Favali JUTT

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 19:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 26.07.15 19:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas
Wastumusi♥
Wastumusi♥

Favali JUTT - Page 5 Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 26.07.15 19:36

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 26.07.15 20:40

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 27.07.15 2:52

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 27.07.15 7:52

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 27.07.15 21:39

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 27.07.15 22:42

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 27.07.15 23:02

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 27.07.15 23:30

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 27.07.15 23:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 28.07.15 10:00

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 28.07.15 21:54

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 28.07.15 22:12

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 29.07.15 0:17

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 29.07.15 4:28

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks
jobenz.
jobenz.

Liitus : 30/12/2013
Postitusi : 555

Postitaminejobenz. 29.07.15 23:02

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 30.07.15 7:58

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei
Alive
Alive

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/02/2012
Postitusi : 6117

PostitamineAlive 30.07.15 10:36

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 30.07.15 13:20

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 30.07.15 20:17

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 30.07.15 21:11

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 30.07.15 22:52

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 30.07.15 22:55

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer?

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 5 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 31.07.15 1:38

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas

Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele