HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17982

PostitamineTonight 27.01.16 9:27

mac kirjutas:Häälitsemist v? :D haha, Tanel teeb seda väga harva, vaadates godhyri, täis eit. (Ei heidi kumbagi, aga juhul kui sa peaks mingi godhyri fänn olema ei saa teda taneli kõrval võrreldagi)
Nõustun, see on ka üks põhjus, miks ma pole kindel, et kas võtan Godhyriga Winter Cupi suhtes ühendust.
jobenz.
jobenz.

Liitus : 30/12/2013
Postitusi : 555

Postitaminejobenz. 27.01.16 16:35

Constantine kirjutas:Kui sa isiklikult ei tea inimest siis pole väga mõtet ju seletada.
Sellepärast kasutasingi lause ees "ma arvan". Arvamuse avaldamine ei ole keelatud imo. Soovitan sul youtube kommentaaride alla teda kaitsma minna.

Constantine kirjutas:Näitab ainult, et ise parem pole.
Ei mõista su mõtlemisviisi. Otsustad inimese isiksust tema foorumi arvamuste järgi vms!?  :o

Constantine kirjutas:Kuidas see sellout on?
Sest see DOK on hea viis tema reklaamimiseks.

Ma sain aru, et sa ei mõistnud täielikult mu eelmist postitust, siis võin rääkida pikemalt, mida ma mõtlesin.

"Tal ei ole selline isiksus nagu ta videodes võib näha."
Ta ei häälitseks/karjuks (ei tea, mis asju ta veel teeb videode ajal), kui ta ei teeks videot youtubele/twitchile. Ta reageerib mängudele, et vaatajatel oleks lõbus vms. Pean seda veidi lapsikuks, mida ta teeb + lauseehitus on FY tasemel (facebook postitused cancer).

Osad tema videod on täitsa meeldivad, aga tema käitumine videodes on cringeworthy. Godhyr ja HDTanel mõlemad kahtlased imo.

/E: Sa oleksid nagu igakord triggered, kui keegi HDTanelist postituse teeb.
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 27.01.16 17:41

Täpselt oma arvamuse avaldamise alla se ka läks +1 jobenz.
Eks maitse erievus ja inimeset arusaam kõigil erinev.
Godyr temast ma ei hakka ka parem rääkima ta ka natuke imelik oma vanuse kohta.Ja Constatine pole mõistlik lambist hüppama hakata saan aru et streemer sul südames,aga inimestel erinev arusaam temast.
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 27.01.16 18:36

FT$ kirjutas:Täpselt oma arvamuse avaldamise alla se ka läks +1 jobenz.
Eks maitse erievus ja inimeset arusaam kõigil erinev.
Godyr temast ma ei hakka ka parem rääkima ta ka natuke imelik oma vanuse kohta.Ja Constatine pole mõistlik lambist hüppama hakata saan aru et streemer sul südames,aga inimestel erinev arusaam temast.

Südames kohe kindlasti ei ole, isegi ei vaata teda. Aga ma ei kutsu inimesi klounideks ja lasteks kui peale ei lähe. Nagu ma enne ütlesin, väga suur vahe on labasel laimamisel ja arvamuse valdamisel.

Ja miks ma ei või lambist hüppata kui sa sama teed?
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 27.01.16 18:46

See et sina sellest nii aru saad see mulle juba ammu selge,ole nüüd hea ja lõpeta see vingumine nagu plika..
äitäh.
Ja ma vaatan et sa pole eriti taibukas ka keegi pole sinuga hüpanud nii,et teema lõpetatud.
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 27.01.16 20:18

FT$ kirjutas:See et sina sellest nii aru saad see mulle juba ammu selge,ole nüüd hea ja lõpeta see vingumine nagu plika..
äitäh.
Ja ma vaatan et sa pole eriti taibukas ka keegi pole sinuga hüpanud nii,et teema lõpetatud.

Kui sa oleks nii väga tahtnud teemat lõpetada siis ei oleks sa mu postitusele vastanud või mis? Ise aitad ju edasi viia seda teemat.
Kui sina oma arvamust avaldad siis kõik korras, kui ma su kohta arvamust avaldan siis kohe vingun nagu plika?

Suht koomiline ikka kui inimesed ise ka ei loe mida nad eelnevalt postitavad ja siis oma väidetega vastu seina jooskevad.

Sa pole vist kõik targem tööriist kuuris.
HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR - Page 2 HAHA-GIF
Rannatuul
Rannatuul

Liitus : 25/12/2015
Postitusi : 7987

PostitamineRannatuul 27.01.16 20:27

Huvitav kas see Godhyr vs HDTanel kunagi ära ka lõppeb ve :kappa: :facepalm: Kas aastal 2020 viitsivad ikka inimesed vaielda sellel teemal? :D
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 27.01.16 21:04

Sina olid Constatine kes oma vingumisega tuli,kui ma siin esimeses kommetaaris hdtaneli kohta arvamust avaldasin???? Kas aa oled loll või mängid lolli?
Uskumatu lihtsalt..järgmine kloun..
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 27.01.16 21:52

FT$ kirjutas:Sina olid Constatine kes oma vingumisega tuli,kui ma siin esimeses kommetaaris hdtaneli kohta arvamust avaldasin???? Kas aa oled loll või mängid lolli?
Uskumatu lihtsalt..järgmine kloun..

Sa avaldasid arvamust Taneli kohta ja ma avaldasin arvamust su arvamuse kohta, millest sa aru ei saa? Kukkusid vastu kivi millalgi?
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 27.01.16 22:31

[quote="Constantine"]
FT$ kirjutas:Sina olid Constatine kes oma vingumisega tuli,kui ma siin esimeses kommetaaris hdtaneli kohta arvamust avaldasin???? Kas aa oled loll või mängid lolli?
Uskumatu lihtsalt..järgmine kloun..

Sa avaldasid arvamust Taneli kohta ja ma avaldasin arvamust su arvamuse kohta, millest sa aru ei saa? Kukkusid vastu kivi millalgi?

Ei,sa vingusid plika.Nüüd aurab minema kloun.
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 27.01.16 22:37

[quote="FT$"]
Constantine kirjutas:

Sa avaldasid arvamust Taneli kohta ja ma avaldasin arvamust su arvamuse kohta, millest sa aru ei saa? Kukkusid vastu kivi millalgi?

Ei,sa vingusid plika.Nüüd aurab minema kloun.

See kloun mida sa pidevalt siin ütled on tõesti parim mille peale suudad tulla? Nii hirmutav oled kohe. Ära postita foorumites kui ei suuda kriitikat taluda palun.

HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR - Page 2 Tumblr_mb3i1yKccy1r3ovdbo1_250
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 27.01.16 22:55

[quote="Constantine"]
FT$ kirjutas:

See kloun mida sa pidevalt siin ütled on tõesti parim mille peale suudad tulla? Nii hirmutav oled kohe. Ära postita foorumites kui ei suuda kriitikat taluda palun.

HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR - Page 2 Tumblr_mb3i1yKccy1r3ovdbo1_250



Samad sõnad sulle sest sina olid see inimene kes tuli mitu postituse alla sittuma,enda arvamusi välja tooma. Tee eraldi postitus endale mis temast arvad,naljanumber.Sina olid see kes kriitikat ei sallinud ja oma kaitsva positsiooni sisse võtsid ja mu postitust reostasid,saad aru plika? Nii et vutttvutt magama nüüd.
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 27.01.16 23:16

[quote="FT$"]
Constantine kirjutas:



Samad sõnad sulle sest sina olid see inimene kes tuli mitu postituse alla sittuma,enda arvamusi välja tooma. Tee eraldi postitus endale mis temast arvad,naljanumber.Sina olid see kes kriitikat ei sallinud ja oma kaitsva positsiooni sisse võtsid ja mu postitust reostasid,saad aru plika? Nii et vutttvutt magama nüüd.

Nagu ma enne ütlesin, ära postita online foorumitesse kui sa ei talu kriitikat. Sa avaldasid arvamust Taneli kohta, ma sinu kohta ja sa hakkasid siin hädaldama, et miks ma hüppama tulen, QQ väike Aafrika põgenik.
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 27.01.16 23:19

[quote="Constantine"]
FT$ kirjutas:

Nagu ma enne ütlesin, ära postita online foorumitesse kui sa ei talu kriitikat. Sa avaldasid arvamust Taneli kohta, ma sinu kohta ja sa hakkasid siin hädaldama, et miks ma hüppama tulen, QQ väike Aafrika põgenik.


Eks ikka oma iidolit peab kaitsma plika
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 28.01.16 10:08

FT$ kirjutas:


Eks ikka oma iidolit peab kaitsma plika


1te tema videot näinud, kohe selle peale iidol juba? Plika ja Kloun su parimad sõimud mida visata suudad? Endal ei hakka häbi?
NiCeMaN
NiCeMaN

Liitus : 29/12/2015
Postitusi : 1487

PostitamineNiCeMaN 28.01.16 11:04

HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR - Page 2 Giphy
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 28.01.16 12:00

NiCeMaN kirjutas:
HDTaneli Dokumentaalfilm: MÄNGUR - Page 2 Giphy


+1 :D
FT$
FT$
Juunior
Liitus : 17/01/2016
Postitusi : 19

PostitamineFT$ 28.01.16 12:01

Constantine kirjutas:
FT$ kirjutas:


Eks ikka oma iidolit peab kaitsma plika


1te tema videot näinud, kohe selle peale iidol juba? Plika ja Kloun su parimad sõimud mida visata suudad? Endal ei hakka häbi?



häbi ainult sellepärast et sa selline torbik oled muidu kõik ok ;)
Constantine
Constantine
Komeet
Liitus : 09/03/2015
Postitusi : 282

PostitamineConstantine 02.02.16 2:40

FT$ kirjutas:
Constantine kirjutas:


1te tema videot näinud, kohe selle peale iidol juba? Plika ja Kloun su parimad sõimud mida visata suudad? Endal ei hakka häbi?



häbi ainult sellepärast et sa selline torbik oled muidu kõik ok ;)

No mida sa siin kurjutsed, pildilt ka vaatab vastu selline kuri mustlas näoke, pane vähe päikselisem pildike.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele