Üldine investeerimisteema

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Üldine investeerimisteema - Page 2 Vetera11
Liitus : 19/02/2012

PostitamineTonight on 06.01.21 18:34

@Tonight kirjutas:Jälgin hetkel huviga Alibaba aktsiat (https://finance.yahoo.com/quote/BABA/). Selgelt undervalued ning hind kukkus regulaatorite/Hiina valitsuse tõttu. Kahtlen, et midagi hullu sellest tuleb ja tundub hea hetk ostmiseks.
Ise pole julgenud sinna sisse veel minna, liiga palju teadmatust kasvõi Jack Ma ümber.

--
Nii mõnigi võtab ilmselt II sambast raha välja, loodetavasti ei kuluta aga kõike ära ning investeerid vähemalt osa sellest börsile.
Ekux
Ekux

Üldine investeerimisteema - Page 2 Runesc10
Liitus : 25/08/2016

PostitamineEkux on 07.01.21 22:34

Krüptoturu väärtus ületas täna 1 triljoni USD piiri.
Tonight
Tonight

PostitamineTonight on 12.01.21 23:24

Hakkasin väikseid summasid Bitcoini lükkama. Praegu vaadatuna on hind muidugi väga kõrge, kuid mul on usk, et 3-5 aasta pärast on see praegusega võrreldes megakõrge. See muidugi ei tähenda, et krüpto kogu see periood kerkiks – kindlasti tuleb vahepeal ka mõõnaperiood, kuid usun, et pikas perspektiivis on investeering väga kasumlik. Mõõnaperiood annaks muidugi väga hea võimaluse odavalt ostmiseks. :D

Peamiseks põhjuseks Bitcoini edus pean detsentraliseeritust. Tavalise raha puhul esineb tsentraliseeritus ehk on keskne organisatsioon, kes siis teeb rahaga, mida ta tahab (trükib juurde, piirab ligipääsu jne). Detsentraliseeritud raha ehk krüpto puhul on aga kõigil võrdsed õigused ja võimalused, samuti on anonüümsem. Ning arvestades seda, et inimestele ei meeldi absoluutselt, et Google, Facebook jmt nende järgi nuhivad, siis varem või hiljem jõuab samasugune suhtumine ka pankadeni.
Tonight
Tonight

PostitamineTonight on 16.01.21 0:34

Pisut investeerimisest rääkides, siis ma olen vähemalt foorumites tajunud sellist suhtumist, et paljud ei raatsi oma raha kuskile sisse panna. Otsitakse võimalust, et kuidagi tasuta meetod leida. Kui selline tasuta meetod oleks rikkuse jaoks olemas, siis oleksid ju kõik rikkad? 4Head

Reaalsus on see, et sa pead ikka alguses mingi raha sisse panema. Ka ettevõtte asutamisel on sul vaja alguses ise kapital leida, et üldse asi käima lükata. Paraku nooruses paljude jaoks on 50 euro lükkamine kuskile aktsiatesse ulmeline väljaminek, aga sama summa kulutamine baaris jookide peale aktsepteeritav. LUL #endofrant
KiteC
KiteC
Veteran
Liitus : 19/07/2014

PostitamineKiteC on 24.01.21 12:29

@Tonight kirjutas:Pisut investeerimisest rääkides, siis ma olen vähemalt foorumites tajunud sellist suhtumist, et paljud ei raatsi oma raha kuskile sisse panna. Otsitakse võimalust, et kuidagi tasuta meetod leida. Kui selline tasuta meetod oleks rikkuse jaoks olemas, siis oleksid ju kõik rikkad? 4Head

Reaalsus on see, et sa pead ikka alguses mingi raha sisse panema. Ka ettevõtte asutamisel on sul vaja alguses ise kapital leida, et üldse asi käima lükata. Paraku nooruses paljude jaoks on 50 euro lükkamine kuskile aktsiatesse ulmeline väljaminek, aga sama summa kulutamine baaris jookide peale aktsepteeritav. LUL #endofrant
hea tähelepanek, samamoodi reisimisele kulutada paar sotti ei kannata, aga nv laiaks lüüa kas ss baarides või muudel "huvitavatel" viisidel poogen.
Pigem kulutaks selle raha silmaringi avardamisele või siis just paneks raha raha tegema
Tonight
Tonight

PostitamineTonight on 25.01.21 15:02

Üldine investeerimisteema - Page 2 HacwqPt

Äripäeva e-poes on hetkel kõik investeerimisteemalised raamatud -20% (uute raamatute puhul korralik allahindlus), samuti on Apollos ja Rahva Raamatus suured allahindlused. Üldiselt on nii, et ikka tasub lugeda kvaliteetset kirjandust. Blogides/Youtubes on küll head informatsiooni, kuid selle kaudu õppimine võib anda arusaamise ainult ühest vaatenurgast. Oluline on lugeda/hankida erinevaid põhimõtteid ja siis nende järgi enda arvamus välja kujundada.

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid reklaamidest vabaneda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.

Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.

Logi sisse