Vaba tagasimaksega krediitkaart

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Vaba tagasimaksega krediitkaart Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17978

PostitamineTonight 25.10.20 1:52

Vaba tagasimaksega krediitkaart Z6CNwbh

Vaba tagasimaksega krediitkaart on paindliku tagasimaksega krediitkaart. Kaardiga tehtud maksetel on kuni 30-päevane intressivaba periood ning 180-päevane ostukindlustus, mis kehtib paljudele krediitkaardiga ostetud kestvuskaupadele.

Limiit: alates 300 eurost (maksimaalne summa sõltub sinu finantsseisust ja krediidiajaloost)
Kuutasu: kuni 25-aastastele (k.a) tasuta, teistel 1.30€
Intress: alates 19% (reaalne intress võib olla ka 0%, kui kasutad kaarti targalt)

Tingimused:
Igakuine sissetulek (netopalk) peab olema vähemalt 490 eurot.
Sissetulek peab olema regulaarne vähemalt viimase 6 kuu vaates.


Link: https://www.swedbank.ee/private/cards/credit/mc-revolving

---

Järgnevalt tuleb minu isiklik arvamus ning tahan siinkohal rõhutada, et krediitkaart on ikkagi finantskohustus ehk tuleb läheneda mõistlikult. Enda hinnangul on taoline kaart eriti kasulik just üliõpilastele (ja teistele noortele), kuna neil puudub kaardi kuutasu ning krediitkaart aitab rahavooge juhtida.

Kaardi peamine eelis:
Kui tagastada kasutatud krediidilimiit iga kuu viimasel päeval, siis kasutatud summalt intressi ei arvestata ehk saad niiöelda tasuta laenu. Asi kehtib ainult maksetega, mis sa tegid reaalselt poes pangakaardiga (ehk nt netipoest tellitud kauba eest pangalingiga maksmine sinna alla ei liigitu).

Kuidas siis asi ikkagi reaalselt välja näeb?
Oletame, et sul on hetkel deebetkaart ja sellega seotud pangakontol 650 eurot. Otsustad avada lisaks vaba tagasimaksega krediitkaardi, millel on limiit ehk kasutatavat raha 350 eurot.
1. märts rahaline seis: deebetkaart 650 eurot; krediitkaart 350 eurot; KOKKU kasutada 1000 eurot
Oletame, et oled 22. märtsiks deebetkaardil oleva 650 eurot kõik ära kulutanud. Nüüd hakkad kasutama krediitkaarti.
Teed kuni kuu lõpuni poes krediitkaardiga makseid 200 euro eest, vaba raha on veel 150 eurot. Kuna maksid ainult kaardiga, siis ei ole sul 31. märtsiks veel intressi üldse kogunenud. Sa said aga 31. märtsil oma deebetkaardiga seotud kontole 650 eurot palka ja nüüd kannad sealt 200 eurot oma krediitkaardi kontole (et oleks uuesti 350 eurot). Deebetkaardil on nüüd 450 eurot ja krediitkaardil 350 eurot. Eelmisel kuul tehtud suuremad kulutused tulid järgmise kuu arvelt ehk sul on nüüd aprillis kasutada 800 eurot. Aprillis aga tulid sa oma palgaga hästi välja ning krediitkaardi limiiti kasutama ei pidanud, 30. aprillil said uuesti palka 650 eurot ning kokku on sul kasutada jälle 1000 eurot.
Nüüd aga oletame, et sa ei saanud 31. märtsil palka ning said hoopis 10. aprillil. Alates 1. aprillist hakkas sul jooksma intress märtsis tehtud kulutuste eest (200 eurot), aprillis tehtud kaardimaksed on veel intressivabad. Oletame, et intress tiksus 10 päeva ja su kaardil oli intress 19% aastas. Kokku tulid sul intressikulud 1.06€ [=200*(19%/360*10)] ehk su kontolt võetakse 200 euro kasutamise eest pisut üle 1 euro intressikulu.
Kui sa kasutad kaarti näiteks selleks, et tellida e-poest midagi, siis hakkab sul selle ostu eest intress kohe jooksma.

Ehk siis lühidalt öeldes on krediitkaart väga hea vahend enda rahavoogude juhtimiseks. Tasub aga meeles hoida, et raha ei teki niisama kuskilt ning tänane kulu on homse arvelt.
RobertAtkinson
RobertAtkinson
Algaja
Liitus : 11/02/2022
Postitusi : 1

PostitamineRobertAtkinson 11.02.22 12:03

Vastan teie küsimusele väga lihtsalt, keegi ei sunni teid laenu võtma, kui teil on muid teenimisvõimalusi või vastupidi, on võimalus investeerida. Krediitkaardid ja muud intressita väikelaenud on üks mugavamaid sääste juhuks, kui ei jõua kohe maksta. Mina isiklikult üritan laenu mitte võtta, kuid eelmine kord leidsin kalapüügiks väga hea hinnaga mootorpaadi ja otsustasin laenu võtta. Nüüd saan aru, et see oli väga hea valik, sest nüüd maksaksin kaks korda rohkem. Hetkel proovin leida vaba aega selleks et rohkem kalapüüki minna ja rohkem paadi kasutada. Hetkel ta seisab 2 kuud garaažis.
patrickbrown
patrickbrown
Algaja
Liitus : 15/01/2023
Postitusi : 1

Postitaminepatrickbrown 15.01.23 15:49

RobertAtkinson kirjutas:Vastan teie küsimusele väga lihtsalt, keegi ei sunni teid laenu võtma, kui teil on muid teenimisvõimalusi või vastupidi, on võimalus investeerida. Krediitkaardid ja muud intressita väikelaenud on üks mugavamaid sääste juhuks, kui ei jõua kohe maksta. Mina isiklikult üritan laenu mitte võtta, kuid eelmine kord leidsin kalapüügiks väga hea hinnaga mootorpaadi ja otsustasin laenu võtta. Nüüd saan aru, et see oli väga hea valik, sest nüüd maksaksin kaks korda rohkem. Hetkel proovin leida vaba aega selleks et rohkem kalapüüki minna ja rohkem paadi kasutada. Hetkel ta seisab 2 kuud garaažis.
Ausalt öeldes püüan ka sellesse krediidiauku mitte ronida. Olen pool elu kõvasti tööd teinud ja nüüd investeerin lihtsalt kogu oma raha headesse aktsiatesse, millel on väga head dividendid. Mul on palju vaba aega ja otsustasin teha sporti ning õhtuti mängin vahel huvitavaid mänge saidilt https://ninjacasino.com/fi. See on tegelikult nii lahe, pärast rasket trenni saan lõõgastuda ja kasiinos mängida ja lõbutseda.
barbara.morrigaт
barbara.morrigaт
Algaja
Liitus : 02/10/2023
Postitusi : 1

Postitaminebarbara.morrigaт 02.10.23 3:12

TonyBeti Online kasiino kampaaniad ja boonused on alati teretulnud täiendused mängukogemusele ning need on saadaval nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele.
Pilvik
Pilvik

Vaba tagasimaksega krediitkaart Vetera11
Liitus : 11/11/2012
Postitusi : 4391

PostitaminePilvik 02.10.23 22:47

barbara.morrigaт kirjutas:TonyBeti Online kasiino kampaaniad ja boonused on alati teretulnud täiendused mängukogemusele ning need on saadaval nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele.

Ma olen ürpiski kindel, et unustasite oma Affiliate lingi. Palun proovige uuesti.
Tonight
Tonight

Vaba tagasimaksega krediitkaart Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17978

PostitamineTonight 16.02.24 23:18

Tonight kirjutas:Vaba tagasimaksega krediitkaart Z6CNwbh

Vaba tagasimaksega krediitkaart on paindliku tagasimaksega krediitkaart. Kaardiga tehtud maksetel on kuni 30-päevane intressivaba periood ning 180-päevane ostukindlustus, mis kehtib paljudele krediitkaardiga ostetud kestvuskaupadele.
Juba mõnda aega on noortel sellega niiöelda "free money glitch", mis tekib antud toote ja Rahakoguja (Rahakogujasse pandud raha teenib intressi 2% aastas, ilma tasude ja piiranguteta) kombineerimisel. Tuleb vaid jälgida, et krediitkaardiga kasutaks kogu aeg intressivaba perioodi. Võimalus on ka 26+ vanustel inimestel, kuid neil lisandub krediitkaardi kuutasu, mis vähendab kasumit.

Sisuliselt siis:
A) Kasutad igapäevakulutusteks krediitkaardi limiiti (ehk panga raha), ütleme näiteks 1000 EUR. Intressikulu 0 EUR.
B) Samal ajal oma rahast paned 1000 EUR Rahakogujasse. Aastane intressitulu 20 EUR (=1000*2%), miinus tulumaks.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele