas vale olen kuulnud mitmelt inimeselt, et neil on pidev lääg ja crashid. Lionhost on küll viimane host kust midagi rentida.

Jeah, viimaste kuudega on Lionhosti kvaliteet langenud, serverid laggivad ja panevad vigast, ning igaljuhul väidetakse, et kliendi valed või vigased pluginad. Paljud nende kliendid on mulle üle tulnud, kuna server rohkem maas kui online... :D
Ence
Ence

Liitus : 01/02/2014
Postitusi : 2109

PostitamineEnce 10.04.14 21:44

Sander kirjutas:
Ence kirjutas:Lionhost on Eesti üks halvimatest hostidest üldse, pidevad läägivad ja crashivad serverid. Seletavad, et viga on ainult sinul, et teistel sellist jama ei ole, kuid see on kõik puhas vale olen kuulnud mitmelt inimeselt, et neil on pidev lääg ja crashid. Lionhost on küll viimane host kust midagi rentida.

Jeah, viimaste kuudega on Lionhosti kvaliteet langenud, serverid laggivad ja panevad vigast, ning igaljuhul väidetakse, et kliendi valed või vigased pluginad. Paljud nende kliendid on mulle üle tulnud, kuna server rohkem maas kui online... :D

Jep eks ta nii ole jah, vb isegi oleks sinu hosti üle tulnud aga sul mingi välismaa turundus ja sellised kirve hinnad :D
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 10.04.14 21:47

Ence kirjutas:
Sander kirjutas:

Jeah, viimaste kuudega on Lionhosti kvaliteet langenud, serverid laggivad ja panevad vigast, ning igaljuhul väidetakse, et kliendi valed või vigased pluginad. Paljud nende kliendid on mulle üle tulnud, kuna server rohkem maas kui online... :D

Jep eks ta nii ole jah, vb isegi oleks sinu hosti üle tulnud aga sul mingi välismaa turundus ja sellised kirve hinnad :D
Ah mis sa plätrad, sulle SMS paneel tähtis.

Aga tegelt jah, lionhost oli, on ja jääb halvaks hostiks :P
Pilvik
Pilvik

Lionhost Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 10.04.14 23:12

Ence kirjutas:
Sander kirjutas:

Jeah, viimaste kuudega on Lionhosti kvaliteet langenud, serverid laggivad ja panevad vigast, ning igaljuhul väidetakse, et kliendi valed või vigased pluginad. Paljud nende kliendid on mulle üle tulnud, kuna server rohkem maas kui online... :D

Jep eks ta nii ole jah, vb isegi oleks sinu hosti üle tulnud aga sul mingi välismaa turundus ja sellised kirve hinnad :D

Hinnad siiski vastavalt kvaliteedile, kuid paraku Eestlased on harjunud odavate hindadega ja samas on ka oodata vastavat kvaliteeti.

Nagu ma vist teemas mainisin siis annab hindadega mängida, küsija suu pihta ei lööda. :D

Mul asuvad minecraft serverid: Tšehhi, Itaalia ja USA - valitud parimad andmekeskused kus füüsilised serverid renditud. Odavatest OVH jne hoiame heaga eemale.. :D
Ence
Ence

Liitus : 01/02/2014
Postitusi : 2109

PostitamineEnce 11.04.14 1:43

Sander kirjutas:
Ence kirjutas:

Jep eks ta nii ole jah, vb isegi oleks sinu hosti üle tulnud aga sul mingi välismaa turundus ja sellised kirve hinnad :D

Hinnad siiski vastavalt kvaliteedile, kuid paraku Eestlased on harjunud odavate hindadega ja samas on ka oodata vastavat kvaliteeti.

Nagu ma vist teemas mainisin siis annab hindadega mängida, küsija suu pihta ei lööda. :D

Mul asuvad minecraft serverid: Tšehhi, Itaalia ja USA - valitud parimad andmekeskused kus füüsilised serverid renditud. Odavatest OVH jne hoiame heaga eemale.. :D

No asi on muidug ka kvaliteedis, aga Minecrafti pelavad siiski põhimõtteliselt alaealised, kes ei teeni ega saa palju taskuraha :D Välismaal on teine lugu juba.
Pilvik
Pilvik

Lionhost Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 11.04.14 2:34

Ence kirjutas:
Sander kirjutas:

Hinnad siiski vastavalt kvaliteedile, kuid paraku Eestlased on harjunud odavate hindadega ja samas on ka oodata vastavat kvaliteeti.

Nagu ma vist teemas mainisin siis annab hindadega mängida, küsija suu pihta ei lööda. :D

Mul asuvad minecraft serverid: Tšehhi, Itaalia ja USA - valitud parimad andmekeskused kus füüsilised serverid renditud. Odavatest OVH jne hoiame heaga eemale.. :D

No asi on muidug ka kvaliteedis, aga Minecrafti pelavad siiski põhimõtteliselt alaealised, kes ei teeni ega saa palju taskuraha :D Välismaal on teine lugu juba.

Paraku ta nii on, sellepärast olen ma ka oma äridega keskendunud rohkem välismaale ja eestis suurt ei tegutse.
favaI
favaI
Algaja
Liitus : 18/03/2014
Postitusi : 4

PostitaminefavaI 28.04.14 23:03

Mis sul OVH vastu on, tuttav kes jooksutab suurt Minecrafti kommuuni (1000+ mängijat koguaeg sees) on ovhd kasutanud aastaid ja soovitab. Erinevalt teistest pakkujatest on ovhl üks maailma võimsamaid tasuta ddos protection.

Vabandust, et offtopicut natuke tegin ja vana teema üles tõstsin.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele