Favali JUTT

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 07.08.15 7:40

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi
viljr
viljr
Juunior
Liitus : 01/01/2015
Postitusi : 86

Postitamineviljr 12.08.15 22:14

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 13.08.15 3:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning
viljr
viljr
Juunior
Liitus : 01/01/2015
Postitusi : 86

Postitamineviljr 13.08.15 16:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 13.08.15 21:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta
husky
husky
Liige
Liitus : 02/12/2012
Postitusi : 191

Postitaminehusky 13.08.15 22:59

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 17.08.15 3:08

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda
Wastumusi♥
Wastumusi♥

Favali JUTT - Page 7 Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 17.08.15 9:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 17.08.15 17:40

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku

Wastumusi♥
Wastumusi♥

Favali JUTT - Page 7 Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 17.08.15 22:08

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et
NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

Favali JUTT - Page 7 Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 17.08.15 22:19

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb

/// Teema pealkiri peaks olema: "Numbi & Saamri elulugu". :D
Wastumusi♥
Wastumusi♥

Favali JUTT - Page 7 Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 17.08.15 23:28

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 17.08.15 23:29

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 24.08.15 7:38

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

PostitaminePinxu 18.11.15 14:56

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 19.11.15 17:39

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

PostitaminePinxu 19.11.15 19:42

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi koerad
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 20.11.15 23:54

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi koerad haukusid
Pinxu
Pinxu

Liitus : 30/09/2012
Postitusi : 8082

PostitaminePinxu 21.11.15 3:36

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult kuradi koerad haukusid, sest
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 05.12.15 10:36

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 08.12.15 13:33

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas
Breakdown
Breakdown

Favali JUTT - Page 7 Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 13.12.15 22:23

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine


Viimati muutis seda Martin (13.12.15 22:24). Kokku muudetud 3 korda (Muutmise põhjus : õ)
Wastumusi♥
Wastumusi♥

Favali JUTT - Page 7 Toetaj10
Liitus : 29/11/2013
Postitusi : 1095

PostitamineWastumusi♥ 14.12.15 15:38

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine sa
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 7 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 14.12.15 15:39

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine sa ka
Breakdown
Breakdown

Favali JUTT - Page 7 Script12
Liitus : 15/02/2014
Postitusi : 3559

PostitamineBreakdown 14.12.15 15:46

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, RAHA mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime uude peldikusse naerma. Rechine hakkas nutma kui ta nägi suurt ämblikut. Ta võttis kurika ja hakkas peksma ämblikut. Kui Numb nägi, et keegi peksab Saamri tagumikku, hakkas ta kohe krabama nuustiku ja ämbri ning läks peksja juurde ja seadis ennast pesemiseks. Miks ei soovi olla keegi nagu lihtsalt Saamer? Kas taha saab panna see asi või ei ole see üldse hea? Aga, kui Numb hakkas Saamrit jälle peksma, siis oli Saamer täiesti kontrolli alt väljas kuidagi teistmoodi ning seejärel ta tõmbas teda kannaga näkku, et Numb hakkas kisendama nii hullult, kuradi koerad haukusid, sest Janno sõnas mine sa ka m**ni

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele