Unknown taotlus

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Triotech
Triotech

Liitus : 28/07/2014
Postitusi : 476

PostitamineTriotech 17.08.14 19:28

Nimi Minecraftis: Unknown
Kui kaua mänginud oled?: 3 aastat.
Miks peaksid just sina saama järgmiseks Minecrafti korrapidajaks?: Olen sõbralik nende vastu, kes on ka minu vastu. Enamjaolt saan ikka kõigiga hästi läbi. Põhjus, miks taotluse tegin, oli see, et suudan hoida külma närvi/ei ropenda/püüan olla aktiivne. Korrahoidja tööga olen juba eelnevalt tuttav. Oskan inimestele panna protte ja karistada inimesi.
Kas olete meie Minecraft serverit tutvustanud enda sõbrale, kui jah, siis kellele, kui ei, siis miks?: Ei ole, sest kellegil ei ole viitsimist mind kuulata. :D
Oled sa kunagi varastanud/greifinud Miecraftis?: Ei ole ja ühtegi kaebust pole minu kohta tulnud.

Loodan mõistvat suhtumist.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 17.08.14 20:43

The Entrepreneur kirjutas:Nimi Minecraftis: Unknown
Kui kaua mänginud oled?: 3 aastat.
Miks peaksid just sina saama järgmiseks Minecrafti korrapidajaks?: Olen sõbralik nende vastu, kes on ka minu vastu. Enamjaolt saan ikka kõigiga hästi läbi. Põhjus, miks taotluse tegin, oli see, et suudan hoida külma närvi/ei ropenda/püüan olla aktiivne. Korrahoidja tööga olen juba eelnevalt tuttav. Oskan inimestele panna protte ja karistada inimesi.
Kas olete meie Minecraft serverit tutvustanud enda sõbrale, kui jah, siis kellele, kui ei, siis miks?: Ei ole, sest kellegil ei ole viitsimist mind kuulata. :D
Oled sa kunagi varastanud/greifinud Miecraftis?: Ei ole ja ühtegi kaebust pole minu kohta tulnud.

Loodan mõistvat suhtumist.
Server on kinni minuteada niiet kuhu sa kandideerid? :D
Triotech
Triotech

Liitus : 28/07/2014
Postitusi : 476

PostitamineTriotech 17.08.14 20:47

Trotexify kirjutas:
The Entrepreneur kirjutas:Nimi Minecraftis: Unknown
Kui kaua mänginud oled?: 3 aastat.
Miks peaksid just sina saama järgmiseks Minecrafti korrapidajaks?: Olen sõbralik nende vastu, kes on ka minu vastu. Enamjaolt saan ikka kõigiga hästi läbi. Põhjus, miks taotluse tegin, oli see, et suudan hoida külma närvi/ei ropenda/püüan olla aktiivne. Korrahoidja tööga olen juba eelnevalt tuttav. Oskan inimestele panna protte ja karistada inimesi.
Kas olete meie Minecraft serverit tutvustanud enda sõbrale, kui jah, siis kellele, kui ei, siis miks?: Ei ole, sest kellegil ei ole viitsimist mind kuulata. :D
Oled sa kunagi varastanud/greifinud Miecraftis?: Ei ole ja ühtegi kaebust pole minu kohta tulnud.

Loodan mõistvat suhtumist.
Server on kinni minuteada niiet kuhu sa kandideerid? :D

A sellepärast ongi white-list peal. Võite avalduse ootele panna, kui server veel millalgil avaneb.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 17.08.14 20:55

The Entrepreneur kirjutas:
Trotexify kirjutas:
Server on kinni minuteada niiet kuhu sa kandideerid? :D

A sellepärast ongi white-list peal. Võite avalduse ootele panna, kui server veel millalgil avaneb.
Server juba teist päeva offline, mis white-listist räägid?
Triotech
Triotech

Liitus : 28/07/2014
Postitusi : 476

PostitamineTriotech 17.08.14 20:58

A sellepärast ongi white-list peal. Võite avalduse ootele panna, kui server veel millalgil avaneb.
Server juba teist päeva offline, mis white-listist räägid?

Kui ma viimati tahtsin minna vaatama, mis toimub, oli kirjas, et white-list.
@Tonight, kui serverit enam ei tule, siis lukusta mu avaldus.
Alive
Alive

Unknown taotlus Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6118

PostitamineAlive 17.08.14 22:12

Lukustatud ja muide ma valdasin siin alateemas Minecrafti alal.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele