★ Fortez.eu Mängukommuun ★

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Herb.
Herb.
Juunior
Liitus : 06/08/2017
Postitusi : 27

PostitamineHerb. 24.08.17 22:49

flammable kirjutas:Vaadates kuidas on foorumi administratiivi suhtumine ja suhtlemine teiste mängijate suhtes jne, siis küll nagu see kommuun ei kutsu. Halb eeskuju, pole külma närvi.

soz, minu arvamus aga jubejube..

Tean, vahepeal olid vähe isiklikumad probleemid, kuid nüüd saime nendest üle. (tegelt ei saanud, siiamaani otsime taga ühte venda:D)
Nüüd on õhkkond palju rahulikum! :)
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 25.08.17 8:56

Karambit kirjutas:Mida sa vingud siin r0byn tee ise paremat tööd ja siis tule teiste kallal virisema. Endal foorumis mingid popup adid MIS RAHA POLE W.
Ja mingi foorum watch botid.

Aga olid vahel tõrked, aga taastume!
MÄNGIMA!

Ei tulnud vinguma. Nendin fakti ja toon välja näiteid, et väljatoodud kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne.

Kui mul ei oleks raha, siis oleks Pealinna ammu pillid kotti pannud. Rahaga ei ole kunagi probleeme olnud.
Pop-adid on Pealinnas ainult teemades (mitte avalehel, mitte kuskil mujal), ainult teemades. Need on selle jaoks, et aidata natukenegi Kommuunil iseseisvalt hakkama saada. Antud hetkel tegeleb omanik r0byN heategevusega, sest omanik r0byN ei ole ühtegi senti saanud läbi kommuuni. (Niiet stop rääkimast, et iga kord kui mingi teenuse keegi tellib, saan ma kiirnuudleid osta).

Mis need foorum watch botid veel on? Miks on meil neid vaja? Pole ise mitte ühtegi boti foorumisse lisanud. Teil endal on kõikides CS 1.6 serverites 3 spectator botti, iroonia at its best.


Palju õnne, saite S0X'i ka omale Administratiivi. xd

★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Laugh_in_Chinese
Karambit
Karambit
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 189

PostitamineKarambit 25.08.17 10:02

Spec botid ja 60foorumi guest boti on teine asi
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 25.08.17 15:39

r0byN kirjutas:Mis need foorum watch botid veel on? Miks on meil neid vaja? Pole ise mitte ühtegi boti foorumisse lisanud. Teil endal on kõikides CS 1.6 serverites 3 spectator botti, iroonia at its best.

best of, omad foorumit & servereid aga ei tea, et forum quest botid ja spec botid on erinevad.
(Ei mõelnud midagi halba sellejuures, vaid lihtne põhimõte.

Herb. kirjutas:Tean, vahepeal olid vähe isiklikumad probleemid, kuid nüüd saime nendest üle. (tegelt ei saanud, siiamaani otsime taga ühte venda:D)
Nüüd on õhkkond palju rahulikum! :)
Foorumi administratiiv võiks siiski jääda viisakuse piiridesse, või kui ei, siis kasutage PM;FB vms iganes ,et lahendada oma probleeme.
Jah, maitea mis kamm teil seal on, (ei koti ka) aga selline käitumine toob 'chatboxis' aind halba reputatsiooni kommuuni jaoks.
anyway, edu kommuuniga. Äkki kunagi trehvab isegi kuskil serveris.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 25.08.17 17:41

r0byN kirjutas:
Karambit kirjutas:Mida sa vingud siin r0byn tee ise paremat tööd ja siis tule teiste kallal virisema. Endal foorumis mingid popup adid MIS RAHA POLE W.
Ja mingi foorum watch botid.

Aga olid vahel tõrked, aga taastume!
MÄNGIMA!

Ei tulnud vinguma. Nendin fakti ja toon välja näiteid, et väljatoodud kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne.

Kui mul ei oleks raha, siis oleks Pealinna ammu pillid kotti pannud. Rahaga ei ole kunagi probleeme olnud.
Pop-adid on Pealinnas ainult teemades (mitte avalehel, mitte kuskil mujal), ainult teemades. Need on selle jaoks, et aidata natukenegi Kommuunil iseseisvalt hakkama saada. Antud hetkel tegeleb omanik r0byN heategevusega, sest omanik r0byN ei ole ühtegi senti saanud läbi kommuuni. (Niiet stop rääkimast, et iga kord kui mingi teenuse keegi tellib, saan ma kiirnuudleid osta).

Mis need foorum watch botid veel on? Miks on meil neid vaja? Pole ise mitte ühtegi boti foorumisse lisanud. Teil endal on kõikides CS 1.6 serverites 3 spectator botti, iroonia at its best.


Palju õnne, saite S0X'i ka omale Administratiivi. xd

★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Laugh_in_Chinese

Käid ise samamoodi teistes serverites reklaamimas, oled saanud minu serveritest mitu korda banni kasutades ebasobivaid tage (pealinna.eu), mis on ilmselge reklaam.
Herb.
Herb.
Juunior
Liitus : 06/08/2017
Postitusi : 27

PostitamineHerb. 25.08.17 18:37

Dedicated Serveris toimusid täna terve päev tugevad uuendused! 
Nüüd on Foorum üleval, ning loodetavasti ka serverid varsti 

AYS
AYS
Algaja
Liitus : 25/08/2017
Postitusi : 1

PostitamineAYS 25.08.17 21:23

r0byN kirjutas:Mulle meeldib väga selle "kommuuni" õhkkond.


Administratiivi sõnavara ja teistesse suhtumine?
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Dfdd7bce1db204ac7c9259dad9a3772d
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 7cfa983dbdcf9812b502c28a2707f529
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 65ee4536c44fc8dd43f2324302a66b7b
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Ee627204cca7513e6bd8bcfb6d871a40

Kuidas suhtuvad selle kommuuni liikmed teistesse kommuunidesse?
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 07b3317973c6bb20f42f3be60e578dd2

Kuidas saavad selle kommuuni liikmed omale rahvast ja liikmeid?
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 0749da2e2a4250d1b391552210a57af3



★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Flat,800x800,075,f.u2
Alustan siis piltide kommenteerimist ülevalt alla

1. krmm fbi sai hacki. Läks närvi vms. fazen ei suuda mitte kunagi õigel hetkel vait olla.
2. jah krmm reageeris üle. Mina kommenteerisin "Lamp pubekas" sellep et ta reklaamis teises kommuunis meie kommuuni kus on see keelatud. Ja kui sai öeldud, et ta lõpetaks selle tegevuse, siis hakkas kohe mingit juttu ajama, et bannige ära jne.
3. ropendamine.
4. ropendamine.
5. Asi sai lahenduse vms? Keelasime selle ära, ega meie ei saatnud teda sinna reklaamima vms. Arvasite, et läks sinna sellises jutu pärast? "Mine reklaami relaxxis saad turundaja embleemi"


r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 26.08.17 10:25

chriss kirjutas:
Käid ise samamoodi teistes serverites reklaamimas, oled saanud minu serveritest mitu korda banni kasutades ebasobivaid tage (pealinna.eu), mis on ilmselge reklaam.

Käisin ühe korra öösel kl 24 sinu publikus ja korra vaatasin JB kust kohe banni sain, sest kandsin oma tiimi tagi. On olemas selline tore tiim nagu Pealinna Esindustiim. Sellel tiimil on tag Pealinna.eu |. Palun banni ära kõik kes kannavad tagi, sest see on ilmselge reklaam nende tiimile.
Mina ei käi teistes serverites reklaamimas.


flammable kirjutas:best of, omad foorumit & servereid aga ei tea, et forum quest botid ja spec botid on erinevad.
(Ei mõelnud midagi halba sellejuures, vaid lihtne põhimõte.

Jah, ma ei tea mis asjad on quest botid. Miks ma peaksin seda teadma? Kui omad autot siis pead ka teadma, et sinu mootori valmistamiseks kulus x tundi ja x kogust x materjali?
Juttu oli bottidest. Tõin välja et hoopis neil endil on botid. Ja ei ole öelnud et need on samad asjad.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.08.17 14:39

r0byN kirjutas:
chriss kirjutas:
Käid ise samamoodi teistes serverites reklaamimas, oled saanud minu serveritest mitu korda banni kasutades ebasobivaid tage (pealinna.eu), mis on ilmselge reklaam.

Käisin ühe korra öösel kl 24 sinu publikus ja korra vaatasin JB kust kohe banni sain, sest kandsin oma tiimi tagi. On olemas selline tore tiim nagu Pealinna Esindustiim. Sellel tiimil on tag Pealinna.eu |. Palun banni ära kõik kes kannavad tagi, sest see on ilmselge reklaam nende tiimile.
Mina ei käi teistes serverites reklaamimas.


flammable kirjutas:best of, omad foorumit & servereid aga ei tea, et forum quest botid ja spec botid on erinevad.
(Ei mõelnud midagi halba sellejuures, vaid lihtne põhimõte.

Jah, ma ei tea mis asjad on quest botid. Miks ma peaksin seda teadma? Kui omad autot siis pead ka teadma, et sinu mootori valmistamiseks kulus x tundi ja x kogust x materjali?
Juttu oli bottidest. Tõin välja et hoopis neil endil on botid. Ja ei ole öelnud et need on samad asjad.

See pole reklaam nende tiimile, see on reklaam sinu kodulehele.

Lamedad loogikad.
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 26.08.17 15:34

chriss kirjutas:
r0byN kirjutas:

Käisin ühe korra öösel kl 24 sinu publikus ja korra vaatasin JB kust kohe banni sain, sest kandsin oma tiimi tagi. On olemas selline tore tiim nagu Pealinna Esindustiim. Sellel tiimil on tag Pealinna.eu |. Palun banni ära kõik kes kannavad tagi, sest see on ilmselge reklaam nende tiimile.
Mina ei käi teistes serverites reklaamimas.




Jah, ma ei tea mis asjad on quest botid. Miks ma peaksin seda teadma? Kui omad autot siis pead ka teadma, et sinu mootori valmistamiseks kulus x tundi ja x kogust x materjali?
Juttu oli bottidest. Tõin välja et hoopis neil endil on botid. Ja ei ole öelnud et need on samad asjad.

See pole reklaam nende tiimile, see on reklaam sinu kodulehele.

Lamedad loogikad.

Eks meil kõigil ole oma arvamus ja loogika. Aga teeme ühe asja selgeks. Pealinnas ei ole sellist asja nagu "minu", vaid on meie.
Mul ei ole kodulehte. Sul ilmselt on tavaks öelda, et sul on serverid, sina teenid ja sina oled. Kahjuks Pealinnas nii ei ole.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.08.17 18:15

Kui Sa ütled, et Pealinna.eu tag ei ole reklaam, siis on tõesti Sinust sügavalt kahju ja ma arvan, et siinkohal on meil suured lahkarvamused. Sina ei tea mitte midagi minu kommuunist ja selle kohapealt võiksid oma suu kinni hoida.

Mõttetult üleolevalt paned. Las poisid ajavad oma asja + kui Sa ise veel sama pasaga tegeled siis on eriti kurb tulla siia teemasse mingit jama paugutama.
Herb.
Herb.
Juunior
Liitus : 06/08/2017
Postitusi : 27

PostitamineHerb. 26.08.17 20:31

★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Logo



★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 B_350_20_329FCF_329FCF_000000_000000
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 B_350_20_329FCF_329FCF_000000_000000
★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 B_350_20_329FCF_329FCF_000000_000000


Mängima! :3 
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 27.08.17 15:42

Ei ole paha õelda kommuuni kohta.
Mängitav, kena foorum, administratiiv 5+
Zone69
Zone69

Liitus : 05/09/2016
Postitusi : 116

PostitamineZone69 27.08.17 19:40

Ei soovita, mitte halvas mõttes, aga ilmselgelt otseses mõttes, kuna vahepeal oli administratiiv ausalt -1, ning siis oli vahepeal foorum maas, siis ei suudetud bbcode korda teha, lükati uus teema peale, siis kutsuti appi andro aka SOX appi, kuna ise ei suudetud normaalset serverit teha, ega parandada väiksemaid vigu nagu; tabavus, /sms, /reeglid jne, kui SOX kommuuni tuli siis pani "SOX" enda vana nn kommuuni "Pastlate" pluginad peale, ning foorumis küsitakse "SOX´ilt millal serverite vigasid jõuad ära parandada? "SOX": Siis kui interneti saan, on küll natuke loll vabandus.
Administratiiv on küll enam vähem.
Skylan
Skylan

Liitus : 17/06/2013
Postitusi : 285

PostitamineSkylan 27.08.17 20:06

Zone69 kirjutas:Ei soovita, mitte halvas mõttes, aga ilmselgelt otseses mõttes, kuna vahepeal oli administratiiv ausalt -1, ning siis oli vahepeal foorum maas, siis ei suudetud bbcode korda teha, lükati uus teema peale, siis kutsuti appi andro aka SOX appi, kuna ise ei suudetud normaalset serverit teha, ega parandada väiksemaid vigu nagu; tabavus, /sms, /reeglid jne, kui SOX kommuuni tuli siis pani "SOX" enda vana nn kommuuni "Pastlate" pluginad peale, ning foorumis küsitakse "SOX´ilt millal serverite vigasid jõuad ära parandada? "SOX": Siis kui interneti saan, on küll natuke loll vabandus.
Administratiiv on küll enam vähem.
Just rääkisid pika teksti, et administratiiv on jube, -1 sinu sõnadega ja siis lõpus ütled, et administratiiv on enam vähem?
Otsusta ära, kas on siis hea või halb. Kappa
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 28.08.17 12:00

chriss kirjutas:Kui Sa ütled, et Pealinna.eu tag ei ole reklaam, siis on tõesti Sinust sügavalt kahju ja ma arvan, et siinkohal on meil suured lahkarvamused. Sina ei tea mitte midagi minu kommuunist ja selle kohapealt võiksid oma suu kinni hoida.

Mõttetult üleolevalt paned. Las poisid ajavad oma asja + kui Sa ise veel sama pasaga tegeled siis on eriti kurb tulla siia teemasse mingit jama paugutama.


No täpselt, Sinu suhtumine ongi see, et see on Sinu kommuun, ainult sina ja sina. Sina oled see üks ja ainus.
Mina tulen siia, toon välja näiteid miks on selle kommuuni õhkkond halb, mind hakatakse ründama, et mina reklaamin teistes serverites Pealinna Kommuuni ja ei tee oma "tööd" hästi, mina kaitsen end, mis jama mina siin paugutan? Mida sul üldse siin öelda on, tuled lampi süüdistama mind reklaamimises ja hakkad halvustama. Mine tagasi oma relaxiurgu ja ole seal kuningas, siin sa ei tule teisi ja teiste tegevusi maha tegema. (Ütled, et tegelen pasaga (kaudselt on aru saada, et ka teised kommuunid))
Üleolev poisike oled, liiga palju on sulle antud. Arvasin sinust enamat.
Zone69
Zone69

Liitus : 05/09/2016
Postitusi : 116

PostitamineZone69 28.08.17 13:55

Skylan kirjutas:
Zone69 kirjutas:Ei soovita, mitte halvas mõttes, aga ilmselgelt otseses mõttes, kuna vahepeal oli administratiiv ausalt -1, ning siis oli vahepeal foorum maas, siis ei suudetud bbcode korda teha, lükati uus teema peale, siis kutsuti appi andro aka SOX appi, kuna ise ei suudetud normaalset serverit teha, ega parandada väiksemaid vigu nagu; tabavus, /sms, /reeglid jne, kui SOX kommuuni tuli siis pani "SOX" enda vana nn kommuuni "Pastlate" pluginad peale, ning foorumis küsitakse "SOX´ilt millal serverite vigasid jõuad ära parandada? "SOX": Siis kui interneti saan, on küll natuke loll vabandus.
Administratiiv on küll enam vähem.
Just rääkisid pika teksti, et administratiiv on jube, -1 sinu sõnadega ja siis lõpus ütled, et administratiiv on enam vähem?
Otsusta ära, kas on siis hea või halb. Kappa

Atiim ditymiti, aga ülejäänud allamäge.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 28.08.17 14:11

r0byN kirjutas:
chriss kirjutas:Kui Sa ütled, et Pealinna.eu tag ei ole reklaam, siis on tõesti Sinust sügavalt kahju ja ma arvan, et siinkohal on meil suured lahkarvamused. Sina ei tea mitte midagi minu kommuunist ja selle kohapealt võiksid oma suu kinni hoida.

Mõttetult üleolevalt paned. Las poisid ajavad oma asja + kui Sa ise veel sama pasaga tegeled siis on eriti kurb tulla siia teemasse mingit jama paugutama.


No täpselt, Sinu suhtumine ongi see, et see on Sinu kommuun, ainult sina ja sina. Sina oled see üks ja ainus.
Mina tulen siia, toon välja näiteid miks on selle kommuuni õhkkond halb, mind hakatakse ründama, et mina reklaamin teistes serverites Pealinna Kommuuni ja ei tee oma "tööd" hästi, mina kaitsen end, mis jama mina siin paugutan? Mida sul üldse siin öelda on, tuled lampi süüdistama mind reklaamimises ja hakkad halvustama. Mine tagasi oma relaxiurgu ja ole seal kuningas, siin sa ei tule teisi ja teiste tegevusi maha tegema. (Ütled, et tegelen pasaga (kaudselt on aru saada, et ka teised kommuunid))
Üleolev poisike oled, liiga palju on sulle antud. Arvasin sinust enamat.

Ma just ütlesin, kui Sina ei tea minu kommuunist sittagi siis võid oma pudrulõua koos hoida. Mitu korda peab ühele inimesele sama asja rääkima?
Sa tõidki näited, et miks see kommuun halb on, aga ma tõin ka selle, et Sa oled ise täpselt samasugune, et Sa pole 100% täiuslik nagu Sa arvad (sinu jutu põhjal võib seda eeldada).

Sa reklaamidki teistes serverites, kui nimi sisaldab Sinu kodulehte, äkki selgitad, et kuidas on see lampi süüdistamine? Tundub, et Sa ise üritad siin mingit kuningriiki teha, et mulle piiranguid sead?

Midagi ei ole mulle antud, tegemist on aastate pikkuse tööga.
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 28.08.17 16:00

chriss kirjutas:
r0byN kirjutas:
No täpselt, Sinu suhtumine ongi see, et see on Sinu kommuun, ainult sina ja sina. Sina oled see üks ja ainus.
Mina tulen siia, toon välja näiteid miks on selle kommuuni õhkkond halb, mind hakatakse ründama, et mina reklaamin teistes serverites Pealinna Kommuuni ja ei tee oma "tööd" hästi, mina kaitsen end, mis jama mina siin paugutan? Mida sul üldse siin öelda on, tuled lampi süüdistama mind reklaamimises ja hakkad halvustama. Mine tagasi oma relaxiurgu ja ole seal kuningas, siin sa ei tule teisi ja teiste tegevusi maha tegema. (Ütled, et tegelen pasaga (kaudselt on aru saada, et ka teised kommuunid))
Üleolev poisike oled, liiga palju on sulle antud. Arvasin sinust enamat.

Ma just ütlesin, kui Sina ei tea minu kommuunist sittagi siis võid oma pudrulõua koos hoida. Mitu korda peab ühele inimesele sama asja rääkima?
Sa tõidki näited, et miks see kommuun halb on, aga ma tõin ka selle, et Sa oled ise täpselt samasugune, et Sa pole 100% täiuslik nagu Sa arvad (sinu jutu põhjal võib seda eeldada).

Sa reklaamidki teistes serverites, kui nimi sisaldab Sinu kodulehte, äkki selgitad, et kuidas on see lampi süüdistamine? Tundub, et Sa ise üritad siin mingit kuningriiki teha, et mulle piiranguid sead?

Midagi ei ole mulle antud, tegemist on aastate pikkuse tööga.

Ja jälle sa ütled "minu kommuun". Nagu alati, sina ja sina. Miks küll sa nii isekas oled? :D
Ma ei ole ühtegi sõna sinu (ütlen sinu, sest siis saad aru kuidas räägin) kommuunist rääkinud. Mainisin vaid milline on sinu suhtumine.
Ja mees, ära eelda nii palju. Ma ei ole öelnud, et olen 100% täiuslik.
Ma ei ole toonud välja näiteid miks on nende kommuun halb, vaid näiteid miks nende kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne, süvene, keskendu, relax mees. Palderjani saab tänapäeval odavalt.

Nagu ennist ütlesin, mul ei ole kodulehte. www.pealinna.eu ei ole minu koduleht. See on Pealinna Kommuuni koduleht. Kui su ettevõttel on auto, sina oled ettevõtte omanik, siis see auto ei ole sinu oma.

Sama küsimus sulle, mitu korda peab sulle sama asja rääkima? Miks sa aru ei saa?
Tonight
Tonight

★ Fortez.eu Mängukommuun ★ - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17983

PostitamineTonight 28.08.17 18:46

r0byN kirjutas:On olemas selline tore tiim nagu Pealinna Esindustiim. Sellel tiimil on tag Pealinna.eu |. Palun banni ära kõik kes kannavad tagi, sest see on ilmselge reklaam nende tiimile.
Ei pruugi reklaamina mõeldud olla, kuid viitab konkureerivale veebilehele/kommuunile ning teistel on õigus seda oma serveris keelata. Lihtsalt 'Pealinna' oleks teine lugu.
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 28.08.17 19:26

Tonight kirjutas:
r0byN kirjutas:On olemas selline tore tiim nagu Pealinna Esindustiim. Sellel tiimil on tag Pealinna.eu |. Palun banni ära kõik kes kannavad tagi, sest see on ilmselge reklaam nende tiimile.
Ei pruugi reklaamina mõeldud olla, kuid viitab konkureerivale veebilehele/kommuunile ning teistel on õigus seda oma serveris keelata. Lihtsalt 'Pealinna' oleks teine lugu.

Nõustun 100% Sinuga, aga süüdistada mind tahtlikus reklaamis on teine asi.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 28.08.17 19:30

r0byN kirjutas:
chriss kirjutas:

Ma just ütlesin, kui Sina ei tea minu kommuunist sittagi siis võid oma pudrulõua koos hoida. Mitu korda peab ühele inimesele sama asja rääkima?
Sa tõidki näited, et miks see kommuun halb on, aga ma tõin ka selle, et Sa oled ise täpselt samasugune, et Sa pole 100% täiuslik nagu Sa arvad (sinu jutu põhjal võib seda eeldada).

Sa reklaamidki teistes serverites, kui nimi sisaldab Sinu kodulehte, äkki selgitad, et kuidas on see lampi süüdistamine? Tundub, et Sa ise üritad siin mingit kuningriiki teha, et mulle piiranguid sead?

Midagi ei ole mulle antud, tegemist on aastate pikkuse tööga.

Ja jälle sa ütled "minu kommuun". Nagu alati, sina ja sina. Miks küll sa nii isekas oled? :D
Ma ei ole ühtegi sõna sinu (ütlen sinu, sest siis saad aru kuidas räägin) kommuunist rääkinud. Mainisin vaid milline on sinu suhtumine.
Ja mees, ära eelda nii palju. Ma ei ole öelnud, et olen 100% täiuslik.
Ma ei ole toonud välja näiteid miks on nende kommuun halb, vaid näiteid miks nende kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne, süvene, keskendu, relax mees. Palderjani saab tänapäeval odavalt.

Nagu ennist ütlesin, mul ei ole kodulehte. www.pealinna.eu ei ole minu koduleht. See on Pealinna Kommuuni koduleht. Kui su ettevõttel on auto, sina oled ettevõtte omanik, siis see auto ei ole sinu oma.

Sama küsimus sulle, mitu korda peab sulle sama asja rääkima? Miks sa aru ei saa?

See, et ma ütlen "minu kommuun" ütleb seda, et ma olen isekas / näitab mu suhtumist? Pigem lähene asjale teistmoodi, relaxis oleks tõesti õige öelda, et meie kommuun, aga siin on asjad teistpidi ja kõlab loogilisemalt.

"Ma ei ole toonud välja näiteid miks on nende kommuun halb, vaid näiteid miks nende kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne"
Priima lause. Loodan, et ise ka aru saad.
Reaalsus on see, et Sa rääkisid kommuuni halbadest külgedest ehk siis lühidalt kokkuvõttes, miks on kommuun halb.

See näide on niivõrd maasikas, et põhimõtteliselt võiks öelda, et see pole pealinna kommuun vaid see on pealinna serverite omaniku emme/issi kommuun.
Herb.
Herb.
Juunior
Liitus : 06/08/2017
Postitusi : 27

PostitamineHerb. 28.08.17 19:42

Mis kaklete :'D
r0byN
r0byN
Liige
Liitus : 10/08/2016
Postitusi : 185

Postitaminer0byN 28.08.17 20:51

chriss kirjutas:
See, et ma ütlen "minu kommuun" ütleb seda, et ma olen isekas / näitab mu suhtumist? Pigem lähene asjale teistmoodi, relaxis oleks tõesti õige öelda, et meie kommuun, aga siin on asjad teistpidi ja kõlab loogilisemalt.

"Ma ei ole toonud välja näiteid miks on nende kommuun halb, vaid näiteid miks nende kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne"
Priima lause. Loodan, et ise ka aru saad.
Reaalsus on see, et Sa rääkisid kommuuni halbadest külgedest ehk siis lühidalt kokkuvõttes, miks on kommuun halb.

See näide on niivõrd maasikas, et põhimõtteliselt võiks öelda, et see pole pealinna kommuun vaid see on pealinna serverite omaniku emme/issi kommuun.
Kui sa räägid, et sinu kommuun, sina teed, sina oled, siis jah see näitab isekust, sest räägid minavormis ettevõtmisest kus on meeskond ja teised liikmed.

Loe uuesti see lause läbi paar korda ja seekord kasuta oma mõistust, nendel kahel asjal on vahe. Kes tuleb ütlema, et selline õhkkond on halb? Äkki on hoopis hea? Sina arvad, et on halb, aga äkki keegi tuleb arvama, et see on just ainulaadne ja huvitav, et kõik võivad nö "sigatseda". Oleneb vaatenurgast ja mõttest. Mina toon lihtsalt välja, et sealne õhkkond ei ole adekvaatne. Thats it.

Vabandust, aga ei saa praegu su emme/issi näitest aru. Kas sa tahad öelda, et nemad maksavad kommuuni kulusid või nemad arendavad seda või mida? Mina maksan ise kommuuni kulusid ja arendan.


Herb. kirjutas:Mis kaklete :'D
Ei saa ise ka aru mis tal viga on. Tuleb lampi hüppama siia, et mina reklaamin tema serverites ja ajan mingit jama. Pigem on see vestlus läinud lambiseks filosofeerimiseks kus arutleme sellest kuidas keegi millestki aru saab.



Aga olgu, väga tubli oled chriss, edu sulle oma kommuuniga, ei taha mingit lambist tüli tekitada siin. Saime juba aru, et saame asjadest erinevalt aru, tore, lähme oma eluga edasi. :)
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 28.08.17 22:29

r0byN kirjutas:
chriss kirjutas:
See, et ma ütlen "minu kommuun" ütleb seda, et ma olen isekas / näitab mu suhtumist? Pigem lähene asjale teistmoodi, relaxis oleks tõesti õige öelda, et meie kommuun, aga siin on asjad teistpidi ja kõlab loogilisemalt.

"Ma ei ole toonud välja näiteid miks on nende kommuun halb, vaid näiteid miks nende kommuuni õhkkond ei ole viisakas ega adekvaatne"
Priima lause. Loodan, et ise ka aru saad.
Reaalsus on see, et Sa rääkisid kommuuni halbadest külgedest ehk siis lühidalt kokkuvõttes, miks on kommuun halb.

See näide on niivõrd maasikas, et põhimõtteliselt võiks öelda, et see pole pealinna kommuun vaid see on pealinna serverite omaniku emme/issi kommuun.
Kui sa räägid, et sinu kommuun, sina teed, sina oled, siis jah see näitab isekust, sest räägid minavormis ettevõtmisest kus on meeskond ja teised liikmed.

Loe uuesti see lause läbi paar korda ja seekord kasuta oma mõistust, nendel kahel asjal on vahe. Kes tuleb ütlema, et selline õhkkond on halb? Äkki on hoopis hea? Sina arvad, et on halb, aga äkki keegi tuleb arvama, et see on just ainulaadne ja huvitav, et kõik võivad nö "sigatseda". Oleneb vaatenurgast ja mõttest. Mina toon lihtsalt välja, et sealne õhkkond ei ole adekvaatne. Thats it.

Vabandust, aga ei saa praegu su emme/issi näitest aru. Kas sa tahad öelda, et nemad maksavad kommuuni kulusid või nemad arendavad seda või mida? Mina maksan ise kommuuni kulusid ja arendan.


Herb. kirjutas:Mis kaklete :'D
Ei saa ise ka aru mis tal viga on. Tuleb lampi hüppama siia, et mina reklaamin tema serverites ja ajan mingit jama. Pigem on see vestlus läinud lambiseks filosofeerimiseks kus arutleme sellest kuidas keegi millestki aru saab.



Aga olgu, väga tubli oled chriss, edu sulle oma kommuuniga, ei taha mingit lambist tüli tekitada siin. Saime juba aru, et saame asjadest erinevalt aru, tore, lähme oma eluga edasi. :)

Ma ei öelnud, et mina teed, mina olen, ei tea, kust Sa seda informatsiooni võtad? Minavormis rääkida kuskil mujal kommuunis on täiesti normaalne. Ma saaks aru, kui ma teeksin seda oma kommuunis.

Ei saa aru, mis iba Sa siiamaani ajad, aga Sa üritasid nende halbade asjade väljatoomisega siiski näidata kommuuni pahepoolt.

Vabandust, aga see eelmine näide oli niivõrd labane, et ma lihtsalt pidin Sinu emme/issi kulul nalja tegema.

Ma ei tulnud siia lampi hüppama, Sina tulid siia teemasse lampi hüppama. Mina rääkisin ilmselgelt, et "Pealinna.eu" on reklaam ja seda ta ongi, jään oma seisukohale ilmselgelt kindlaks, kui Sina ütled, et see ei ole tahtlik siis on natuke veider, et esialgu sai Sinu sõber banni ja teile kirjutati, et tegemist on reklaamiga ja ometi Sa ei suutnud ära muuta. Jabur on tulla kellegi serverisse sellise tagiga, praegusel hetkel näib mulje, et ma võiks panna endale IP tagiks ja siis käia Su serverites ringi ja Sa ei teeks midagi? See on TAG ja selles pole midagi tahtliku Kappa.

Ma ei taha öelda, et see millega nemad tegelevad on õige või vale, aga lihtsalt see kuidas Sa hakkasid nii hullult siin paugutama siis otsustasin sõna sekka öelda, kuid oleks pidanud arvestama, et mõni meil enda vigu kunagi ei tunnista ja saan aru teinekord, et Sinu serveris on konkureeriv website TAG lubatud, aga minu omas pole. Jätsin meelde.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele