Favali JUTT

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

mac
mac

Liitus : 18/11/2014
Postitusi : 1670

Postitaminemac 25.07.15 0:51

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 25.07.15 1:02

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 25.07.15 1:22

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 25.07.15 1:43

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 25.07.15 4:10

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 25.07.15 4:45

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga
mac
mac

Liitus : 18/11/2014
Postitusi : 1670

Postitaminemac 25.07.15 11:15

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 25.07.15 11:30

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja
NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

Favali JUTT - Page 3 Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 25.07.15 13:35

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta
flammable
flammable

Liitus : 17/08/2014
Postitusi : 1600

Postitamineflammable 25.07.15 15:30

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 25.07.15 15:54

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud

NiceSk1ll3r
NiceSk1ll3r

Favali JUTT - Page 3 Toetaj10
Liitus : 20/06/2013
Postitusi : 3643

PostitamineNiceSk1ll3r 25.07.15 17:54

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam
Heroes
Heroes

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 02/04/2015
Postitusi : 10331

PostitamineHeroes 25.07.15 18:05

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 25.07.15 23:16

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele.
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 1:12

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 26.07.15 2:49

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 4:28

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis

Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 26.07.15 4:29

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 4:30

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 26.07.15 4:37

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 4:38

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 26.07.15 4:48

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 4:49

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik
Talirand
Talirand

Favali JUTT - Page 3 Vetera11
Liitus : 19/08/2014
Postitusi : 4844

PostitamineTalirand 26.07.15 4:53

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos
avatar
Külaline
Külaline

PostitamineKülaline 26.07.15 4:54

Täna tööle ma ei taha minna, sest mul on halb päeva, sest ma eile jõin liiga vähe seda mahla ja kuidagi pole enam hea. Samas oli suht hea see mahl. Homme peaks minema kuskile klubisse seda jagama, raha mul pole, aga naisi on küll. Eile käisin faval kokkutulekul naisi sebimas, kuid Rechine oli natuke liiga purjus ja ta ei reageerinud enam minu sõnadele. Hiljem aga käis päris kõva pidu edasi ja kõik koos läksime

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

Soovid vestluses osaleda?

Selleks logi sisse või tee endale kasutaja.

Liitu foorumiga

Tee endale kasutaja ning osale aruteludes.


Tee uus kasutaja

Logi sisse

Omad foorumis juba kasutajat? Logi sisse.


Logi sisse

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele