[Tutorial] KUIDAS KOORIDA KARTULEID

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

mac
mac

Liitus : 18/11/2014
Postitusi : 1670

Postitaminemac 13.03.15 23:20

[center]Tutorial, kuidas koorida kartuleid.

-Link kustutatud-
Bella
Bella

Liitus : 19/03/2013
Postitusi : 680

PostitamineBella 01.02.22 17:40

Kartul vasakusse kätte, nuga paremasse ja tõmbad naha maha
Tasub ettevaatlik olla, kuumalt hammustab
Pilvik
Pilvik

[Tutorial] KUIDAS KOORIDA KARTULEID Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 05.02.22 13:28

Bella kirjutas:Kartul vasakusse kätte, nuga paremasse ja tõmbad naha maha
Tasub ettevaatlik olla, kuumalt hammustab

Kolab nagu naise materjal :D
katemaribell
katemaribell
Algaja
Liitus : 12/08/2022
Postitusi : 3

Postitaminekatemaribell 09.09.22 17:53

Naljakas teema! Ma ei tea, kas kartulikoorimise õpetus on tõesti olemas, aga arvan, et sellega probleeme pole. Minu peres on kõige lemmikumad friikartulid fritüürist. Ja lähtudes sellest, et see on kõige lemmikum, valmistan seda rooga päris tihti.Minu jaoks on väga oluline, et mu lastele roa maitse meeldiks, seega lähenesin sellele küsimusele vastutustundlikult ja otsustasin osta parima fritüüri. Tänu sellisele ressursile nagu https://www.kuumaohufrituur.ee/ sain hinnata kõiki tuntud kaubamärkide hinnanguid ja osta neist parima. Soovitan kindlasti siit vaadata!
.Smile.
.Smile.

[Tutorial] KUIDAS KOORIDA KARTULEID Vetera11
Liitus : 20/10/2012
Postitusi : 4970

Postitamine.Smile. 16.09.22 9:23

katemaribell kirjutas:Naljakas teema! Ma ei tea, kas kartulikoorimise õpetus on tõesti olemas, aga arvan, et sellega probleeme pole. Minu peres on kõige lemmikumad friikartulid fritüürist. Ja lähtudes sellest, et see on kõige lemmikum, valmistan seda rooga päris tihti.Minu jaoks on väga oluline, et mu lastele roa maitse meeldiks, seega lähenesin sellele küsimusele vastutustundlikult ja otsustasin osta parima fritüüri. Tänu sellisele ressursile nagu https://www.kuumaohufrituur.ee/ sain hinnata kõiki tuntud kaubamärkide hinnanguid ja osta neist parima. Soovitan kindlasti siit vaadata!

damn @Tonight sul mingid botid foorumis
Pilvik
Pilvik

[Tutorial] KUIDAS KOORIDA KARTULEID Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4394

PostitaminePilvik 17.09.22 12:27

.Smile. kirjutas:
katemaribell kirjutas:Naljakas teema! Ma ei tea, kas kartulikoorimise õpetus on tõesti olemas, aga arvan, et sellega probleeme pole. Minu peres on kõige lemmikumad friikartulid fritüürist. Ja lähtudes sellest, et see on kõige lemmikum, valmistan seda rooga päris tihti.Minu jaoks on väga oluline, et mu lastele roa maitse meeldiks, seega lähenesin sellele küsimusele vastutustundlikult ja otsustasin osta parima fritüüri. Tänu sellisele ressursile nagu https://www.kuumaohufrituur.ee/ sain hinnata kõiki tuntud kaubamärkide hinnanguid ja osta neist parima. Soovitan kindlasti siit vaadata!

damn @Tonight sul mingid botid foorumis

jah, botid on oppinud toni taggima Kappa

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele