Krüptoinvesteerimise strateegia

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Tonight
Tonight

Krüptoinvesteerimise strateegia Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 17415

PostitamineTonight on 14.01.21 19:12

Krüptoinvesteerimise strateegia SCtiVU9

Kõige olulisem on meeles pidada, et mitte keegi ei tea, millise krüptoraha väärtus tõuseb ja milline langeb. See tähendab, et erinevate ekspertide ostusoovituste osas tasub olla ettevaatlik, eriti kui eesmärgiks on lühiajaline tulu. Küll aga on selge, et kõige madalama riskitasemega krüptoraha on Bitcoin, kuna on suurim ja teerajaja. Madal risk krüptovaldkonnas tähendab aga investeerimisvaldkonnas tervikuna ikkagi kõrget riski.

Investeerimise strateegia

1. Jagage investeeringuid ajas ja ärge investeerige kogu raha korraga.
2. Jagage investeeringuid vääringute vahel, et hajutada riske.
3. Ärge usaldage niiöelda arvamusliidrite ostu- või müügisoovitusi, mitte keegi ei näe turgu ette.
4. Kui olete soovinud juba varem pikalt mingit münti osta ning selle väärtus oluliselt langeb, siis ostke. Hetkeväärtuse langus on tõenäoliselt ajutine ning odavalt on hea suuremaid koguseid osta.
5. Ostke madalalt ja müüge kõrgelt. Kõlab lihtsalt, aga väga paljud ei täida seda ja jooksevad karjaga kaasa.
6. Kui teile lubatakse kindlat suurt kasumit, siis hoidke eemale. Kasumi garanteerimine ei ole võimalik ning tõenäoliselt on tegu petuskeemiga.
7. Olge kannatlik ja oodake, et liitintress paneb ajas teie investeeringud tööle.
8. Kui soovite münte müüa, siis ärge müüge kõike, vaid jätke väike kogus igaks juhuks alles.
9. Leidke mõttekaaslased, kellega mõtteid põrgatada.
10. Ärge tegelege päevakauplemisega, vaid hoidke positsioone. Pikas perspektiivis on selline tegutsemine peaaegu alati kasulikum.

Järelsõna

Eelnimetatud põhimõtted on üldlevinud ja ajas tõestust leidnud, mistõttu suurema osa neist tasuks kasutusele võtta. See aga ei tähenda, et sa ei võiks erinevaid muudatusi teha. Näiteks endast rääkides, siis ise oman ainult Bitcoini ja Ethereumi (väikeses koguses), mis liiguvad väga sarnaselt samas suunas (korrelatsioonikordaja on kuskil 0,9 lähedal). Rohkem erinevate müntide omamine ehk investeeringute hajutamine võiks küll mind vähem ühest-kahest mündist sõltuma panna ning võimaldaks ka kasumit teenida erinevatest hinnamuutustest, kuid ise ei ole eriti aktiivne kaupleja.

Mis strateegiat ise kasutate?
Ekux
Ekux

Krüptoinvesteerimise strateegia Runesc10
Liitus : 25/08/2016
Postitusi : 1360

PostitamineEkux on 18.01.21 18:20

Minu puhul on ära tasunud rahulik suhtumine asjasse ja suure pildi teadvustamine. Näiteks sisenesin esialgu vaid 50 euroga ja tehes seda sellise mõttelaadiga, et see on 50 eurot, mida ma enam ei näe - nö "kooliraha". On täiesti ebareaalne loota, et inimene, kes esimest korda krüptoturule astub, saab aru, mis seal tegelikult toimub ja kohe teenima hakkab. Ära investeeri rohkem, kui oled valmis kaotama.

Kui vahel tundub, et "nüüd ja kohe" on vaja kuskile siseneda, sest muidu magad maha hea võimaluse rikastumiseks, siis rahune maha! Kui sa just kümneid tuhandeid ei liiguta või juhuslikult jackpoti otsa ei satu, et mingi vääring, mida sa täna ostad, juhtumisi mingil põhjusel üleöö kümneid kordi kallimaks muutub, siis ei ole sul mitte kuskile kiiret. Turg käib tsüklites ja kui sa just järjekindlalt valedel aegadel ei osta-müü-vaheta, siis pikas plaanis sinu kasum ei sõltu sellest, kas sa sisened turule kohe ja praegu või natuke hiljem. Mina solgutasin esimesed 2 nädalat oma 50 eurot ja harjutasin, vaatasin, kuidas mingid funktsioonid töötavad, kuidas erinevad tehingud mu portfelli väärtust mõjutavad, kui palju tuleb erinevate tegevuste juures teenustasu maksta jne. Käed sügelesid küll viimane nädal aega juba eriti kõvasti, aga praegu vaatan, kuidas mu kaua valminud plaan ennast tõestab ja mul on hea meel, et ma viimase hetkeni ootasin.

Hari ennast! Teiste spekulatsioone ja teooriaid on muidugi huvitav teada ja neist õppustki võtta, aga enda rahalised otsused langetab lõpuks iga tark inimene ise ja teeb seda kaalutletult, mitte õnnele lootes.

Ära karda erineda! Nagu eelmises postituseski öeldud, siis lihtne on öelda "osta madalalt, müü kõrgelt!" aga tegelikkuses käitutakse tihti täpselt vastupidiselt ja joostakse kas suures vaimustuses või suures hirmus ülejäänud massiga kaasa. Kui sul on faktid ja faktidel põhinev loogika, mis suunab sind mingi otsuse suunas, siis on sinu vabadus see otsus vastu võtta ja pole vaja tingimata lähtuda sellest, mida ütlevad "targad investorid".

Ära põe! Kui langetasid kehva otsuse ja kaotasid sellega raha, siis ära lase sel ennast ära tappa! Analüüsi kõik läbi, mis juhtus, kuidas juhtus, miks juhtus ja mida edaspidi teha, et seda enam ei juhtuks. Pole mõtet nutta taga seda, mida enam tagasi ei saa. Tulevad uued tsüklid, uued tõusud ja ka uued langused. Ole edaspidi targem ja liigu eluga edasi.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid reklaamidest vabaneda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele